Jak na věc


těch trade hodonín

Máte nějakou ilustraci čí text k této dotaci? Pošlete nám ji.

    EEIKA Brno, s.r.o. usadila počátkem října trafostanici PET® MINI 300o vybavenou vn rozváděčem ORMAZABAL GA 2K 1TS, nn rozváděčem RBTR 1063/4824 a olejovým hermetizovaným transformátorem o výkonu 630 kVA.
    Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.
    Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!
    Součástí rekonstrukce výrobního areálu hodonínského výrobce vzduchotechniky – společnosti TECH-TRADE, s.r.o. – byla i dodávka odběratelské trafostanice.


Rekonstrukce výrobního areálu Velkomoravská Hodonín - TECH-TRADE, s.r.o.

    V prosinci 2017 prošla EEIKA Brno, s.r.o. úspěčně recertifikací ISO 9001:2001. Společnost je držitelem certifikátu osvědčujícího, že zavedla a používá systém managementu kvality pro projekci, montáž, opravy a údržbu elektrických zařízení a související stavební a obchodní činnost. Certifikát je platný do prosince 2019.
    Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Naši politici o.s. zakázáno. V případě Vašeho zájmu o převzetí či jiné využití námi publikovaného autorského díla nás prosím kontaktujte.
    Project developed with the financial support of the Prevention of and Fight against Crime Programme European Commission – Directorate-General Home Affairs. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9077
cache: 0024:00:00