Jak na věc


taxi carbol opava

Uber má v Itálii utrum. Je nekalou konkurencí, dal soud zapravdu taxikářům

    Můžete si zdokonalit praktickou znalost obsluhy taxametru nebo si před zkouškou zopakovat otázky z místopisu a právních předpisů. Stávající řidiči můžou tuto konzultaci nastavit dle svých požadavků např. řešení správního řízení, přestupků atd.
    Vaší zakázku doručíme vždy včas na jakékoliv místo v České republice. Ať už se jedná o obálku s dokumenty nebo objemný balík. Pro zásilku dojedeme a na Vámi určené místo odvezeme v rekordně krátkém čase. Samozřejmostí je spolehlivost a diskrétnost.
    Ať už na pracovní schůzku, na večeři, do klubu nebo na služební cestu. Pokud se chcete cítit stylově a pohodlně, mít veškerý servis, osobního řidiče, je tu pro Vás Grand Tourer.
    Převozy s profesionální ochrankou z místa odeslání do místa určení nebo poskytnutí osobní ochrany zaměstnanci, který doručuje cennou nebo jinou důležitou urgentní zásilku.
    Dvoudenní online kurz cíleně zaměřen na budoucí řidiče vozidel taxislužby. Školení Taxiškola Online můžete provádět kdykoli a kdekoli. Stačí mít připojení k internetu, nemusíte tak docházet do žádného školícího střediska.


Ever After High Legacy Day Ashlynn Ella

    Taxi GT je moderní, česká taxislužba provozující kvalitní a zákaznicky transparentní služby v oblasti taxidopravy.  Jsme moderní, ekologická taxislužba, která využívá především špičkových vozidel ŠKODA OCTAVIA G-TEC CNG. Cestujícím nabízíme výhodnější ceny a špičkový servis. Vozidla Taxi GT poskytují cestujícím rovněž nejnovější interiér s garancí čistoty.
    Seznámíte se s aktuálními informacemi o provozování taxislužby na území hlavního města Prahy. Procvičíte si zkušební otázky z místopisu a právních předpisů. Budete také prakticky proškolení v obsluze taxametru.
    Na závěr kurzu je připravena simulace reálného testu, ve kterém si každý uživatel ověří, zda je připraven na zkoušku z místopisu, právních předpisů a obsluhy taxametru, nezbytnou pro výkon práce řidiče taxislužby.
    Kurz je rozdělen do tří lekcí zaměřených na místopis, právní předpisy a obsluhu taxametru. Výklad v jednotlivých lekcích obsahuje kromě veškeré potřebné teorie také grafickou dokumentaci, instruktážní videa a řadu dalších zajímavých zpestření. Po prostudování teoretické části má každý uživatel, opakovaně, možnost spustit cvičný test a tím si prověřit, případně rozšířit své znalosti.


NABÍDKA PRO ŘIDIČE UBER A DALŠÍCH ALTERNATIVNÍCH TAXI SLUŽEB

    Kurz obsahuje stručný, srozumitelný a praktický výklad, související právní legislativu v aktuálním znění, obrázky, animace a jiné interaktivní prvky zvyšující efektivitu školení. Formou online kurzu nebo školení vám nabízíme kompletní přípravu k úspěšnému složení taxi zkoušek z místopisu, právních předpisů i ovládání taxametru.
    Kurz Taxiškola Online můžete provádět kdykoli a kdekoli. Nemusíte docházet do žádného školícího střediska ani se řídit předem daným časovým rozvrhem. Zvolte si vlastní tempo samostudia a zůstaňte pány svého času. Nezbavujte se své flexibility, na kterou jste zvyklí. K absolvování kurzu vám stačí pouze počítač s přístupem k internetu. Využijte moderního způsobu výuky a zajistěte si přístup ke školení hned teď.
    V rámci efektivní moderní přepravy, využíváme pro řízení a kontrolu ty nejmodernější technologie, které jsou upraveny pro potřeby naší společnosti. Dispečink Taxi GT je vybaven nejmodernější technikou a to tak, aby odbavil v danou chvíli co nejvíce klientů. 
    Nedílnou součástí je pro nás a naše klienty čistota vozidel. Vozidla jezdí na pravidelné kontroly, kde se zjišťuje technický stav vozidla a jeho čistota. Dále provádíme namátkové kontroly našich vozidel, a to přímo v terénu, abychom mohli našim klientům garantovat ty nejlepší služby.


Odůvodnění návrhu novely zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě

    Zároveň dispečink Taxi GT optimalizuje zbytečné přejezdy mezi jednotlivými zakázkami, a tím zkracuje dojezdové časy nové zakázky na minimum. Toto optimální řízení jednotlivých jízd a zakázek nám pomáhá řešit nejnovější software. Díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout nejlevnější ceny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00