Jak na věc


tábor husovo náměstí 961

Letní tábor - Prázdniny v pravěku 2017

    V okolí se nachází několik lyžařských středisek s moderními vleky a vybavením i umělým zasněžováním.
    Tábor je umístěn nejblíže ze všech, nachází se v klidné lokalitě přímořského areálu (maximální bezpečnost a kontrola dětí), česká kuchyně (nehrozí neznámá jídla). Tábor je nejvhodnější variantou pro nejmladší děti či pro děti jedoucí na tábor poprvé. Teenageři bez omezení. Vzdálenost z Prahy je 800 km, čistá doba cesty je cca 9 hodin. Rychlejší cesta k moři z České republiky neexistuje. Tuto lokalitu jsme vybrali záměrně právě kvůli jejímu bezkonkurenčně nejrychlejšímu dosažení. Děti na tábor vyjíždí v pozdních večerních hodinách a na místo doráží druhý den v hodinách ranních.
    PŘIHLÁŠKU si můžete vyzvednout na vrátnici DDM Hranice, Galašova 1746 nebo stáhnout na webowých stránkách (zde) .
    Speciální tábor pro děti, které se mohou těšit na 8 dnů plných kreativních technik. Program tábora: kreativní dopoledne, koupání v bazénu, táborák, diskotéky,...


TÁBORY V ZAHRANIČÍ nejen pro teenagery

    Tábor je dále než předchozí tábor v Chorvatsku, nachází se v klidné lokalitě letoviska, ubytování v jediném apartmánovém domě (maximální kontrola dětí), česká kuchyně (nehrozí neznámá jídla), účastníci rozděleni dle věku na oddíly „dětské“ a oddíly „teenagerů“. Tábor je tedy vhodný i pro nejmladší děti či pro děti jedoucí na tábor poprvé. Teenageři bez omezení. Vzdálenost z Prahy je 1300 km, čistá doba cesty je cca 14 hodin. Děti na tábor vyjíždí v pozdních odpoledních hodinách a na místo doráží druhý den dopoledne.
    Sněhové dobrodružství pro kluky a holky od 6 do 16 let. Nezáleží na jejich lyžařské zdatnosti. Zimní tábor je šitý na míru jak začínajícím tak zdatným...
    Myslivost-EKOLOGIE-lesní pedagogika-HRY-soutěže-POZNÁVÁNÍ PŘÍRODY-včelařství-RYBÁŘSTVÍ-střelectví-VÝLETY
    Opět se na nás těší majitelka a personál Penzionu U Skřítků na Horní Bečvě v termínu jarních prázdnin.
    TÁBORY PRO RODIČE S DĚTMI jsou speciální tábory určené pro rodiče a děti se skutečným „táborovým“ programem pro nejmenší táborníky, hrami, soutěžemi, zájmovými...
    Unikátní tábor Sněženky a Machři na lyžích a bobech je pro lyžaře i děti, které se chtějí naučit lyžovat, anebo si užít zimu jen na bobech. Spojený s jízdou...
     V okolí se nachází několik lyžařských středisek s moderními vleky a vybavením i umělým zasněžováním.
    Pobyt je zajištěn v překrásném prostředí Beskyd v katastru obce Horní Bečva. Pracovníkům Domu dětí a mládeže Hranice se opět podařilo zajistit ubytování v útulném penzionu U Skřítků na Horní Bečvě .


NOVINKA 2019 – TÁBORY NOVÉ GENERACE V CHORVATSKU

    Obsazen Myslivost-EKOLOGIE-lesní pedagogika-HRY-soutěže-POZNÁVÁNÍ PŘÍRODY-včelařství-RYBÁŘSTVÍ-střelectví-VÝLETY
    My chráníme svět před velkou zhoubou. Plníme ho láskou, krásou, štěstím a touhou. Máme jeden obrovský sen – pochytat je všechny! Pokémoni jsou totiž ti,...
    BULHARSKO, Zlaté pískyNovinka roku 2015. All-Inclusiv. Stáří účastníků 7-18 let. Hotel***, 2-4 lůžkové klimatizované pokoje (koupelna, toaleta, satelitní televize, balkon), recepce, WiFi, restaurace, sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky. Bulharský název Zlatých písků je Zlatni Pjaseci, anglicky Golden Sands. Jde o uměle vytvořené mořské letovisko na pobřeží Černého moře umístěné 20 km od Varny. Největší předností Zlatých písků jsou mořské pláže – 4km dlouhé z jemného žlutého písku s pozvolným vstupem do moře, bez spodních zpětných proudů.


A je to opět tady ...LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2017

    ŠPANĚLSKO, Oropesa del MarTábory pro teenagery v této lokalitě pořádáme od roku 1994. V roce 2015 nejprodávanější tábor u moře. Stáří účastníků 13-18 let.Prostorné apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji, sociálním zařízením, kuchyní, terasou. Hotel je umístěn 10 m od pláže. Tábory v zahraničí mají za úkol spojit nároky táborových účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v táborových oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.
    ITÁLIE, Silvi MarinaNovinka roku 2014 s velkým pozitivním ohlasem účastníků. Stáří účastníků 7-18 let.Apartmánový dům, 4-7 lůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením a balkonem/terasou či zahrádkou. Pro děti jsou připraveny hry u moře, na plážích a v nejbližším okolí tak, jak je zvykem na tuzemských táborech. To vše zábavnou formou a na zdravém mořském vzduchu. Na pláži se nachází hřiště, půjčovny šlapadel a dalších atrakcí.
    Tábory v zahraničí jsou obecně určeny pro děti i teenagery. Nicméně každý ze zahraničních táborů má svá specifika ke kterým je vhodné při výběru tábora přihlížet. Všechny tábory v zahraničí jsou vhodné pro teenagery – ti to tedy mají s rozhodováním výrazně snažší. Ne všechny zahraniční tábory jsou však vhodné pro děti, respektive pro nejmladší děti. Pro snažší rozhodování rodičů dětí zde shrnujeme klíčové parametry jednotlivých táborů.


