Jak na věc


test praček s předním plněním

Jsi racionální nebo emocionální typ?

    Už jste někdy viděli skútr, se kterým byste mohli rejdit po městě a až vás to přestane bavit, tak to s ním střihnout nejkratší polní cestou domů? Honda našla díru na trhu a vrhla se do ní po hlavě se strojem X-ADV. Je to ještě skútr nebo spíše cestovní enduro?
    Krenarka: PERCY JEST NEJVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIC


Motocyklem roku 2019 je BMW R 1250 GS

     Chevrolet Aveo modelového roku 2009 nabídlo další řadu zlepšení, která jej měla oddělit od minulosti korejské automobilky Daweoo. Přitom právě Aveo je...
    Pátá generace stěžejního tahouna britské automobilky Jaguar Land Rover odložila hranatou karoserii. Z pravověrného off-roadu vyrostlo premiérové cestovní SUV. Elegantní
    Spatřit ženu řídící japonský koráb Honda Gold Wing bylo téměř raritou. Letošní nový model by to však mohl změnit. Ještě nikdy se mi nejezdilo s Golďasem tak lehce a hravě, jako nyní.
    mourekZoo: To je jen můj osobní názor... to je věc, kterou neovlivníte a já mám právo ho vyjádřit. Je to nehmatatelná věc, se kterou se musíte smířit... Ale zlomené nohy rozhodně hmatatelné budou. Pár jihokorejců to nejspíš pocítí (panebože, já jsem dneska tak vtipná! ) Ne, vážně. Jak to můžete poslouchat... to už jsou lepší severokorejské budovatelské písně, nebo já fakt nevím.


Zero SR/F: cestovní elektromotocykl

    Letos jsme se rozhodli, že vám pod stromeček nadělíme pěkně nadupaný test. Ostřejší Fároš tu ještě nikdy před tím nebyl. A pokud se ptáte, zda Honda udělala opět motorku, která sedne každému jezdci, musíte číst dál, protože to a spoustu dalšího se dozvíte v našem testu.
    Znáte IP adresu svého routeru a máte ji někde uloženou? Potom je všechno v pořádku. Ovšem pokud zaváháte a zeptáte se, co je ta IP adresa vlastně zač a k čemu slouží, čtěte určitě dál, může totiž kdykoli nastat situace, kdy získané informace dobře zú...
    Chcete být vždycky v obraze, mít přehled o aktuálním dění a nenechat si ujít své oblíbené pořady, televizní soutěže, sportovní přenosy nebo dokumentární filmy? Jednoduchým a fungujícím řešením je sledování vysílaných programů online prostřednictvím i...
    Je to jenom povídačka, nebo Honda Africa Twin opravdu zvládne jakýkoliv terén? Dokáže ji vést i nezkušený jezdec? Chcete si ji jen tak vyzkoušet v terénu nebo spíše na silnici? No proč ne, od toho tu Honda pořádá testovací dny s Afrikou a s enduroskútrem X-ADV.
    Byl by super nějaký test o k-popu. Ale ne jen o BTS, ale také i o jiných skupinách jako např. BIGBANG, iKon, BLACKPINK, VIXX, NU'EST, BLOCK B, RED VELVET, DAY6 a tak.


Jsi velká fanynka Johnyho Deppa?

    O serveruMagazín Hybrid.cz, zaměřený na témata auto, elektromobily, hybridy, elektrokola, CNG a šetrná doprava obecně, je součástí sítě tematicky zaměřených webů. Mezi nejaktuálnější trendy patří i automobilka Tesla Motors, elektromobily Model S, Model X a Model 3, případně její šéf Elon Musk.
    Audi BMW Citroën Ford Honda Hyundai Kia Lexus Mazda Mercedes-Benz Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Seat Škoda Tesla Toyota Volkswagen Volvo
    luke castellan: Já ti nezakazuju vyjádřit tvůj názor(ani ho nechci měnit), ale říkat, že jim zlámeš nohy mi normální nepřijde. :d A nám se to líbí, můžeme si poslouchat co chceme. S tím taky nic neuděláš.
    Americká mašina ve stáji japonského výrobce, tak bychom mohli charakterizovat malého cruisera Rebel, kterého má Honda ve své nabídce. Navíc to není vůbec špatná nabídka pro začínající jezdce, neboť k jeho řízení vám bude stačit řidičské oprávnění skupiny A2. A svezení to není vůbec špatné.
    luke castellan: Chápeme to, nemáš ráda k-pop, ale hned nemusíš být taková nepříjemná. Lidi to poslouchají, tak je nech a nevšímej si toho. Nemusíš to hned nazývat 'stupiditou'.


