Jak na věc


tereza voříšková , fotky

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

    Nedávné zprávy, že soud s Českou Terezou H. v Pákistánu se chýlí ke konci, dostávají vážné trhliny. Nejnovější vývoj případu pašování drog totiž svědčí spíš o tom, že se hlavní líčení protáhne.
    V Divadle Pod Palmovkou excelovala jako Roxana ze Cyrana z Bergeracu. Nezapomněla ani na televizi. Svůj půvab a herecký talent Tereza Kostková předvedla mj. v seriálech Pojišťovna štěstí, Proč bychom se netopili nebo v Ordinaci v růžové zahradě.
    Petra Kracíka si vzala v kostele sv. Antonína na Strossmayerově náměstí v Praze, ale ani jim se nevyhnuly manželské krize (předtím byl Petr Kracík už dvakrát ženatý a sedmnáct let chodil s herečkou Veronikou Gajerovou, s níž má dvě děti). S Petrem Kracíkem má Tereza Kostková syna Antonína. Jejich manželství skončilo rozvodem.
    Tereza Kostková pochází s divadelní rodiny. Hrál její děda Jiří Kostka, otec Petr Kostka i matka Carmen Mayerová. Sama vystudovala odbornou školu hereckou v Michli. V Západočeském divadle v Chebu ztvárnila Markétku z Goethova Urfaustu, Dorotku ze Strakonického dudáka nebo Emilku z Našeho městečka.


Perný rok: Terezu H. chytili s kufrem drog přesně před rokem!

    Tereza H., která už více než rok sedí ve vazbě v Pákistánu za pašování heroinu, dostala ve středu u soudu další ránu. Do kauzy totiž zasáhl nadřízený soud, který svým rozhodnutím opět oddálil vynesení rozsudku.
    Češka Tereza H. strávila v pákistánském vězení už téměř rok. Její čekání na rozsudek by ale mohlo být brzy u konce. Soudce chce totiž vynést verdikt co nejdříve a údajně už stanovil i datum.
    Případ Terezy H., která v Pákistánu čelí obvinění z pašování heroinu, se dost možná opět o něco protáhne. Soudit ji totiž má nový soudce, který se už dříve stal známý svým velmi tvrdým přístupem ke křesťanům.
    Přesně před rokem zadrželi Pákistánci na letišti v Láhauru těsně před nástupem do letadla mladou Česku Terezu H. V jejím kufru pak objevili skoro deset kilo drog. Proces, který je kromě Česka ostře sledovaný i přímo v Pákistánu, se (snad) pomalu chýlí ke konci.
    Po boku herce a moderátora Marka Ebena Tereza Kostková účinkovala v soutěži O poklad Anežky České. Pravidelně s ním moderovala i taneční show StarDance ...když hvězdy tančí. V roce 2011 uváděla Silvestra.


"Chtěla bych jít domů," vzlykala Tereza u soudu. Soudce ji zdrtil!

    Češka Tereza H., podezřelá z pašování drog, je v pákistánském vězení už více než rok. Stále čeká na rozsudek, projednávání jejího případu se ale stále odkládá. Terezu teď nový soudce, který kauzu převzal, znovu zdrtil.
    Tereza H., která v Pákistánu čelí obžalobě z pašování drog, v pondělí byla opět u soudu. Poté, co se soudce rozhodl vyhovět obžalobě a počkat na rozhodnutí nejvyššího soudu, ji čekalo překvapení. Právník Shoiab Nazai, který je Terezou posedlý, ji podle deníku Blesk dokonce požádal o ruku.
    Tereza H., která byla v lednu letošního roku zadržena v Pákistánu s devíti kilogramy heroinu, nově prohlásila, že jela do země studovat islám a přijmout pákistánskou kulturu. Studium muslimského vyznání může být podle páksitánských médií novou taktikou před rozhodnutím soudu o její vině.
    Dvaadvacetiletá Češka Tereza H., kterou před necelým rokem zadrželi v Pákistánu s 9 kily heroinu, už ví, kdy padne verdikt. Podle agentury AP totiž soud dnes skončil. Verdikt bude vynesen do konce ledna!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10893
cache: 0024:00:00