Jak na věc


syndrom neklidných nohou diagnostika

Životní styl a domácí opravné prostředky

     V mnoha případech, není znám důvod k léčbě syndromu neklidných nohou existuje. Výzkumníci podezření, že stav může být způsoben nerovnováhou dopaminu mozku chemické. Tato chemická odesílá zprávy pro kontrolu pohybu svalů.
     Vzhledem k tomu, syndrom neklidných nohou je někdy způsobeno podkladové nedostatkem výživy, může s doplňky k odstranění nedostatku zlepšit vaše příznaky. Váš lékař může provést krevní testy určit nutriční nedostatky a dá vám dobrý pocit z nichž doplňky mohou pomoci.
     Léky terapie Některé léky na předpis, z nichž většina byly vyvinuty k léčbě jiných onemocnění, jsou k dispozici ke snížení neklid v nohou. Mezi ně patří:
     Těhotenství Těhotenství nebo hormonální změny mohou dočasně zhoršit příznaky RLS. Některé ženy mají RLS poprvé v průběhu těhotenství, a to zejména během posledního trimestru. Nicméně, pro většinu z těchto příznaků, ženy a symptomy obvykle rychle zmizí po porodu.
     Níže jsou uvedeny některé základní otázky, zeptejte se svého lékaře o léčbě syndromu neklidných nohou. Pokud se nějaké další otázky se vyskytují na vás během vaší návštěvy, neváhejte se zeptat.


Syndrom neklidných nohou: kniha o diagnostice a terapii

     Pokud máte příznaky syndromu neklidných nohou, domluvte se se svým lékařem. Po počátečním hodnocení, on nebo ona může vás odkázat na lékaře, který se specializuje na onemocnění postihující nervový systém (neurolog), nebo specialistou spánku.
     Váš lékař může také říct, zda některé potravinové doplňky mohou interferovat s tím, jak vaše léky na předpis, pracovat nebo mohou představovat zdravotní riziko pro vás.
     Syndrom neklidných nohou může začít v jakémkoliv věku a obecně zhoršuje, jak jste věku. Syndrom neklidných nohou může narušit spánek - vést k denní ospalost - a učinit cestování obtížné.
     Ačkoli RLS nevede k jiným vážným onemocněním, může příznaky se pohybují od téměř pracné diskvalifikovat. Mnoho lidí se syndromem neklidných nohou je obtížné usnout či spát. Nespavost může vést k nadměrné denní ospalosti, ale RLS může zabránit těší denní zdřímnout.
     Většina léků předepsaných k léčbě RLS se nedoporučuje pro těhotné ženy. Místo toho může lékař doporučit self-care techniky ke zmírnění příznaků. Nicméně, v případě, že pocity jsou velmi nepříjemné, během posledního trimestru, může lékař schválit použití proti bolesti.


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

     Lékaři diagnostice RLS při poslechu vašeho popisu příznaků a rozhovor s tebou o své zdravotní historii. Chcete-li být diagnostikován s RLS, musí splňovat čtyři kritéria stanovená Mezinárodní syndrom neklidných nohou Skupina studia:
     Co můžete očekávat od svého lékaře Váš lékař pravděpodobně se vás zeptat na několik otázek. Být připraveni zodpovědět si mohou vyhradit čas jít přes všechny body, které chcete mluvit do hloubky. Váš lékař může požádat:
     Lékaři obvykle použít i jiné Parkinsonovy léky k léčbě syndromu neklidných nohou, jako například kombinace karbidopy a levodopy (Sinemet). Lidé se syndromem neklidných nohou, nejsou vůbec vyšší riziko vzniku Parkinsonovy choroby, než jsou ty bez RLS. Krátkodobé vedlejší účinky léků Parkinsonovou chorobou jsou obvykle mírné a zahrnují nevolnost, závratě a únava.
     Související podmínky Z větší části, je syndrom neklidných nohou není ve spojení s vážnou základní zdravotní problém. Nicméně, RLS někdy doprovází další podmínky, jako je například:
    Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika (např. neindikované použití léku apod.).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11152
cache: 0024:00:00