Jak na věc


tendon blok ostrava sad jožky jabůrkové

Chcete ušetřit za plyn nebo za elektřinu?

    Občanské sdružení Blok Centrum vzniklo v roce 2008, aby se aktivně podílelo na popularizaci lezeckých sportů-boulderingu i sportovního lezení s lanem, propagaci lezení mezi mladými lidmi, dětmi, ale také dospělými, organizaci lezeckých kroužků, horolezecké školy, místních závodů, programu Blok pro všechny atd. atd.
    Především šikovné ruce a nohy, jinak jsou nezbytnou součástí ,,lezečky", což jsou speciální boty určené pro lezení na skalách i umělých stěnách, které chrání nohu a navíc pomáhají přesně provádět jemné a obratné kroky. Další vychytávkou je pytlík s „magnéziem", který zamezuje pocení rukou. Lezení je tak snazší a ruce nekloužou. A v neposlední řadě pohodlné sportovní oblečení, které vám nebude bránit v lezení.
    Bouldering posiluje celé tělo, zpevňuje a tvaruje svaly a může být i dobrým doplňkem při hubnutí. Je tedy pro všechny, kteří chtějí prověřit své fyzické schopnosti nebo jen netradičním způsobem protáhnout své tělo. V žádném případě se nejedná o záležitost typicky mužskou. Shodit pár kalorií zde mohou i ženy. Navíc - bouldering zlepšuje smysl pro rovnováhu, cvičí koordinaci pohybů.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Bouldering je určitou formou extrémního lezení, kdy se překonávají krátké a obtížné cesty bez jištění na laně, ale s možností bezpečného dopadu. Zároveň je to však i nekonečná hra s neuvěřitelným množstvím pohybů a kroků, která je určena pro lezce všech výkonnostních skupin.
    Boulderingová stěna má rozlohu kolem 200 - 220 m², přičemž takových 60 m² ještě hodláme dokončit v příštím roce - už nám nezbývaly síly. Campus board a nějaké hrazdy dokončíme v co nejkratší době - prosíme o trpělivost... Výška boulderingové stěny se pohybuje od 4,20 m do 5 m.
    Pondělí               14:00 - 22:00Úterý                   10:00 - 22:00Středa                 14:00 - 22:00Čtvrtek                10:00 - 22:00Pátek                  14:00 - 22:00Sobota + neděle 12:00 - 20:00 (podle počasí - sledujte web) 
    U naší lezecké boulderingové stěny stojí také venkovní lezecká věž, na niž máte přístup zcela zdarma a lezecké vybavení je možné si zapůjčit v přilehlé budově.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00