Jak na věc


svatební blahopřání citáty srandovni

Moment prosím, data se odesílají

    Goldpress jako výrobce svatebních oznámení se neustále snaží přicházet s novými nápady a originálním vzhledem, aby tak mohla držet krok s měnícími se trendy a požadavky zákazníka. Nové vzory svatebního oznámení mají nezaměnitelný vzhled se zajímavým zdobením, které může doplňovat atlasová stuha, 3D efektem, damaškovým motivem nebo stříbrným či zlatým nádechem.
    Součástí nabídky společnosti Goldpress je i výroba svatebního oznámení na míru přesně podle Vašich představ. S využitím našich výrobních technologií lze zpracovat a vyrobit svatební oznámení podle vlastního návrhu. Na přání zákazníka je také možné barevně upravit oznámení z katalogu tak, aby ladilo barvou a stylem se svatbou nebo svatební tabulí.
    Svatební oznámení od českého výrobce Goldpress jsou jedinečnou a nepostradatelnou součástí Vaší svatby. Aby bylo možné vyhovět vkusu každého jednotlivce, nabízíme výběr z velkého množství vzorů a designů oznámení. Všechny nabízené svatební oznámení jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě s využitím kvalitních grafických papírů a moderních technologií tisku.


Vyrobíme Vám svatební oznámení přímo dle Vašeho přání

    Svatební oznámení neodmyslitelně patří ke každé svatbě. Edice pro rok 2016 je v moderním, elegantním a přitom luxusním stylu, který dává oznámením a tím i celé svatbě punc jedinečné události. Svatební oznámení v této edici mají elegantní zdobení v podobě krystalových kamínků, perleti, krajek a dalších krásných ozdob.
    V dnešní moderní uspěchané době je běžné vybírat si svatební oznámení v klidu domova na internetových stránkách. Proto máme pro Vás připravenou širokou nabídku originálních tištěných, ale i elektronických svatebních oznámení. Vyberte si spolu se svým budoucím partnerem to, které Vám bude nejbližší. Inspirovat se můžete různými texty a citáty. Pokud si nevyberete, vytvoříme pro Vás oznámení dle Vašich představ. Jste zastánci elektronického odesílání nebo chcete ušetřit čas před svatbou? Využijte elektronického svatebního oznámení, které jednoduše pošlete v těle nebo příloze e-mailu na libovolné množství adres. Takhle by mohlo vypadat Vaše svatební oznámení. Elektronické svatební oznámení můžete také sdílet na sociálních sítích (FB, Twitter, aj.) I my jsme na Facebooku. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9900
cache: 0024:00:00