Elektromobily, elektrokola, elektroskútry, auta na plyn CNG, LPG, testy

    Děti dnes zvládají počítače, notebooky a laptopy občas lépe, než mnozí z jejich rodičů, o prarodičích ani nemluvě. Ovšem každá legrace a zábava má své meze, takže i když třeba nechcete a zásah do virtuální svobody svého milovaného potomka se vám tak ...
    Honda Africa Twin je na trhu více než dva roky a její raketový boom překvapil i samotného výrobce. Kladné ohlasy majitelů, kterým se dostala do rukou už vloni, však způsobily to, že poptávka po nových motocyklech značně převyšuje kapacitu výrobní linky. Je vážně tak dobrá, nebo je to jenom skvělý marketingový tah Hondy?
    Těšila jsem se na svezení s litrovým CB, ale vůbec jsem nečekala, že by mě sériově vyráběný naháč dostal takhle do kolen. Jenomže dostal! Po dlouhé době jsem si přála, aby měl den více hodin a já mohla hltat další a další kilometry v sedle tohoto streetfightera.
    Pokud chcete, aby výsledky měření rychlosti internetu byly co nejpřesnější, nepracujte s internetem v době testu a ani nijak nezatežujte svůj počítač. Test může být z důvodu použité technologie v určitém ohledu nepřesný.


Motosalon 2019: fotogalerie z Prahy

    Tak trochu ve stínu za novým Firebladem zůstaly všechny ostatní sportovní motocykly od Hondy a přitom mají světu také co ukázat. Možná nejsou prošpikované nejnovějšími technologiemi, ale jakmile se jí dostanete pod kůži, předvede vám jízdu, na kterou jen tak nezapomenete.
    Tento server automaticky generuje množství statistik měřených rychlostí připojení, které samostatně zobrazuje. Například lze získat přehled o DSL, 4G, Wifi či ADSL.
    a co takhle test "Kolik toho víš o složení paštik prodávaných v ČR a SR???" Já si osobně myslím, že by to pomohlo v duchovním růstu nás všech a navíc bychom se dověděli mnoho nového z tohoto odvětví. Z oboru edukativních testů mne ještě napadly testy "Jak dobře znáš psychedelický rock z období po roce 1969" a "Co víš o Lemmym z období před založením Motorhead". Samozřejmě ale to jsou jen mé soukromé návrhy a netrvám na jejich uskutečnění.Děkuji za pozornost, mír a láska s vámi.Sydík taky zdraví.
    Na úplně nový Gold Wing čekali jeho příznivci dlouhých osmnáct let. Proto jsme i my rádi otestovali vínovočerného japonského cestovního krále v jedné stopě v kombinaci s automatickou převodovkou DCT a vydali se s ním na letošní první mezinárodní sraz těchto motocyklů v Belgii.


Test rychlosti připojení k Internetu

    Velká „osmička“ vystupuje z řady. Zaujme designem, silnými motory i mild-hybridním systémem. Umí plachtit s vypnutým motorem i při dálničních rychlostech a
     Chevrolet Epica má konečně rozumný vzhled a pod kapotou mimo zážehových šestiválců také úsporný přeplňovaný vznětový čtyřválec se systémem common-rail...
    Pokud máte k těmto stránkám nějaké připomínky, nápady, návrhy, nevahejte je sdělit přes kontaktní formulář. Případně zanechat dotaz ve fóru v příslušné kategorii. Použitím testu souhlasíte se statistikým zpracováním výsledku.
    Celkem bych brala test o literatuře. Všeobecný přehled. Známé tituly + autoři. Bylo by to rozhodně přínosnější a zábavnější než mozek-vymývající K-POP.
    Vyzkoušej si skvělé testy na HryProDivky.cz. Připravili jsme pro tebe celou řadu osobnostních testů, kde poznáš sama sebe, ale také vědomostní testy z tvých oblíbených filmů, seriálů, o zvířátkách nebo oblíbených celebritách.


Jaké znáš zajímavé fakty? (3.díl)

    Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00