Jak na věc


syndrom neklidných nohou diagnostika

Životní styl a domácí opravné prostředky

     RLS je zpravidla dlouhodobý stav. Život s RLS zahrnuje vývoj strategie zvládání, které pracují pro vás. Syndrom neklidných nohou Foundation doporučuje tyto přístupy:
     Léky k léčbě Parkinsonovy choroby. Tyto léky snižují množství pohybu v nohou ovlivněním hladiny dopaminu chemický posel ve vašem mozku. Dva léky, ropinirol (Requip) a pramipexol (Mirapex), jsou schváleny pro potraviny a léčiva pro léčbu středně těžké až těžké RLS.
    Prof.MUDr.K.Šonka,DrSc.: "Syndrom neklidných nohou". Maxdorf 2006, 90 str., edice Farmakoterapie pro praxi / Sv. 13. Editor: Jan Hugo. ISBN: 80-7345-090-9. Formát: 110 × 190 mm, brož. Cena: 195 Kč.
     Vzhledem k tomu, syndrom neklidných nohou je někdy způsobeno podkladové nedostatkem výživy, může s doplňky k odstranění nedostatku zlepšit vaše příznaky. Váš lékař může provést krevní testy určit nutriční nedostatky a dá vám dobrý pocit z nichž doplňky mohou pomoci.
     Někdy se zdá, že pocity vzdorovat popis. Postižení lidé obvykle nepopisují stav jako svalové křeče nebo znecitlivění. Oni dělají, nicméně, důsledně popsat touhu přesunout nebo řešit své nohy.


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

     Lékaři obvykle použít i jiné Parkinsonovy léky k léčbě syndromu neklidných nohou, jako například kombinace karbidopy a levodopy (Sinemet). Lidé se syndromem neklidných nohou, nejsou vůbec vyšší riziko vzniku Parkinsonovy choroby, než jsou ty bez RLS. Krátkodobé vedlejší účinky léků Parkinsonovou chorobou jsou obvykle mírné a zahrnují nevolnost, závratě a únava.
     Kdy navštívit lékaře Někteří lidé se syndromem neklidných nohou nikdy vyhledejte lékařskou pomoc, protože se obávají, že jejich příznaky jsou příliš obtížné popsat nebo nebude brát vážně. Někteří lékaři mylně připisují příznaky nervozity, stresu, nespavosti nebo svalové křeče. Ale RLS získala větší pozornost médií a zaměření z lékařské komunity v posledních letech, takže více lidí si vědomi stavu.
     Syndrom neklidných nohou může začít v jakémkoliv věku a obecně zhoršuje, jak jste věku. Syndrom neklidných nohou může narušit spánek - vést k denní ospalost - a učinit cestování obtížné.
     RLS může rozvíjet v každém věku, a to i během dětství. Mnozí dospělí, kteří mají RLS může vyvolat bylo řečeno, jako dítě, které se stále bolesti, nebo si pamatuji rodiče třít nohy, které jim pomohou usnout. Tato porucha je častější s přibývajícím věkem.


Syndrom neklidných nohou: kniha o diagnostice a terapii

     Syndrom neklidných nohou (RLS) je stav, ve kterém vaše nohy cítit velmi nepříjemné, obvykle ve večerních hodinách, když jste vsedě nebo vleže. To vám dává pocit, že vstávat a pohybovat se. Pokud tak učiníte, nepříjemný pocit syndromu neklidných nohou dočasně zmizí.
     Kromě toho může Váš lékař vás odkázat specialistou spánku pro další hodnocení. To může vyžadovat, abyste zůstali přes noc při spánku klinice, kde lékaři mohou studovat své spánkové návyky úzce a zkontrolujte, zda noha záškuby (periodických pohybů končetin) během spánku - možný znamení RLS. Nicméně, diagnóza RLS obvykle nevyžaduje spánek studie.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10035
cache: 0024:00:00