Jak na věc


syndrom neklidných nohou diagnostika

Syndrom neklidných nohou: kniha o diagnostice a terapii

     RLS může rozvíjet v každém věku, a to i během dětství. Mnozí dospělí, kteří mají RLS může vyvolat bylo řečeno, jako dítě, které se stále bolesti, nebo si pamatuji rodiče třít nohy, které jim pomohou usnout. Tato porucha je častější s přibývajícím věkem.
     Většina léků předepsaných k léčbě RLS se nedoporučuje pro těhotné ženy. Místo toho může lékař doporučit self-care techniky ke zmírnění příznaků. Nicméně, v případě, že pocity jsou velmi nepříjemné, během posledního trimestru, může lékař schválit použití proti bolesti.
     Váš lékař může také říct, zda některé potravinové doplňky mohou interferovat s tím, jak vaše léky na předpis, pracovat nebo mohou představovat zdravotní riziko pro vás.
     Těhotenství Těhotenství nebo hormonální změny mohou dočasně zhoršit příznaky RLS. Některé ženy mají RLS poprvé v průběhu těhotenství, a to zejména během posledního trimestru. Nicméně, pro většinu z těchto příznaků, ženy a symptomy obvykle rychle zmizí po porodu.
     Co můžete očekávat od svého lékaře Váš lékař pravděpodobně se vás zeptat na několik otázek. Být připraveni zodpovědět si mohou vyhradit čas jít přes všechny body, které chcete mluvit do hloubky. Váš lékař může požádat:


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

    Prof.MUDr.K.Šonka,DrSc.: "Syndrom neklidných nohou". Maxdorf 2006, 90 str., edice Farmakoterapie pro praxi / Sv. 13. Editor: Jan Hugo. ISBN: 80-7345-090-9. Formát: 110 × 190 mm, brož. Cena: 195 Kč.
     Některé léky mohou zhoršovat příznaky RLS. Patří mezi ně většina antidepresiva a některé léky proti nevolnosti. Lékař Vám může doporučit, že se vyhnete těchto léků, pokud je to možné. Nicméně, pokud budete potřebovat, aby se tyto léky mohou neklidné nohy stále řídit přidáním léků, které řídí stav.
     Lékaři diagnostice RLS při poslechu vašeho popisu příznaků a rozhovor s tebou o své zdravotní historii. Chcete-li být diagnostikován s RLS, musí splňovat čtyři kritéria stanovená Mezinárodní syndrom neklidných nohou Skupina studia:
     Léky k léčbě Parkinsonovy choroby. Tyto léky snižují množství pohybu v nohou ovlivněním hladiny dopaminu chemický posel ve vašem mozku. Dva léky, ropinirol (Requip) a pramipexol (Mirapex), jsou schváleny pro potraviny a léčiva pro léčbu středně těžké až těžké RLS.


Životní styl a domácí opravné prostředky

     Syndrom neklidných nohou (RLS) je stav, ve kterém vaše nohy cítit velmi nepříjemné, obvykle ve večerních hodinách, když jste vsedě nebo vleže. To vám dává pocit, že vstávat a pohybovat se. Pokud tak učiníte, nepříjemný pocit syndromu neklidných nohou dočasně zmizí.
     V mnoha případech, není znám důvod k léčbě syndromu neklidných nohou existuje. Výzkumníci podezření, že stav může být způsoben nerovnováhou dopaminu mozku chemické. Tato chemická odesílá zprávy pro kontrolu pohybu svalů.
     Někdy se zdá, že pocity vzdorovat popis. Postižení lidé obvykle nepopisují stav jako svalové křeče nebo znecitlivění. Oni dělají, nicméně, důsledně popsat touhu přesunout nebo řešit své nohy.
     Pokud máte příznaky syndromu neklidných nohou, domluvte se se svým lékařem. Po počátečním hodnocení, on nebo ona může vás odkázat na lékaře, který se specializuje na onemocnění postihující nervový systém (neurolog), nebo specialistou spánku.
     Dědičnost RLS v rodinách v nejméně polovina lidí se syndromem neklidných nohou, a to zejména v případě, že stav začal v raném věku. Vědci identifikovali místa na chromozomech, kde geny pro RLS mohou být přítomny.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00