Jak na věc


třída svobody olomouc

Základní limity pojišťoven na trezory

    Lukášová Karolína, Maděrová Karolína, Maluš Matyáš, Maňásek Tomáš, Novák David, Oriabinec Richard, Pavlica Matyáš, Polešovský Štěpán, Přikryl Jakub, Rouzek Lukáš, Sedláčková Barbora, Seménková Emílie, Šišmová Marie, Švecová Alžběta, Toufarová Elena, Vaculová Denisa, Valerová Kristýna, Valerová Magdaléna
    Dnes naši třídu navštívila známá trojice - Mikuláš, čert a anděl. Přestože u nás žádné zlobivé děti nemáme, dost se bály a došlo i na slzičky. Čerty strašidelnější kategorie jsme raději nechali za dveřmi a šli se na ně podívat jen ti nejodvážnější...
    Tak jako vloni i letos k nám zavítal Mikuláš s anděly a čerty. Pátrali po zlobilech, kteří se  sami  k prohřeškům přihlásili a slíbili  poslušnost. Uvidíme!
    Bezpečnostní třída je v dnešní době hlavní parametr u všech trezorů. Taková třída nám říká, jak je trezor bezpečný a teoreticky také, za jak dlouho by se do něj případně zloděj dostal. Výšší třída je lépe chráněná. Třídy určuje jedině státem akreditovaná zkušebna podle normy 1143.1 a výrobce potom na každý trezor dává výrobní štítek s vyznačenou bezpečnostní třídou a přikládá o tom certifikát. Vysvětlení bezpečnostních tříd.


Vítejte na stránce třídy 1. B pro školní rok 2018/2019

    Nejprodávanější bezpečnostní třída trezorů pro domácnosti a menší podniky. Trezory v této třídě se používají pro uložení například denní tržby, zbraní nebo tajných dokumentů (SS1=3body). Odporové jednotky jsou RU(30/50). Jedna z podmínek pro takové trezory je alespoň jeden trezorový zámek třídy A.
    Prázdniny se chýlí ke konci a pomalu se chystáme zpět do školních lavic. Už se na vás moc těším, na vaše prázdninové zážitky a prožitá dobrodružství. Věřím, že i vy se těšíte na své kamarády a na spoustu nového, co nás ve DRUHÉ třídě čeká.
    Ve 3. bezpečnostní třídě jsou nejoblíbenější trezory výrobní řady NS ve 3. třídě. Vyrábějí se také vhazovací trezory ve 3. třídě, ale to je již elitní výroba.
    Vážení rodiče, posílám informace k příštímu týdnu: 9. zahájení 8 – 8:45 (pak školní družina, oběd) 9. výuka 8 – 9:40 9. výuka 8 – 10:45 9. výuka 8 – 11:40 9. výuka 8 – 11:40 3.9. se v 17 hodin koná třídní schůzka, na které si vše řekneme. Seznam pomůcek vaše děti dostaly již [...]
    V prvé řadě jsem měla obrovské štěstí ve výběru prvního školního působiště, kde jsem se setkala s lidmi, kteří mi od samého začátku byli velkou oporou. Narazila jsem na bezva pracovní kolektiv. Toto je v dnešní době opravdu velikou vzácností a proto jsem za to nesmírně ráda....


Bezpečnostní třída 0 pro trezory

    Naši školu a školku najdete na horním konci obce Tečovice nedaleko Zlína. Máme skvělý tým pedagogů a dalších pracovníků, kvalitní zázemí, moderní vybavení, výbornou kuchyni, krásná dětská hřiště a pár kroků do přírody. Jsme spolu a je nám tu moc hezky.
    Asi trochu nešťastný název "nula", ale jedná se o celkem vysokou třídu zabezpečení. Bezpečnostní třída pro uložení menších finančních částek. Trezory v této třídě se používají pro uložení například denní tržby, zbraní nebo utajovaných dokumentů "Důvěrných" podle NBÚ (SS1=2body). Odporové jednotky jsou RU(30/30). Jedna z podmínek pro takové trezory je alespoň jeden trezorový zámek třídy A.
    Do této kategorie spadají všechny trezory, které nemají bezpečnostní třídu. Paradoxně do této třídy může patřit i velice bezpečný a těžký trezor, který ale nemá certifikát. V podstatě se nejedná o třídu a není o tom vydáván žádný dokument.
    Děti již od rána  s nervozitou očekávaly příchod Mikuláše. Když se konečně objevil společně s anděly a čerty, hříšníci se sami dokázali přiznat a slíbili polepšení, a proto se na ně čerti příliš nezlobili. Nakonec ještě zazpívali společně Mikulášovi oblíbenou písničku. A za ni dostali od anděla sladkou... Více »


