Jak na věc


svobodová ilona

FOTO JAKO DŮKAZ: Vašek Matějovský z Ulice má novou holku! Je to známá Robinsonka

    Představitelé oblíbených postav ze seriálu Ulice prozradili, jak tráví vánoční svátky. Uhodnete, kdo z nich Vánoce tráví u moře a kdo je pravidelně úplně ruší?
    Tento článek je licencován za podmínek GNU Free Documentation License. Používá materiál z článku „Ilona Svobodová“ na Wikipedii Ochrana osobních údajů
    Ve filmu Oldřich a Božena režiséra Otakara Vávry, který se natáčel v roce 1984, odhodila hvězda seriálu Ulice Ilona Svobodová zábrany i svršky a ukázala prsa v celé své kráse. Pohled na obnaženou herečku, které v té době bylo pouhých 24 let, určitě potěšil oko nejednoho diváka.
    Ilona Svobodová se zařadila mezi nejobsazovanější dabingové herečky. Svůj hlas propůjčila hvězdám, jako jsou Michelle Pfeiffer, Sharon Stone či Demi Moore. Práce v dabingu jí také vynesla nominaci na cenu Týtý.
    Svobodová byla opravdová kráska. Ani s věkem o půvab ale nepřišla. Pořád se udržuje ve formě a že jí táhne na šedesát, by jí určitě nikdo nehádal.


Životopis na Wikipedia, Wiki, Věk, Narozeniny

    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.


Náhodné celebrity - seznam článků:

    Mezitím se dvakrát vdala a přivedla na svět dvě děti, které podstatným způsobem proměnily její pohled na život a hierarchii hodnot. Ve chvíli, kdy se rozhodla mít děti, se zároveň rozhodla omezit svou profesionální, zejména mimodivadelní kariéru, a dnes velmi váží, kterou nabídku přijmout, či o kterou příležitost se vůbec ucházet. Její hlas má většina z nás spojený s několika nějvětšími mrchami zahraničních filmů a seriálů („Hele, Amanda, slyšela kolem sebe během dovolené). Za role v dabingu byla nominovaná také na Cenu Týtý. Ilona Svobodová ráda vaří, peče, jí a pije dobré víno. Proto také dává přednost francouzské a italské kuchyni, v níž vedle vína uplatní i čerstvé koření, které si pro tento účel pěstuje, zatímco její manžel Petr Skoumal se zdokonaluje v přípravě orientálních jídel. Ilona byla jednou z prvních žen, které přijaly nabídku na živý internetový rozhovor v Čapkově odpoledni, pořádaném internetovým časopisem Scena.cz. Od té doby si pořídila internet i domů a stala s
    Jako správné aktivní dítě trávila Ilona Svobodová volný čas v řadě zájmových kroužků - chodila do kroužku dramatického i výtvarného, na gymnastiku, hrála na klavír a zpívala, věnovala se tanci. Logickým spojením všech aktivit se pro ni stalo divadlo, které hodlala řádně studovat na vysoké škole, po maturitě na gymnáziu. Z důvodů, které nijak nesouvisely s prospěchem, se však na žádnou střední školu nemohla dostat. V období mezi přijímacími zkouškami studovala jazyky, složila státnici z psaní na stroji a těsnopisu, ale slibná kariéra sekretářky ji nakonec přece jen minula. Rezignovala na všeobecné střední vzdělání a přihlásila se rovnou na konzeratoř, kam ji přijali.
    Máme pro vás další sérii (ne)povedených klapek z Ulice, které vás určitě pobaví. Jak to vypadá na place, když herci nemají své dny, anebo naopak, když mají roupy? Smíchy lehnou nejen kolegové, ale i celý štáb. Pobavte se nyní také vy při sledování tohoto videa.


Honza Bendig ze SuperStar slaví OBROVSKÝ ÚSPĚCH: Za pouhé dva roky si splnil životní sen!

    Ilona Svobodová je česká herečka, manželka hudebního skladatele Petra Skoumala. Dříve hrála často v televizních pohádkách pro děti, nyní hraje Jitku Farskou v seriálu Ulice. Dabovala v mnoha filmech jako Číslo 5 žije nebo Nekonečný příběh 2.
    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.
    Herečka Ilona Svobodová (56) představitelka Jitky Farské ze seriálu Ulice nám prozradila a vzala na trénink pilates se svoji trenérkou. Jak sama trenérka říká "pilates je o tom, že pracuji s váhou celého těla, zapojují se krásně svaly v celém těle". Pojďte si zacvičit s námi.


HVĚZDA ULICE: Ilona Svobodová odhalila intimní tajemství. Neuvěříte, co skrývá před televizními diváky!

