Jak na věc


svatební šaty pro 50. leté

Béžové svatební oznámení s listem stromu - G951

    Pokud hledáte výrazné šaty plné třpytu, které dodají Vašemu výjimečnému dni jiskru, kolekce Kelly Star je to pravé! Jedná se o značku spadající pod evropskou společnost The Sposa Group. Kolekce svatebních šatů Miss Kelly nabízí perly a třpytivé zdobení v elegantním provedení doplněném o nadýchané, především tylové sukně.
    Tato značka svatebních a společenských šatů nabízí převážně jednodušší modely originálních střihů - naleznete zde i šaty s ramínky či nápaditými živůtky. Svatební šaty Luxuar jsou tedy vhodné pro nevěsty, které hledají jednoduché avšak elegantní šaty zdůrazňující ženskou siluetu.
    Představujeme Vám další kolekci svatebních šatů od světoznámé španělské značky Pronovias Fashion Group. Naleznete zde jak klasické, tak moderní střihy v elegantním provedení, které vždy kladou důraz na perfektní siluetu. Kolekce pracuje se všemi druhy materiálů – vybírat můžete z hladkého saténu, tylových bohatých sukní či propracované krajky.
    Enzoani reprezentuje osobitý styl celé společnosti Enzoani, která na trh každoročně uvádí několik svatebních kolekcí. V kolekci Enzoani lze nalézt modely inspirované posledními módními trendy. Zaměřuje se především na důmyslné střihy zvýrazňující ženské křivky, krajkové zdobení a tylové či taftové sukně.


Čokoládově hnědé svatební oznámení s motivem květin - G910

    Veškeré kolekce znašky LA SPOSA jsou známe svou elegancí, dokonalými liniemi a kvalitními materiály. Díky své výjimečnosti jsou žádané nejenom v Evropě, ale po celém světě. U šatů této značky můžeme nalézt mnoho originálních střihů s ramínky, stojáčky či důmyslnými výstřihy doplněnými o romantické zdobení a propracované krajky.
    Spolu se svatebním oznámením nabízíme také pozvánky ke svatebnímu stolu, placky, kartičky s žádostí o svatební dar, svatební menu, jmenovky, svatební prostírání, harmonogram svatebního dne, svatební strom, samolepky na svatbu a etikety na svatební víno.
    Kolekce SAN PATRICK jsou různorodé, od jednoduchých elegantních modelů po nádherné krajkové šaty a luxusní šaty s volány. Jedinečnost svatebních šatů SAN PATRICK umožňuje každé nevěstě najít si ty pravé.
    My Vám přinášíme modely z kolekce Blu a Voyage, které se vyznačují elegantními střihy s důrazem na siluetu a jemným zdobením. Naleznete zde šaty z různých materiálů, jako je satén, tyl či organza a vybírat lze i ze sněhové bílé barvy či slonové kosti.
    Julia Kontogruni je světoznámá návrhářka svatebních šatů, jejíž kolekce nabízí kvalitní provedení a velký důraz na detail. Její róby jsou ručně vyšívané, z vysoce kvalitních přírodních materiálu a s detaily, jako jsou krystaly Swarovski ci perly.


Bílo modré svatební oznámení se zimním motivem - G979

    Značka Beautiful je jednou z kolekcí spadající pod společnost Enzoani. Nejnovější modely se vyznačují jednoduchými střihy s propracovanými detaily, které šaty činí rafinovanými.
    Úspěch svatební značky Miss Kelly spočívá v romantických střizích, které z každé nevěsty udělají pohádkovou princeznu! Kolekce se zaměřuje především na přiléhavé korzety zvýrazňující pas, přecházející do hladkých či pompézních vrstvených sukní. Katalog Miss Kelly je zasazen do atmosféry 18tého století, kam tyto romantické róby skvěle zapadají.
    Tato prestižní americká značka svatebních a společenských šatů je známá i díky úspěšné návrhářce Madeline Gardner, která pro tuto firmu navrhuje více než 17 let. Pod společnost Mori Lee patří několik různých značek, které každoročně přicházejí s novou kolekcí, a tudíž nabízí nespočetné množství modelů různých střihů a stylů.


Obálka univerzální čtvercová - OB003-04

    V dnešní moderní uspěchané době je běžné vybírat si svatební oznámení v klidu domova na internetových stránkách. Proto máme pro Vás připravenou širokou nabídku originálních tištěných, ale i elektronických svatebních oznámení. Vyberte si spolu se svým budoucím partnerem to, které Vám bude nejbližší. Inspirovat se můžete různými texty a citáty. Pokud si nevyberete, vytvoříme pro Vás oznámení dle Vašich představ. Jste zastánci elektronického odesílání nebo chcete ušetřit čas před svatbou? Využijte elektronického svatebního oznámení, které jednoduše pošlete v těle nebo příloze e-mailu na libovolné množství adres. Takhle by mohlo vypadat Vaše svatební oznámení. Elektronické svatební oznámení můžete také sdílet na sociálních sítích (FB, Twitter, aj.) I my jsme na Facebooku. 
    Miliony nevěst z celého světa si každoročně zvolí španělskou značku SAN PATRICK společnosti PRONOVIAS FASHION GROUP, nejznámějšího výrobce svatebních šatů. První salon byl otevřen již v roce 1968 a v následujících 10 letech dalších 80, poté značka začala expandovat do Evropy, Asie a Ameriky. Dokonalý střih, luxusní krajky a kvalitní látky vytváří moderní a okouzlující styl značky SAN PATRICK.
    Celosvětově uznávaný návrhář tureckého původu Tarik Ediz představuje v kolekci White perfektní souhru rafinovaných střihů a použitých materiálů. Ve svých modelech kombinuje hravost s technickou precizností, a to vše s důrazem na ženskost a styl. Probuďte v sobě femme fatale ve svatebních šatech tohoto geniálního mistra

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12642
cache: 0024:00:00