Jak na věc


tma ondřej neff

Po domluvě, je možnost (před nebo po pobytu, záleží na chuti klienta) využít naši finskou saunu a nebo si udělat  oheň na našem ohništi u potoka a v něm spálit své starosti a problémy.

    Čisté povlečení polštáře, čisté prostěradlo na matraci a polštář. Deku nebo spacák si prosím přivezte vlastní. Někteří klienti se více potí a deka i přes nové povlečení je tak lepší vlastní. Kdyby vám byla zima, deku vám přidáme. Stejně tak i druhý polštář, pokud někdo potřebuje pro pohodlí více.
    Provoz je celoroční. Díky izolaci, fungujeme i ve vysokých mrazech, vedrech. I v mínus 20 stupních, je vevnitř příjemných 25 plus. Záleží tedy, na kolik stupňů si nastavíte topení. Někdo má radši stupňů 20, jiný 30.:)
    Druh stravy nám prosím sdělte nejpozději 3 dny před nástupem. Uveďte prosím i jaké potraviny, jídla nemáte rádi a my se jim budeme snažit v jídelníčku vyvarovat.
    * Zavazuji se ukončit, nebo přerušit pobyt ve tmě, anebo alespoň informovat personál okamžitě, jakmile zaznamenám jakákoli fyzická nebo duševní negativa nebo pokud se pro mne pobyt stane jakkoli nekomfortním.
    * Při terapii tmou nebudu nikterak zasahovat do vybavení objektu a budu se řídit instrukcemi týkající se ovládání spotřebičů. Beru na vědomí, že jsem povinen/povinna počínat si tak, abych nezpůsobil/a žádnou škodu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00