Jak na věc


tělové mléko s olejem nivea

Očistné tělové svíce Vás dokáží zbavit mnoha bolestí  pomocí komínového efektu, záměru, tepla, světla, ohně a vůně.

    1) Jsme přímí výrobci2) Čistě přírodní složení3) Ruční výroba v ČR4) Cena již od 24,90 Kč za kus5) Poštovné a balné od 59 Kč6) Vybrané druhy poštovného  nad 799 Kč zdarma7) 3% sleva registrovaným zákazníkům
    Aplikace tělové a ušní svíce je čím dál více oblíbená, účinná a hlavně žádaná metoda. Používání tělové svíce v té nejjednodušší a přírodní formě je návratem k historicky původní metodě našich předků, jež se datuje několik set let zpět.
    Tělové svíce působí  na mnoha úrovních těla i duše. Pročišťují fyzické a emocionální tělo, harmonizují energetická centra a rozproudí stagnující energii. Tělové i iušní svíce jsou vyráběny z čisté bavlny a z kvalitního včelího vosku, který kupujeme jen od českých včelařů. Chcete se dozvědět více o složení tělových svící ?
    Pokud se v našem Ananda E-shopu zaregistrujete, získáte tím automaticky 3% slevu na celý Váš nákup. Pro registraci klikněte v pravém horním rohu na políčko nová registrace. Po úspěšné registraci najdete ve Vaší emailové schránce přihlašovací údaje, po přihlášení do e-shopu se Vám ukáží ceny již o 3% nižší.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00