Jak na věc


tábor husovo náměstí 961

TÁBORY V ZAHRANIČÍ nejen pro teenagery

    ČERNÁ HORA, Herceg Novi Novinka roku 2016. Jedna z posledních oáz nedotčené přírody v Evropě. Stáří účastníků 7-18 let. Apartmánový dům Novi Apartments**** s recepcí vzdálený 200 metrů od pláže, 2-3 lůžkové pokoje, 4-6 lůžkové apartmány se sociálním zařízením (klimatizace, televize, lednička, pračka, fén, ručníky, zařízená kuchyňská linka, WiFi, některé balkon / terasa, výtah). Letní tábory v zahraničí v Černé Hoře jsou určeny těm dětem, které chtějí strávit část prázdnin společně se svými vrstevníky odpočinkem u moře. Děti jsou rozděleny do táborových oddílů, z nichž každý spolupracuje se svým táborovým vedoucím. Denní program do značné míry závisí na tom, jak se oddíl se svým vedoucím domluví. Pro děti jsou připraveny hry u moře, na plážích a v nejbližším okolí tak, jak je zvykem na tuzemských táborech. To vše zábavnou formou a na zdravém mořském vzduchu. Na pláži se nachází vodní tobogan, půjčovny šlapadel a dalších atrakcí. .
    Speciální tábor pro děti, které se mohou těšit na 8 dnů plných kreativních technik. Program tábora: kreativní dopoledne, koupání v bazénu, táborák, diskotéky,...
    Pobyt je zajištěn v překrásném prostředí Beskyd v katastru obce Horní Bečva. Pracovníkům Domu dětí a mládeže Hranice se opět podařilo zajistit ubytování v útulném penzionu U Skřítků na Horní Bečvě .
    My chráníme svět před velkou zhoubou. Plníme ho láskou, krásou, štěstím a touhou. Máme jeden obrovský sen – pochytat je všechny! Pokémoni jsou totiž ti,...
    V okolí se nachází několik lyžařských středisek s moderními vleky a vybavením i umělým zasněžováním.


30. 6. - 24. 8. 2019 (56 dní) Tábor pro rodiče s dětmi na Orlíku 1, 2, 3, 4, 5, 6

    CHORVATSKO, poloostrov IstrieNovinka roku 2019. Stáří účastníků 7-18 let.Letní domky v přímořském areálu. 2-3 lůžkové pokoje s TV, kuchyňský kout, sociální zařízení, krytá terasa s posezením. V rekreačním areálu je zdarma k dispozici sladkovodní bazén s lehátky, vlastní pláž, sportoviště, písečné hřiště, stolní fotbálek, stolní tenis, dětský koutek, WiFi. Areál je dále vybaven restaurací s vnitřním i venkovním posezením pod slunečníky, prodejnou potravin a drogerie, recepcí, parkovištěm.
    Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a včas si zarezervujte místo. Přihláška je k dispozici v DDM nebo ke stažení na webových stránkách DDM.
    Obsazen Myslivost-EKOLOGIE-lesní pedagogika-HRY-soutěže-POZNÁVÁNÍ PŘÍRODY-včelařství-RYBÁŘSTVÍ-střelectví-VÝLETY
    ITÁLIE, Silvi MarinaNovinka roku 2014 s velkým pozitivním ohlasem účastníků. Stáří účastníků 7-18 let.Apartmánový dům, 4-7 lůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením a balkonem/terasou či zahrádkou. Pro děti jsou připraveny hry u moře, na plážích a v nejbližším okolí tak, jak je zvykem na tuzemských táborech. To vše zábavnou formou a na zdravém mořském vzduchu. Na pláži se nachází hřiště, půjčovny šlapadel a dalších atrakcí.


17. 2. - 24. 2. 2019 (8 dní) Zimní tábor 2019 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz

    Tábor v Bulharsku je dále a tábor v Černé Hoře má delší dojezdovou dobu než předchozí dva, oba se nacházejí v rušné lokalitě přímořského letoviska, ubytování je v různých patrech jednoho objektu, česká nebo kontinentální kuchyně (nehrozí neznámá jídla), účastníci jsou ve věkově smíšených oddílech. Oba tábory jsou tedy vhodné i pro nejmladší děti v případě, že jsou samostatné, či jedou se starším sourozencem a nevadí jim delší pobyt v autobuse. Teenageři bez omezení. Vzdálenost z Prahy je 1600 km / 1300 km, čistá doba cesty je cca 22 hodin / 19 hodin. Děti na tábor vyjíždí v poledních hodinách a na místo doráží druhý den dopoledne.
    PŘIHLÁŠKU si můžete vyzvednout na vrátnici DDM Hranice, Galašova 1746 nebo stáhnout na webowých stránkách (zde) .
    PŘIHLÁŠKU a SOUHLASY si můžete vyzvednout na vrátnici DDM Hranice, Galašova 1746 nebo stáhnout na webových ( viz níže), nebo na stránkách (zde) .
    Sněhové dobrodružství pro kluky a holky od 6 do 16 let. Nezáleží na jejich lyžařské zdatnosti. Zimní tábor je šitý na míru jak začínajícím tak zdatným...
    Opět se na nás těší majitelka a personál Penzionu U Skřítků na Horní Bečvě v termínu jarních prázdnin.


