Jak na věc


tetování motivy na spodní záda pro ženu

Ošetření tetování.

    Když už máte za sebou výběr motivu, domluvenou cenu i studio, jistě se nemůžete dočkat, až příjde ten den. Důležité je, den předtím nepožívat alkohol. O drogách snad ani mluvit nemusím. Snažit se být psychicky, co nejvíc v pohodě. Nestresovat se a cítit se i po zdravotní stránce v pořádku. V den kdy máte jít na tetování rozhodně nepít kafe, ani žádné energy drinky. Čistá voda je nejlepší volba. Dobře se najíst, čokoláda a jiné cukry jsou vítané. Tím můžete předejít nevolnostem. Opět platí, že žádný stres.Pokud trpíte nějakou kožní nemocí jako jsou ekzémy apod. Určitě se optejte svého lékaře, jestli Vám tetování nemůže ublížit. Učiňte tak i v situaci, kdy si nejste svým zdravotním stavem jisti.
    Nicméně, vhodný motiv najdete v knihách, tetovacích časopisech. S těmi je občas potíž, že díky fotce tetování na kůži , je obrázek zaoblením těla zdeformován, a tak jen malá část tetování, již vytetovaných, lze udělat. Hledat můžete konkrétní obrázky přes Google. Stačí zadat název, překliknout na Images. Tattoos.com nabízí seznam webu mnoha tatérů, kde najdete jistě to, co hledáte, nebo aspoň inspiraci. Na deviantart.com je zase mnoho kreseb. Stačí jen trpělivost a trošku času. Ale tetovaní je přeci jen nezvratné rozhodnutí, tak je lepší počkat si třeba rok a mezitím hledat.Další možnost je - domluvit se přímo s tatérem ve studiu. Většina z nich je schopná Vám motiv navrhnout. Možná Vás to bude stát nějaké peníze, ale opravdu nemá smysl šetřit. Zkuste si, ale sami aspoń nějak svůj návrh načrtnout. Jistě to tak celou domluvu zjednoduší.


Co je důležité během tetování?

    Určitě pomůže doporučení někoho, co má zkušenost od někoho, s tetováním.. Spousta studií pracuje na doporučení zákazníka zákazníkovi. Rozhodně by mělo být lehce dohledatelné na internetu. Studio bez fungujicího webu, nebo bez prezentace na sociální síti, asi dnes už ani neexistuje. Pokud máte možnost zajděte osobně do studia a popovídejte si s tatérem. Určitě by si měl aspoň chvíli na Vás najít. Vyptejte se na vše, co Vás zajímá. Od provedení práce, po hygienu, ošetřování. Klidně chtějte vidět i osvedčení o způsobilosti. Dejte na dojem, který na Vás udělá, jak tatér, tak i jeho studio. Jdete tam přeci utratit své peníze a svěřit se k dosti důležitému zákroku. Hlavně si prohlédněte jeho práce a nejlépe fotky po zahojení tetování.Pokud nemáte možnost osobní návštěvy, zkuste to telefonicky, nebo napsat pár mailů.Prezentace tuzemských studií najdete třeba na facebooku.
    1.Po příchodu domů sundejte ochranou bandáž. Nejpozději však do 5 ti hodin od zalepení. Nejde – li bandáž sundat, můžete ji namočit.Tetování omyjte, namydlete, a spláchněte. Osušte čistým ručníkem. Namažte slabou vrstvou hojivého krému. Z důvodu infekce mějte vždy čisté ruce a nedovolte cizým osobám, aby Vám na tetování sahali.
    Je čas si přiznat, že většina žen a dívek tetování snáší mnohem lépe. Jsou klidnější a často tetování přirovnávají k depilaci.


Jak vybrat vhodné studio?

     3. Průměrně se tetování hojí asi týden. Během této doby nevystavujte tetování přímému slunci, zapomeňte na solárium, ale taky pozor na zakouřené prostředí. Rovněž alkohol je zakázán. Důvodů je několik. Oslavu nového tetování tedy přesuňte na později.Pamatujte, že pokožka se Vám bude hojit ještě následující měsíc. Pozor tedy na slunce. Po zhojení stroupků už můžete používat běžný tělový krém.Pamatujte, že vlivem stárnutí kůže a UV zářením může časem dojít ke změnám v sytosti barev.Ale teď je tetování čerstvé, nové tak z něj mějte radost a starejte se o něj co nejlíp to půjde.
    Jinak žádné umrtvovací masti nepoužíváme !!! Jistě by to ztratilo svoje kouzlo. A čím by jsme se pak mohli chlubit?
    Až budete pevně rozhodnutí, že zrovna tento motiv je ten pravý, a že Vás nebude za pár měsícu nudit, zase jej tak na týden odložte. Pokud i po týdnu bude pořád to pravé, pak příjde další fáze výběru – tetovací studio.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00