Jak na věc


třída požáru d

Vítejte na stránce třídy 3. B pro školní rok 2018/2019

    Prázdniny se chýlí ke konci a pomalu se chystáme zpět do školních lavic. Už se na vás moc těším, na vaše prázdninové zážitky a prožitá dobrodružství. Věřím, že i vy se těšíte na své kamarády a na spoustu nového, co nás ve ČTVRTÉ třídě čeká.
    Chválím všechny děti, které se aktivně přihlásily do pěveckého sboru a pilně trénovaly na vánoční koncert. Svým vystoupením přinesly radost a potěšení všem, kteří přišli  17.12. do  Muzea barokních soch.
    V prvé řadě jsem měla obrovské štěstí ve výběru prvního školního působiště, kde jsem se setkala s lidmi, kteří mi od samého začátku byli velkou oporou. Narazila jsem na bezva pracovní kolektiv. Toto je v dnešní době opravdu velikou vzácností a proto jsem za to nesmírně ráda....
    Bezva škola je nejen internetový obchod s „bezvadnými“ produkty, ale také zároveň jedním z mých splněných snů. Jsem mladá a do práce zapálená učitelka. Pracovní doba mi nekončí odchodem ze školy, ale pokračuje tvorbou produktů, které se dají použít ve výuce (1.stupeň ZŠ).


Jak jsem se vlastně k této práci dostala?

    Naši školu a školku najdete na horním konci obce Tečovice nedaleko Zlína. Máme skvělý tým pedagogů a dalších pracovníků, kvalitní zázemí, moderní vybavení, výbornou kuchyni, krásná dětská hřiště a pár kroků do přírody. Jsme spolu a je nám tu moc hezky.
    Jsme páťáci a o historii naší vlasti toho už víme opravdu hodně. Během projektového dne jsme se přenesli do období 1. republiky. Její vznik jsme si připomněli  v muzeu programem "Monarchie padla, zvítězil lev".
    Všem dětem i rodičům děkujeme za přízeň, podporu a náklonnost v uplynulém roce. Zároveň přejeme krásné a pohodové Vánoce a v novém roce mnoho zdraví a radosti z dětí. 3. 1. 2019 ...
    V DDM si děti vyzkoušely práci v keramické dílně, kde tvořily vánoční svícny. Ve zbývajícím čase si vyrobily pěkné záložky a také si zahrály zajímavé hry.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00