Tábory u moře, Chorvatsko, poloostrov Istrie

    EUROPARK, cesta po EvropěNovinka roku 2017 – Dětské tábory u moře – Tábory v pohybu! Stáří účastníků 13-18 let.Penziony, 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Dětské tábory u moře „Okruh Evropou“ jsou určeny všem, koho už nebaví trávit prázdniny jen lenošením u moře, ale láká ho adrenalin. Během 1 týdne navštívíme 9 měst ve 4 evropských státech, každý den je naplánovaná zajímavá akce spojená se sportovním vyžitím i možností poznat charakteristiku dané země, místních zvyků i nádech kulturních památek. Zažijeme návštěvu největšího Aquaparku v Tyrolsku, zábavního parku Europark v Německu, koupání v moři v Itálii i v jezeře Lago di Garda, prohlídku Benátek, San Marina a Lucernu.
    Tábor je umístěn nejblíže ze všech, nachází se v klidné lokalitě přímořského areálu (maximální bezpečnost a kontrola dětí), česká kuchyně (nehrozí neznámá jídla). Tábor je nejvhodnější variantou pro nejmladší děti či pro děti jedoucí na tábor poprvé. Teenageři bez omezení. Vzdálenost z Prahy je 800 km, čistá doba cesty je cca 9 hodin. Rychlejší cesta k moři z České republiky neexistuje. Tuto lokalitu jsme vybrali záměrně právě kvůli jejímu bezkonkurenčně nejrychlejšímu dosažení. Děti na tábor vyjíždí v pozdních večerních hodinách a na místo doráží druhý den v hodinách ranních.
    Myslivost-EKOLOGIE-lesní pedagogika-HRY-soutěže-POZNÁVÁNÍ PŘÍRODY-včelařství-RYBÁŘSTVÍ-střelectví-VÝLETY


A je to opět tady ...LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2017

    Oba tyto tábory v zahraničí jsou ještě o kousek dále než předchozí dva, nacházejí se v rušných lokalitách, ubytování je v různých patrech jednoho objektu někdy s různými vchody, kontinentální kuchyně občas proložená kuchyní místní, večerky v pozdních hodinách, oddíly jen teenagers. Tábory nejsou vhodné pro děti. Jsou určeny pro teenagery. Výjimkou u Europarku může být teenager cestující s mladším minimálně desetiletým sourozencem. Vzdálenost z Prahy do Španělska je 2000 km, čistá doba cesty je cca 22 hodin. Děti na tábor do Španělska vyjíždí v ranních hodinách a na místo doráží druhý den dopoledne.
    TÁBORY PRO RODIČE S DĚTMI jsou speciální tábory určené pro rodiče a děti se skutečným „táborovým“ programem pro nejmenší táborníky, hrami, soutěžemi, zájmovými...
     V okolí se nachází několik lyžařských středisek s moderními vleky a vybavením i umělým zasněžováním.
    Podmínky pro lyžaře jsou zde srovnatelné s podmínkami vyspělých středisek v Jeseníkách či Krkonoších.
    ŠPANĚLSKO, Oropesa del MarTábory pro teenagery v této lokalitě pořádáme od roku 1994. V roce 2015 nejprodávanější tábor u moře. Stáří účastníků 13-18 let.Prostorné apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji, sociálním zařízením, kuchyní, terasou. Hotel je umístěn 10 m od pláže. Tábory v zahraničí mají za úkol spojit nároky táborových účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v táborových oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.


30. 6. - 13. 7. 2019 (14 dní) VÍCEAKTIVITOVÝ TÁBOR (více turnusů) dvoutýdenní.

    Unikátní tábor Sněženky a Machři na lyžích a bobech je pro lyžaře i děti, které se chtějí naučit lyžovat, anebo si užít zimu jen na bobech. Spojený s jízdou...
    BULHARSKO, Zlaté pískyNovinka roku 2015. All-Inclusiv. Stáří účastníků 7-18 let. Hotel***, 2-4 lůžkové klimatizované pokoje (koupelna, toaleta, satelitní televize, balkon), recepce, WiFi, restaurace, sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky. Bulharský název Zlatých písků je Zlatni Pjaseci, anglicky Golden Sands. Jde o uměle vytvořené mořské letovisko na pobřeží Černého moře umístěné 20 km od Varny. Největší předností Zlatých písků jsou mořské pláže – 4km dlouhé z jemného žlutého písku s pozvolným vstupem do moře, bez spodních zpětných proudů.
    PŘIHLÁŠKU si můžete vyzvednout na vrátnici DDM Hranice, Galašova 1746 nebo stáhnout na webowých stránkách.
    Cena 4 500,- Kč zahrnuje dopravu, ubytování v penzionu, plnou penzi včetně pitného režimu a ski pasy. Součástí sportovního programu bude při dostatečném počtu zájemců i seznámení s jízdou na snowbladech.
    Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a včas si zarezervujte místo. Přihláška je zde na webu, nebo na DDM.


10. 2. - 16. 2. 2019 (7 dní) Zimní Sněženky a Machři na lyžích a bobech

    Tábory v zahraničí jsou obecně určeny pro děti i teenagery. Nicméně každý ze zahraničních táborů má svá specifika ke kterým je vhodné při výběru tábora přihlížet. Všechny tábory v zahraničí jsou vhodné pro teenagery – ti to tedy mají s rozhodováním výrazně snažší. Ne všechny zahraniční tábory jsou však vhodné pro děti, respektive pro nejmladší děti. Pro snažší rozhodování rodičů dětí zde shrnujeme klíčové parametry jednotlivých táborů.
    Tábor je dále než předchozí tábor v Chorvatsku, nachází se v klidné lokalitě letoviska, ubytování v jediném apartmánovém domě (maximální kontrola dětí), česká kuchyně (nehrozí neznámá jídla), účastníci rozděleni dle věku na oddíly „dětské“ a oddíly „teenagerů“. Tábor je tedy vhodný i pro nejmladší děti či pro děti jedoucí na tábor poprvé. Teenageři bez omezení. Vzdálenost z Prahy je 1300 km, čistá doba cesty je cca 14 hodin. Děti na tábor vyjíždí v pozdních odpoledních hodinách a na místo doráží druhý den dopoledne.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00