Jak na věc


termín odevzdání daňového přiznání

· standardní doručen​​​​​í

    Zboží, které není na skladě, nejčastěji dodáváme do 2–3 týdnů pro hobby dresy a 5–8 dnů pro profi dresy od přijetí platby, resp. potvrzení objednávky na dobírku, ale může to být i dříve. Přesnější určení předpokládaného termínu doručení je uvedeno v detailu každého výrobku. Kupující je vždy informován e-mailem, případně telefonicky o termínu a způsobu expedice, případně bude vyzván k uskutečnění osobního odběru, pokud v rámci objednávky – část poznámka – požádá o tuto možnost. Pokud kupující v jedné objednávce objedná více výrobků s různými termíny dodání, bude celá zakázka expedována najednou, tj. podle nejdelšího termínu dodání, resp. bude zákazník kontaktován prostřednictvím kontaktního centra a se zákazníkem bude dohodnuta možnost rozdělit objednávku na více částí.
    Pro svůj balíček si můžete zajít sami do některého z odběrných míst - Zásilkoven. Je jich už více než 800 po celé republice. I při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí hned následující pracovní den po odeslání ze skladu. Než se pro něj vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je zásilka připravena.
    Vyvýšené záhony a budky dodáváme do 14 dnů od objednání, pro záhony je nutné vždy vyhotovit nabídku na dopravu dle konkrétní dodací adresy a podmínek ( lze skládat paletovým vozíkem, časy vykládky apod ).
    S konečnou cenou objednávky včetně všech poplatků za dopravu zboží je kupující obeznámen při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením a odesláním.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8596
cache: 0024:00:00