Jak na věc


tablet pro děti

3D televize bez brýlí a nebo rovnou 4D

    Tablety Galaxy Tab3 Kids je možné připojovat k sítím Wi-Fi standardu 802.11 a/b/g/n (2,4/5,0 GHz), velikost jeho TFT dotykového displeje je sedm palců a jeho rozlišení je 1 024 x 600 obrazových bodů. Použit je operační systém Android 4.1. Přístroj přehrává video ve formátech MPEG4, H.264, H.263, WMV a zvládne i formát 1080p Full HD @30fps. Dále přehraze hudební soubory typů MP3, OGG, AC3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, WAV, FLAC.
    Po technické stránce je Samsung Galaxy Tab3 Kids vybaven dvoujádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz, tří megapixelovým fotoaparátem na čelní straně a 1,3megapixelovým fotoaparátem na zadní straně a nabízí výkon i funkční vlastnosti, které jsou charakteristické pro tablety z řady Samsung Galaxy. Přístroj je přitom navržen tak, aby dětem nabídl zábavnou a interaktivní zkušenost.
    Na úvod dejme slovo JK Shinovi, výkonnému řediteli a vedoucímu IT a mobilních komunikací společnosti Samsung Electronics, který nám sdělil: „Není tajemstvím, že děti používají technologie více než kdy dříve. Pro nás byla velká příležitost vytvořit zařízení přesně pro děti. Zařízení, které jim nabídne intuitivní a hravé zážitky přiměřené jejich věku s bohatým, interaktivním a vzdělávacím obsahem, jenž se bude líbit i rodičům."


Technická data pro rodiče - šťouraly

    Samsung Galaxy Tab3 Kids bude uveden do prodeje na začátku září v Koreji a následně během září v Číně, Evropě, USA, Africe, Jižní Americe a jihovýchodní Asii. Nabídka aplikací dostupných prostřednictvím obchodu Kids Samsung Apps se bude samozřejmě na jednotlivých trzích lišit. V České republice by se tablet měl objevit v prodeji na začátku října, jeho cena zatím nebyla stanovena.
    Z pohledu výbavy má 7 palcový model nabídnout kapacitní displej s rozlišením 800 x 480 px, 8 palcový 800 x 600 obrázkových bodů a 9,7 palcový 1 024 x 600 bodů. Všechny tři tablety disponují 4 GB interní pamětí s podporou microSD karet až do 32 GB a přední 0,3 MPx VGA kamerou. 8 a 9.7 palcové tablety jsou vybaveny na zadní straně 2 MPx fotoaparátem. Bohužel o procesoru nebo paměti RAM není nic známo. Firma akorát potvrdila, že zařízení jsou schopná přehrát video 1080p připojením k externí obrazovce, díky HDMI konektoru. Na baterii se spuštěnou Wi-Fi tablet vydrží 6 hodin.


Honor představil novu vlajkovou loď View20

    Myslíme si, že na takové zařízení je více než vhodné upozornit právě na stránkách DigitálníDomácnosti.cz, protože zájem i malých dětí se upíná k tabletům stále více. A i když tablety, používající nejnovější verzi Androidu 4.3 mají možnost vytváření uživatelských účtů, jinak řečeno, je možno uzamknout obsah jednotlivých uživatelů a po zapůjčení tabletu dětem tyto nemají přístup k aplikacím a důležitým datům, které v nich máte uloženy, tablet speciálně určený pro děti je vhodným řešením pro řešení přání typu: „Tati, půjč mi svůj tablet aspoň na chvilku."
    K tabletu Samsung Galaxy Tab3 Kids se bude také prodávat obal Kids Case usnadňující dětem držení tabletu a umožňující používat tablet ve stojánku v různých polohách. Součástí obalu Kids Case bude i ergonomické pero C Pen. To mohou děti používat k malování, které nezanechává stopy na jiných předmětech v domácnosti.
    Tablety jménem Kurio se budou vyrábět ve třech velikostech – 7, 8 a 9.7 palcovým displejem. V průběhu konání veletrhu hraček Toy Fair 2012 byly ještě modely demonstrovány se systémem Gingerbread, ale v době příchodu na britský trh už má na nich běžet nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Všechny tablety přijdou s upraveným uživatelským prostředím, rodičovským zámkem i gumovou ochranou konstrukce, díky níž by měli zvládnout i „hrubší zacházení“. Co se při cílové skupině 4 – 15 let dá předpokládat.


ZANECHAT ODPOVĚĎ Zrušit odpověď

    V příslušenství naleznete sluchátka, pouzdro, sadu opěrek hlavy do auta. Společnost plánuje uvedení tabletů do prodeje ve Velké Británii v červenci tohoto roku za cenu cca 4500 Kč, 5400 Kč a 6000 Kč.
    Funkce a služby týkající se obsahu jsou Samsung Apps / Kid's Store, Google Mobile Services: Google Search, Gmail, Google Play Store, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Maps (Turn-by-turn Navigation), Google Now.
    Při vývoji tabletu Samsung Galaxy Tab3 Kids brali tvůrci ohled především na zájmy dětí. Proto je tablet vybaven funkcí časového zámku, který rodičům umožňuje nastavit konkrétní časové rozmezí, v němž mohou děti tablet používat. Jakmile vyhrazený čas vyprší, zobrazí se obrazovka informující o uzamčení přístroje a tablet lze odemknout pouze pomocí hesla, které zadá rodič nebo jiný dospělý. Tato funkce umožní rodičům dohlédnout na to, aby jejich děti netrávily s chytrými zařízeními nadměrné množství času.
    Nový výrobce tabletů Inspiration Works doufá, že by mohl uspět tam, kde ostatní selhali. Vyrobit Android tablet navržený speciálně pro děti, aniž by opustil dospělou komunitu.


Inteligentní digitální domácnost

     Na konci prázdnin představil Samsung nový tablet Galaxy Tab3 Kids určený speciálně pro děti. Přístroj je nabitý vzdělávacími hrami a aplikacemi a to dokonce v českém jazyce! Společnost Samsung ale myslela i na ochranu dětí před nevhodným obsahem a tak samozřejmostí jsou zde i bezpečnostní prvky, které vyplynuly z požadavků rodičů.
    V tabletu Samsungu Galaxy Tab3 Kids najdeme řadou předinstalovaných dětských aplikací a přístup do obchodu Kid's Store, který je zaměřen na využívání technologií při vzdělávání dětí. Tento obsah je tvořen vzdělávacími, herními i zábavnými aplikacemi a elektronickými knihami. Tablet nabízí rodičům možnost povolit, pomocí správce aplikací, přístup dětem jen k určitým - rodiči schváleným a vybraným - aplikacím.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00