Jak na věc


technická fréza

Stojan na kuchyňské utěrky / wc papír nerez pevný

    Pokud vás pokusy v Technické herně zaujmou, můžete si na pokladně muzea zakoupit brožurku Technická herna do kapsy a pokračovat v objevování nových poznatků doma.
    V herně je zastoupena řada pokusů a funkčních modelů z mechaniky pevných těles, plynů a kapalin, akustiky, optiky, elektřiny a magnetizmu. Pokusná pracoviště nejsou stálá. Většina zařízení je postupně obměňována a doplňována novými experimenty. Ke každému pokusu jsou připojeny v písemné formě návody k obsluze a vysvětlení fyzikálního jevu.
    Druhy norem se liší podle obsahu, který je určující pro účel jejich použití (terminologické, základní, zkušební, normy výrobků, bezpečnostní předpisy, normy postupů/služeb, řízení jakosti, rozhraní, zaměnitelno


Závěs na toaletní papír Freshhh

    Technická dlažba se nejčastěji používá tam , kde je potřeba mít odolnou a robustnou dlažbu .Tato technické dlažba se nejvíce používá např. nákupní centra a obchody, restaurace, výrobní budovy a provozovny, bazény , balkony , terasy atd...Technická dlažby splňuje požadavky na vysokou odolnost mrazuvzdornosti , a živelným pohromám jako déšt , mráz atd ...Je vysoce odolná proti otěru , znečištění a dalšímu opotřebení.Technická dlažba do exteriéru je většinou vyrobena s protiskluzovou úpravou.Technické dlažby v našem internetovém obchodě nabízíme v různém barevném provedení a i v různých protiskluzových variantách . V naší nabídce jsou pro Vás zařazené technické dlažby, které se perfektně hodí do větších nákupních center, škol a bazenů ale také i technické dlažby na balkony i terasy a garáže . Inspirujte se naší nabídkou na stránkách levné obklady !
    Technická herna není expozicí v obvyklém slova smyslu. Je to zařízení, které návštěvníkovi umožňuje seznamovat se zábavnou formou s různými zákony fyziky a jejich technickými aplikacemi. Hlavní důraz je kladen na interaktivní činnost návštěvníka s fyzikálním, případně technickým experimentem, spočívající v tom, že může s jednotlivými pokusnými modely volně manipulovat a sledovat jejich výslednou reakci. Tím se Technická herna zásadně liší od běžných muzejních expozic, kde nápisy „Nedotýkejte se vystavených předmětů“ nedovolují bližší kontakt s exponátem. V herně je naopak hlavní zásadou: dotýkejte se – zkoušejte – pozorujte – poznávejte.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00