Jak na věc


tamara kubová

Autorská práva k publikovaným materiálům

    Tamara Kubová se hudbě začala věnovat v šesti letech. Veřejnost o ní ale poprvé slyšela až v roce 2012, kdy se přihlásila do soutěže Hlas Česko Slovenska. Aby se mohla zúčastnit výběru, zkrátila si tehdy měsíční surfování na Srí Lance. Svým výstupem zaujala porotce Rytmuse, který si ji vybral do svého týmu. Nicméně nevyhrála.
    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
    Pár měsíců před úředně schváleným sňatkem se Tomáš Klus a Tamara Kubová v přísném utajení a jen ve společnosti nejlepších přátel oděli do indiánských převleků i s čelenkami na hlavě a vypravili se na blíže nespecifikovanou louku, kde si v duchu svobodomyslných hippies řekli své ANO.
    V létě 2012 se Tamara Kubová dala dohromady s písničkářem Tomášem Klusem, a i když tvrdili, že se do rodičovství příliš nehrnou, za pár měsíců otěhotněla. Dcera Josefína se jim narodila v květnu 2013. V září téhož roku se vzali. A to hned nadvakrát.
    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.


Světový den dětství, Mezinárodní den hor , Mezinárodní den solidarity s ženami a dětmi Afriky

    Jednopatrový funkční rodinný dům se sedlovou střechou. Do domu se vstupuje krytým vchodem, který vede do velkého zádveří a dále do haly. Hala je komunikační část mezi jednotlivými místnostmi. Přízemí je možné rozdělit do dvou zón, obývací část a spací část. V jedné části jsou tři ložnice a velká koupelna a v druhé části obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyň a technická místnost. Z obývacího pokoje je vstup na zastřešenou terasu, která může být příjemným místem kde strávit večer. Prosklené dveře poskytují výhled na velkou zahradu. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00