Jak na věc


tábory pro děti

Letní dětský tábor 2019 - dětské tábory Klubu 112

    PŘIHLÁŠKU a SOUHLASY si můžete vyzvednout na vrátnici DDM Hranice, Galašova 1746 nebo stáhnout na webových ( viz níže), nebo na stránkách (zde) .
    Nabízíme širokou škálu letních táborů, od těch s pohádkovými tématy pro nejmenší, přes fantasy a tábory s historickým námětem, až po ty army a sportovní, proto je nemožné, aby dítěti nějaké téma nepadlo do oka.
    Primární náplní táborů je probudit v účastnících týmového ducha, naučit je vzájemné spolupráci, pomoci a samostatnosti. Dítě se v rámci skupiny naučí komunikovat, kooperovat s ostatními členy týmu a zároveň se za pomoci táborových aktivit a her všestranně rozvíjí. Součástí táborů jsou většinou celotáborové hry, které skupinu ještě více stmelují a posilují. Za splnění nejrůznějších úkolů a pravidelných povinností čeká v závěru pobytu všechny táborníky zasloužená odměna. Co je však největší odměnou vedoucích táborů? Skutečnost, že mnozí táborníci zpět domů odjíždějí s notnou dávkou nostalgie a slzičkami v očích.
    Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a včas si zarezervujte místo. Přihláška je zde na webu, nebo na DDM.


Nadupaný program pro letní dětský tábor 2019

    Opět se na nás těší majitelka a personál Penzionu U Skřítků na Horní Bečvě v termínu jarních prázdnin.
    Naši instruktoři a vedoucí letních táborů jsou profesionálními pracovníky, kteří dovedou s každým dítětem komunikovat tak, jak je zapotřebí, každé dítě je jiné, každé je jiná osobnost, proto je nezbytné se všem pečlivě věnovat a zvolit správný způsob jednání a komunikace, aby byly spokojené obě strany.
    Obsazen Myslivost-EKOLOGIE-lesní pedagogika-HRY-soutěže-POZNÁVÁNÍ PŘÍRODY-včelařství-RYBÁŘSTVÍ-střelectví-VÝLETY
    Myslivost-EKOLOGIE-lesní pedagogika-HRY-soutěže-POZNÁVÁNÍ PŘÍRODY-včelařství-RYBÁŘSTVÍ-střelectví-VÝLETY
    Tábory v Hipocentru Koryčany, to je 26 let zážitků a zkušeností. Pokud hledáte tábor v přírodě – na statku, kde jsou děti v kontaktu se zvířaty, jste na správném místě.
    Tábory v Hipocentru mají své osobité kouzlo. Jsme mimo město, na statku, nenabízíme hotel, ale klasické táborové ubytování v budově nebo chatkách, dobrou domácí kuchyni, vyhovíme i vegetariánům a jsme připraveni zajistit i bezlepkovou stravu.


Oficiální partneři webu České Tábory.cz

    V okolí se nachází několik lyžařských středisek s moderními vleky a vybavením i umělým zasněžováním.
    Naši koníci jsou celý rok opečováváni dětmi z jezdeckého oddílu, přes týden tráví většinu času na pastvinách, mají pohodu a klid. Všichni koně prošli řádným výcvikem ze země i pod sedlem, jsou připravování pro ježdění dětí, a to i dětí handicapovaných. Od roku 1993 jsme nestátním zdravotním zařízením, provozujeme Středisko hiporehabilitace a rehabilitace pro děti s handicapem. Ty také dle možností zařazujeme do táborových programů.
    PŘIHLÁŠKU si můžete vyzvednout na vrátnici DDM Hranice, Galašova 1746 nebo stáhnout na webowých stránkách (zde) .
    Přehled všech turnusů dětských (letních i zimních) táborů naleznete na speciálním webu kde jsou všechny tábory konané na všech našich střediscích. Dětské tábory STAN
    Pobyt je zajištěn v překrásném prostředí Beskyd v katastru obce Horní Bečva. Pracovníkům Domu dětí a mládeže Hranice se opět podařilo zajistit ubytování v útulném penzionu U Skřítků na Horní Bečvě .


