Jak na věc


text karel gott a leoš mareš být stále mlád

Text na svatební oznámení č. 136

    Najděte si další inspiraci ve skutečně použitých kombinacích svatebních textů a citátů postupným procházením stránek v následujícím rozcestníku. Můžete klikat buď na čísla stránek nebo za posledním svatebním textem na zlaté tlačítko:
    Pro Vaši lepší orientaci a výběr textu na svatební oznámení jsou vzory textů na svatební oznámení označeny číslem. Nyní si můžete vybírat z více než dvou tisíc možností. Sto třicet šest základních formulací svatebních textů včetně textů do svatební pozvánky ke svatebnímu stolu je na této stránce a další stovky kombinací textů s citáty, které už někdo někdy zadal do našich objednávkových formulářů, najdete kliknutím na čísla v rozcestníku nebo na konci stránky na zlaté tlačítko Další. Možná vás budou inspirovat i v textech uvedená svatební místa.
    Dnešní den (2. listopad 2019) slaví svůj svátek Jessica, Tobiáš, Jesika a Achiles, zítra (3. listopad 2019) oslavuje jmeniny Hubert a Teofil, pozítří (4. listopad 2019) má svátek Karel, Karla a Skarlet, 5. listopad 2019 bude mít svátek Miriam, Zachariáš a Imrich. 6. listopad 2019 bude slavit Liběna a Leonard.


Prosba o peníze do svatební pozvánky č. 3

    Nejenom oslava svatby je důvodem k oslavě. I výroční svatby je příležitostí k oslavě. Vydržet spolu desítky let totiž vůbec není samozřejmostí. Popřejte vašemu příteli, přítelkyni, rodičům nebo dětem k výročí svatby, dejte jim přání k výročí svatby, otevřete láhev dobrého vína, album s fotkami ze svatby a zavzpomínejte jaké to bylo...
    Do textu uveďte jen to, co na oznámení chcete mít. Pokud tam např. nechcete adresu, tak ji nepište. Jedodušší, než texty opisovat, je kopírování a vkládání. Nezapomeňte si pak opravit případné chyby v pravopise.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00