29. 6. - 13. 7. 2019 (15 dní) Výtvarný tábor - KREATIVNĚ BEZ HRANIC 1, 2

    ČERNÁ HORA, Herceg Novi Novinka roku 2016. Jedna z posledních oáz nedotčené přírody v Evropě. Stáří účastníků 7-18 let. Apartmánový dům Novi Apartments**** s recepcí vzdálený 200 metrů od pláže, 2-3 lůžkové pokoje, 4-6 lůžkové apartmány se sociálním zařízením (klimatizace, televize, lednička, pračka, fén, ručníky, zařízená kuchyňská linka, WiFi, některé balkon / terasa, výtah). Letní tábory v zahraničí v Černé Hoře jsou určeny těm dětem, které chtějí strávit část prázdnin společně se svými vrstevníky odpočinkem u moře. Děti jsou rozděleny do táborových oddílů, z nichž každý spolupracuje se svým táborovým vedoucím. Denní program do značné míry závisí na tom, jak se oddíl se svým vedoucím domluví. Pro děti jsou připraveny hry u moře, na plážích a v nejbližším okolí tak, jak je zvykem na tuzemských táborech. To vše zábavnou formou a na zdravém mořském vzduchu. Na pláži se nachází vodní tobogan, půjčovny šlapadel a dalších atrakcí. .
    EUROPARK, cesta po EvropěNovinka roku 2017 – Dětské tábory u moře – Tábory v pohybu! Stáří účastníků 13-18 let.Penziony, 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Dětské tábory u moře „Okruh Evropou“ jsou určeny všem, koho už nebaví trávit prázdniny jen lenošením u moře, ale láká ho adrenalin. Během 1 týdne navštívíme 9 měst ve 4 evropských státech, každý den je naplánovaná zajímavá akce spojená se sportovním vyžitím i možností poznat charakteristiku dané země, místních zvyků i nádech kulturních památek. Zažijeme návštěvu největšího Aquaparku v Tyrolsku, zábavního parku Europark v Německu, koupání v moři v Itálii i v jezeře Lago di Garda, prohlídku Benátek, San Marina a Lucernu.
    Cena 4 500,- Kč zahrnuje dopravu, ubytování v penzionu, plnou penzi včetně pitného režimu a ski pasy. Součástí sportovního programu bude při dostatečném počtu zájemců i seznámení s jízdou na snowbladech.


Tábory v zahraničí s CK Sindibád

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a včas si zarezervujte místo. Přihláška je zde na webu, nebo na DDM.
    Tábor v Bulharsku je dále a tábor v Černé Hoře má delší dojezdovou dobu než předchozí dva, oba se nacházejí v rušné lokalitě přímořského letoviska, ubytování je v různých patrech jednoho objektu, česká nebo kontinentální kuchyně (nehrozí neznámá jídla), účastníci jsou ve věkově smíšených oddílech. Oba tábory jsou tedy vhodné i pro nejmladší děti v případě, že jsou samostatné, či jedou se starším sourozencem a nevadí jim delší pobyt v autobuse. Teenageři bez omezení. Vzdálenost z Prahy je 1600 km / 1300 km, čistá doba cesty je cca 22 hodin / 19 hodin. Děti na tábor vyjíždí v poledních hodinách a na místo doráží druhý den dopoledne.


Letní příměstský MYSLIVECKÝ tábor

    CHORVATSKO, poloostrov IstrieNovinka roku 2019. Stáří účastníků 7-18 let.Letní domky v přímořském areálu. 2-3 lůžkové pokoje s TV, kuchyňský kout, sociální zařízení, krytá terasa s posezením. V rekreačním areálu je zdarma k dispozici sladkovodní bazén s lehátky, vlastní pláž, sportoviště, písečné hřiště, stolní fotbálek, stolní tenis, dětský koutek, WiFi. Areál je dále vybaven restaurací s vnitřním i venkovním posezením pod slunečníky, prodejnou potravin a drogerie, recepcí, parkovištěm.
    Oba tyto tábory v zahraničí jsou ještě o kousek dále než předchozí dva, nacházejí se v rušných lokalitách, ubytování je v různých patrech jednoho objektu někdy s různými vchody, kontinentální kuchyně občas proložená kuchyní místní, večerky v pozdních hodinách, oddíly jen teenagers. Tábory nejsou vhodné pro děti. Jsou určeny pro teenagery. Výjimkou u Europarku může být teenager cestující s mladším minimálně desetiletým sourozencem. Vzdálenost z Prahy do Španělska je 2000 km, čistá doba cesty je cca 22 hodin. Děti na tábor do Španělska vyjíždí v ranních hodinách a na místo doráží druhý den dopoledne.
    Podmínky pro lyžaře jsou zde srovnatelné s podmínkami vyspělých středisek v Jeseníkách či Krkonoších.
    PŘIHLÁŠKU a SOUHLASY si můžete vyzvednout na vrátnici DDM Hranice, Galašova 1746 nebo stáhnout na webových ( viz níže), nebo na stránkách (zde) .
    Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a včas si zarezervujte místo. Přihláška je k dispozici v DDM nebo ke stažení na webových stránkách DDM.


10. 2. - 16. 2. 2019 (7 dní) Zimní Sněženky a Machři na lyžích a bobech

    PŘIHLÁŠKU si můžete vyzvednout na vrátnici DDM Hranice, Galašova 1746 nebo stáhnout na webowých stránkách.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00