Dětské letní tábory 2019 v Jeseníkách - všechny se konají na chatě Orientka!

    Dětské tábory mohou být zaměřeny na různá témata. K bezkonkurenčně nejoblíbenějším táborům patří tábory koňské a také tábory pro malé děti. Společným znakem všech táborů je však zpravidla skutečnost, že se jedná o vícedenní pobyt v přírodě, který je vyplněn řadou zábavných aktivit. O děti je zde perfektně postaráno s ohledem na jejich věk a specifické potřeby. Tábory jsou pořádány v Hipocentru Koryčany (Brno), v malebné přírodě, která je tolik typická pro Jihomoravský kraj.
    PŘIHLÁŠKU si můžete vyzvednout na vrátnici DDM Hranice, Galašova 1746 nebo stáhnout na webowých stránkách.
    Máme k dispozici 30 koní s kompletní jezdeckou výbavou, ochranné helmy pro všechny jezdce. Ochranné vesty a páteřáky neposkytujeme. Pokud si přiveze dítě vlastní ochranné pomůcky, prosím, zkontrolujte, aby byly plně funkční – dobře seděly.
    Dětské tábory jsou v naší republice fenoménem, který nám mnohde ve světě závidí. Právě jste vstoupili na jeden z největších webů o dětských táborech. Naší snahou je nabídnout vám co nejširší nabídku dětských táborů během celého roku a pomoci vám se v jejich široké nabídce zorientovat. Spolupracujeme od roku 2015 s táborovým webem Borovice.cz, kde najdete mimo jiné i tipy na ubytování a program na akce s dětmi.
    Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a včas si zarezervujte místo. Přihláška je k dispozici v DDM nebo ke stažení na webových stránkách DDM.


Máme zkušenosti, máme fantazii, máme smysl pro humor.

    Podmínky pro lyžaře jsou zde srovnatelné s podmínkami vyspělých středisek v Jeseníkách či Krkonoších.
    Osmadvacátý ročník veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD se koná už za necelý měsíc. Ve dnech 21. až 24. února 2019 přiláká do pražského holešovického výstaviště více než 40 zemí z celé planety. Pokud patříte mezi vášnivé cestovatele a nadšené dobrodruhy, rozhodně byste na této akci neměli chybět.
    Cena 4 500,- Kč zahrnuje dopravu, ubytování v penzionu, plnou penzi včetně pitného režimu a ski pasy. Součástí sportovního programu bude při dostatečném počtu zájemců i seznámení s jízdou na snowbladech.


Už deset let si dáváme záležet na každém detailu

    Naše letní tábory se snažíme co nejvíce zatraktivnit, a proto na tábory jezdí různé návštěvy - vždy záleží na tématice tábora, na army tábory nám přiletěl vrtulník, přijela speciální jednotka, policie předváděla výcvik, přijeli bodyguardi. Na historických táborech se ve dveřích míjely šermířské kluby - ať již novodobé nebo ty zabývající se historickým šermem... Rychlá záchranná služba, horolezci, Jiří Mádl a herci z pohádek, a nejen oni, mnoho dalších a zajímavých návštěv jezdí čím dál častěji zpestřovat táborový život.
     V okolí se nachází několik lyžařských středisek s moderními vleky a vybavením i umělým zasněžováním.
    Letní tábory se plánují měsíce a měsíce dopředu, tím se zajišťuje jejich kvalita, shání se materiál, rekvizity, dopodrobna se plánují táborové hry, připravují se dobové kostýmy, vyrábí se makety tanků... A vše toto, každičký z detailů, kterému věnujeme co nejvíce času, přispívá k tomu, že tábor je reálný, bitva napínavé a vítězství zasloužené! Navíc, každý hlavní vedoucí si vybere téma, které je mu blízké, a tak nechává v táborech mnoho své snahy a pokaždé - i kousek své duše...
    Pro Klub 112 je to velká příležitost. Máme možnost poskytnout naši vysoce kvalitní a profesionální péči více dětem. A proto to vše děláme. Pomoci rodičům a pomoci dětem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00