Jak na věc


tetování nápisy a texty fotogalerie

Ošetření tetování.

    Je čas si přiznat, že většina žen a dívek tetování snáší mnohem lépe. Jsou klidnější a často tetování přirovnávají k depilaci.
    Až budete pevně rozhodnutí, že zrovna tento motiv je ten pravý, a že Vás nebude za pár měsícu nudit, zase jej tak na týden odložte. Pokud i po týdnu bude pořád to pravé, pak příjde další fáze výběru – tetovací studio.
     3. Průměrně se tetování hojí asi týden. Během této doby nevystavujte tetování přímému slunci, zapomeňte na solárium, ale taky pozor na zakouřené prostředí. Rovněž alkohol je zakázán. Důvodů je několik. Oslavu nového tetování tedy přesuňte na později.Pamatujte, že pokožka se Vám bude hojit ještě následující měsíc. Pozor tedy na slunce. Po zhojení stroupků už můžete používat běžný tělový krém.Pamatujte, že vlivem stárnutí kůže a UV zářením může časem dojít ke změnám v sytosti barev.Ale teď je tetování čerstvé, nové tak z něj mějte radost a starejte se o něj co nejlíp to půjde.


Co je důležité během tetování?

    Určitě pomůže doporučení někoho, co má zkušenost od někoho, s tetováním.. Spousta studií pracuje na doporučení zákazníka zákazníkovi. Rozhodně by mělo být lehce dohledatelné na internetu. Studio bez fungujicího webu, nebo bez prezentace na sociální síti, asi dnes už ani neexistuje. Pokud máte možnost zajděte osobně do studia a popovídejte si s tatérem. Určitě by si měl aspoň chvíli na Vás najít. Vyptejte se na vše, co Vás zajímá. Od provedení práce, po hygienu, ošetřování. Klidně chtějte vidět i osvedčení o způsobilosti. Dejte na dojem, který na Vás udělá, jak tatér, tak i jeho studio. Jdete tam přeci utratit své peníze a svěřit se k dosti důležitému zákroku. Hlavně si prohlédněte jeho práce a nejlépe fotky po zahojení tetování.Pokud nemáte možnost osobní návštěvy, zkuste to telefonicky, nebo napsat pár mailů.Prezentace tuzemských studií najdete třeba na facebooku.
     Když už jste celou procedůru přežili, tak by asi nebylo nejlepší čerstvé tetování poškodit. Péče během hojení je velmi důležitý proces. Bohužel, zákazníci tohle často podceňují.
    Rozhodně zapomeňte, že nejlepší studio bude to, co máte u nosu. Za tetováním lidé cestují třeba i přes půl planety. Rozhodně několik kilometrů, nebo jet do jiného města, se vyplatí. Neznamená to, že tatér z malého města bude horší, než ten z velkého a nopak. Taky neplatí, že super studia jsou v centru měst. Tady platí jiná kritéria
    Jinak žádné umrtvovací masti nepoužíváme !!! Jistě by to ztratilo svoje kouzlo. A čím by jsme se pak mohli chlubit?


Jak vybrat vhodné studio?

    2. Tetované místo potírejte několikrát denně slabou vrstvou krému Bepanthen plus, nebo krémy, které zakoupíte přímo ve studiu. Tetování by mělo být pořád jemně mastné. Zabráníte tím vniku nečistot do něj, ale i jejímu poškození. Pokožka je mazáním vláčná, nevysušuje se a tím nedojde k popraskání stroupků. Vytvoří – li se jemné stroupky, nesmíte je poškodit, nebo rozmočit. Vyhněte se sportovním aktivitám, ale třeba i dlouhému sprchování. Stačí každý den jen z lehka omýt, vysušit a hned namazat.
    Rozhodně zapomeňte na domácí a garážové tatéry. Když opomenu jejich slabou kvalitu práce, většinou nemají především povědomí o základním dodržování hygieny. Hrozí Vám nakažení infekcí, což je k zmršenému tetování nepříjemný bonus. Chlapík, který maká celý den kupříkladu na stavbě, nemůže nikdy být dobrý tatér! Zkušenosti se sbírají množstvím práce - každodenním tetováním. Pamatujte, že tím jen podporujete nelegálnost a degradujete práci těch, kteří tetování obětují vše.Případů, kdy si takový zákazník nakonec nechá tu „super levnou kérku „ přetetovat v profesionálním studiu, jistě zažil každý z nás mnoho. Nakonec Vás takové tetování stojí několikrát víc, než by bylo původně.
    Důležité upozrnění pro ženy :V době těhotenství a i během kojení na tetování zapomeňte. V žádném solidním studiu Vás během tohoto stavu nikdo nepotetuje. Menstruace nevadí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11773
cache: 0024:00:00