Základní limity pojišťoven podle bezpečnostních tříd

    Trezory bezpečné proti vloupání, sejfy a trezorové dveře jsou testovány podle Evropské normy 1143.1 kompetentním testovacím institutem ve všech evropských zemích stejně. Certifikáty jsou tedy použitelné v celé Evropě je to mezinárodní značení. Při testování trezorů bezpečných proti vloupání provádějí testovací instituce, které mají odpovídající znalosti a dovednosti, zkoušky a násilné otevření produktu. Získané výsledky se pak převedou do hodnoty odporu, přičemž je zohledněn čas a použité nástroje. Odpor trezoru bezpečného proti pokusu o vloupání je vyjádřený jednotkou odporu RU. O co je výše počet RU, o to vyšší je odpor a tím i ochrana, kterou trezor bezpečný proti vloupání nabízí. Na základě změřeného počtu se trezor bezpečný proti vloupání zařadí do tzv. třídy odporu. Základem pro klasifikaci je nejnižší změřený odpor. Aby se dospělo k obsahu skříně nebo trezoru, musí se v praxi provést ruční otevření (částečný průlom) nebo bude otevřený úplně tím, že se například dveře vylomí (pln
    Bezva škola je nejen internetový obchod s „bezvadnými“ produkty, ale také zároveň jedním z mých splněných snů. Jsem mladá a do práce zapálená učitelka. Pracovní doba mi nekončí odchodem ze školy, ale pokračuje tvorbou produktů, které se dají použít ve výuce (1.stupeň ZŠ).
    Výše uvedené finanční částky jsou orientační, vždy je potřebná konzultace s určitou pojišťovnou (částky se liší). Pro splnění bezpečnosti a zařazení trezoru do dané třídy je podmínka řádného ukotvení trezoru do zdi nebo podlahy a zazdění stěnových trezorů dle přiloženého návodu.
    21. 12. Vánoční besídka, konec výuky v 11.35 hodin . Muzikanti si vezmou nástroje, všichni budeme mít lodičky z ořechových skořápek... Více »


Třídní učitelka: PaedDr. Jaroslava Kudynová

    Bezpečnostní třída "Z" je základní bezpečnost. Jedná se o sejfy. Tuto třídu určuje česká norma ČSN 916012, která se řadí před evropskou normu EN 1143-1. Bezpečnostní třída Z1 je nejnižší možná třída trezorů. Odporové jednotky jsou RU(10/10). Jedna z podmínek pro takové sejfy je alespoň jeden trezorový zámek třídy A.
    Třída "Z2" a samozřejmě také "Z3" je vhodná například pro uložení zbraně, pro uložení věcí, které nechcete nechat na stole, když jdete na oběd a podobně. Pojišťovny do těchto trezorů pojistí hodnoty okolo 30 tisíc korun. (Třída Z2 má 15 odporových jednotek)
    Nejprodávanější bezpečnostní třída pro zlatníky a střední podniky stejně jako pro lidi co myslí na budoucnost. Dobrá volba s výhledem. Pro dokumenty NBÚ do stupně utajení "Přísně tajné" (SS1=4body), šperky, doklady, zbraně a hotovost v řádech sta tisíc do 1.mil, vše co je třeba dobře uschovat. Odporové jednotky jsou RU(50/80). Jedna z podmínek pro takové trezory je alespoň jeden trezorový zámek třídy A.
    Trezory jsou převážně určeny pro bankovní a finanční instituce. Odporové jednotky jsou RU(180/270). Podmínky pro takové trezory jsou alespoň dva trezorové zámky třídy B.


1. bezpečnostní třída I pro trezory

    Doporučujeme Vám nezapomínat na to, že kupujete výrobek, jež přežije generace, a proto důkladně zvažte koupi např. vyšší bezpečnostní třídy (min.I, ale raději II. třídu), a velmi důležitá věc je velikost. Nezapomínejte, že postupem času Vám přibývá věcí, které budou mít potřebu uschovat, proto je dobré zvolit vždy větší model.
    Základní limity jsou hodnoty vyjádřené v Kč, které Vám pojistí pojišťovna do trezoru v danné bezpečnostní třídě. Základní jsou proto, že se ještě navyšují, když je trezor dále zabezpečen. Podmínky, které dále zvyšují možnou úložnou částku v trezoru, jsou například: Mříže v oknech, čidlo pohybu, otřesové čidlo až po ozbrojenou ostrahu. Konkrétní podmínky se liší u různých pojišťoven, ale představu Vám může dát následující tabulka základních limitů:
    Bezpečnostní třídy "S" podle normy EN 14450 vlastně ani nejsou bezpečnostní třídy trezorů, ale plechových skříní. Stane se občas, že výrobce trezorů má nějaký svůj produkt certifikovaný do této třídy. Aby mohl klientům nabízet certifikovaný produkt, ale o zabezpečení se nedá mluvit.
    Nejprodávanější bezpečnostní třída pro větší podniky a lidi, co chtějí ochránit větší hodnoty, tržby, hotovost v řádu několika mil. Kč. Odporové jednotky jsou (80/120). Jedna z podmínek pro takové trezory je alespoň jeden trezorový zámek třídy B.


Bezpečnostní třídy Z1, Z2, Z3 pro sejfy

    Včerejší den byl ve znamení očekávání...Přijdou? A kdy? Budeme se bát? Vše se splnilo -  čertovská návštěva a mikulášská nadílka proběhla i v naší třídě.
    Trezory jsou převážně určeny pro bankovní a finanční instituce. Odporové jednotky jsou (120/180). Jedna z podmínek pro takové trezory je alespoň dva trezorové zámky třídy B.
    Středeční den byl plný nervozity a nedočkavosti, jestli i k nám zavítá Mikuláš, čert a anděl. Když se u nás ve třídě objevili, náš výraz v obličeji se však změnil a v tu chvíli snad každý z nás zpytoval svědomí, zda-li naše chování po celý rok bylo opravdu dobré. Nakonec se někteří z největších hříšníků... Více »

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00