Jak na věc


t mobile sms brána zdarma do t mobile zdarma

Nastav typy herHry online zdarma

    Skutečnou revoluci však přináší možnost zasílání MMS zpráv zdarma do sítě T-Mobile, do jiných sítí za poplatek. Naštěstí je zde k dispozici funkce, která zjistí, kterému operátorovi patří dané telefonní číslo. Zprávy mohou být až 1000 znaků dlouhé a lze k nim připojit až 280KB velkou přílohu (podporované formáty: bmp, jpeg, gif, png, wav, amr, mp3, aac, mp4, 3gp). S radostí a zdarma tak lze posílat obrázky, zvuky i videa. K dispozici je rovněž historie zpráv.
    V České Republice je oligopol tří mobilních operátorů. Na jejich platformě provozují některé společnosti nabídku služeb mobilního virtuálního operátora. Poskytují mobilní telekomunikační služby. Vybrat si můžete dle ceny nebo datového připojení, dostupnosti, pokrytí, místa bydliště a pod. Nabídky cen a služeb mobilních virtuálních operátorů je hodně proměnná. Neni možné zde aktuálně stále aktualizovat nové nabídky. Porovnejte si je prosím sami dle uvedených odkazů a Vašich individuálních potřeb.
    Jako každá služba zdarma, může být i sms brána od T-Mobile lehce zneužita. Pokud si zákazník nepřeje přijímat smsky z internetové brány, může jejich zasílání zamezit pomocí služby Můj T-Mobile.


Vše v jednom - Advanced SystemCare Ultimate

    Novou sms bránu naleznete na adrese http://sms.t-zones.cz/. Sms brána dovoluje posílat zprávy dlouhé až 160 znaků (což je přesně 1 sms) právě jednomu příjemci ze sítě T-Mobile. Sms brána nedovolí napsat ani o znak více a při přesažení dovolené délky je zpráva oříznuta a uživatel upozorněn výstražným oknem. Velmi zamrzí nemožnost změnit odesílatele a podpis na konci zprávy krátí už i tak přísný limit.
    Při psaní sms je k dispozici několik šablon zpráv, které jsou však velmi strohé a o jejich praktickém přínosu lze polemizovat. Naopak velmi šikovnou funkcí sms brány je možnost komprimace zprávy a vložení smajlíků. Komprimace zprávy odstraní diakritiku, přebytečné mezery a změní každému slovu první písmeno na velké. Po druhém kliknutí na komprimaci jsou zbylá velká písmena změněna na malá a ze zprávy se stává nečitelný "had" znaků.
    Pokud si přejete odeslat SMS zdarma pomocí internetu, je nejprve nutné zjistit operátora, kterého využívá příjemce zprávy. Pokud si nejste jistí, kterého operátora využívá, mohou vám pomoci předvolby telefonních čísel. Každý operátor má své číselné řady:


Jak.Na1.cz - rady odborníků z různých oborů pro Vás

    „Na internetu se vyskytuje mnoho různých SMS bran sloužících k odeslání bezplatných SMS do sítí všech tří českých operátorů. Tyto SMS brány však nejsou vždy plně funkční, proto Vám zde nabízíme přímé odkazy na brány operátorů. Vodafone již bohužel vlastní bránu neprovozuje proto pro Vás pravidelně testujene externí brány, abychom zajistili 100% funkčnost.“
    Příslušníkům sítě T-Mobile je po přihlášení na t-zones však nabídnuta jiná brána. Umožňuje odeslání delších zpráv (až do délky 5 sms) a 20 telefonním číslům najednou. K dispozici mají zákazníci rovněž malý telefonní seznam nejpoužívanějších čísel.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00