    Při studiu na konzervatoři natočila řadu televizních inscenací i filmů, točila s režiséry Vláčilem (Hadí jed), Jirešem, Rychmanem, Vávrou... Od pátého ročníku hostovala v Realistickém divadle, kde po absolutoriu získala angažmá. Zažila dnes již legendární éru, kdy tu za ředitelování Zdeňka Buchvaldka pracovali režiséři Pistorius, Glanc, Palouš, později M. Krobot, hereckými partnery jí byli Adamíra, Besser, Sklenčka, Vinklář, Štěpničková, Dítětová... Příznivou konstelaci sil narušila nečekaná úmrtí několika kolegů, noví lidé přišli, jiní odešli. Po čtrnácti letech odešla také, aby se po roce na volné noze stala členkou nově vzniklého souboru Divadla v Dlouhé.
    Ilona Svobodová, představitelka Jitky Farské z Ulice, prozradila, jakou roli sehraje ve vztahu Gábiny a Aleše. A jak to nyní se zamilovaným párem bude?
    Ilona Svobodová, kterou známe především jako majitelku kadeřnictví Jitku Farskou z Ulice, je v soukromém životě opravdu živel! Měli jsme možnost si s ní skvěle zacvičit a jedna štastná fanynka se s ní nyní setká v ateliérech Ulice. Kdo to bude?
    Prvním manželem Ilony Svobodové byl herec a dabér Gustav Bubník, s nímž má dceru Adélu, druhým až do své smrti 28. září 2014 hudebník Petr Skoumal. Kromě dcery Adély má herečka ještě syna Filipa.
    Ilonu Svobodovou vídáte v Ulici již přes jedenáct let jako Jitku Farskou. Tušili jste, že sympatická herečka má už dvě dospělé děti, které se věnují umění?
    Zatímco v seriálu Ulice prožívá Jitka Farská zřejmě největší rebélii svého života, když na tajňačku randí se svým bývalým manželem Oldou, její představitelka Ilona Svobodová (56) je úplně jiný kalibr....


Ilona Svobodová: Divoký sex ve filmu! To musíte vidět

    Je známá z mnoha filmů. Např. v českém zpracování Tří mušketýrů si po boku Jiřího Krampola, Viktora Preisse, Aloise Švehlíka, Jana Čenského, Petra Kostky a Hany Maciuchové zahrála půvabnou paní Bonacieux. Ze seriálů Ilonu Svobodovou nejvíce proslavila role Jitky Farské v oblíbené Ulici, kde jí manžela ztvárnil Ondřej Pavelka.
    Ilona Svobodová svůj život nefláká. Představitelka Jitky Farské ze seriálu Ulice žije naplno, víc než kdy dřív a je zářným příkladem toho, že život po padesátce navzdory ztrátám ani zdaleka nekončí. Naopak, Ilona jako by po padesátce rozkvetla. Pořídila si tetování, brázdí sjezdovky na snowboardu, chodí na hodiny angličtiny a francouzštiny a začala nosit krátké sukně.
    K umělecké dráze Ilona Svobodová směřovala již od dětství. Hrála na klavír, tančila, zpívala a navštěvovala dramatický kroužek. Po základní škole proto její kroky směřovaly na pražskou Státní konzervatoř. Už jako studentka dostala možnost zahrát si ve filmu po boku hereckého velikána Josefa Vinkláře v dramatu Hadí jed (1981).


Jitka Čvančarová šokuje: Přišla vám předtím její prsa velká? To jste je neviděli teď! FOTO

    Posléze jí byly nabídnuty další menší role v televizních inscenacích a filmech. Po skončení konzervatoře nastoupila Ilona Svobodová do Realistického divadla Zdeňka Nejedlého. To v roce 1996 opustila a stala se členkou souboru Divadla v Dlouhé. Krom toho začala hostovat i na dalších pražských divadelních scénách.
    Ilona Svobodová život nefláká. A jestli něco neřeší, je to věk. K padesátinám si nadělila instruktora snowboardu a také první tetování. Během dalších šesti let se na jejím těle objevily další tři obrázky. Ten poslední je starý jen pár dní a my jsme jako jediní byli u toho, když vznikal. A to se budete divit, kdo Iloně tohle tetování na kůži vybarvil…
    V seriálu Ulice je vidíte v civilu, jak řeší běžné každodenní radosti i starosti. I ony se ale umí krásně upravit a bavit se! Na přehlídkovém molu mohou konkurovat modelkám!
    Krásné herečky, které pravidelně vídáte ve svých oblíbených seriálech, se tentokrát ocitly v poněkud netradičních rolích. Prošly se totiž po mole jako modelky a skutečně to zvládly jako naprosté profesionálky. V maskérně už ale holky tak sebejistě nepůsobily! Podívejte se, z čeho měly největší strach!


NESKUTEČNĚ SEXY! Herečky z Ulice se proměnily v modelky. Podívejte se, jak jim to seklo na molu!

    Herce z oblíbeného seriálu Ulice potkáváte na televizních obrazovkách každý všední den. Možná vás ale překvapí, odkud původně pocházejí. Někteří ani nejsou z České republiky!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00