Jak na věc


styrotherm plus

Objednávka zboží nebo dotaz na zboží.

    Další radou a to je důležité, je potřeba šedý polystyren lepit na objekt správným k tomu určeným lepidlem. Výrobce z důvodu šedého povrchu a možných pohybů a z důvodu že deska při změně teplot může pracovat doporučuje použít elastická lepidla, například Weber Therm elastic, nebo Weber Clasic 710 apod. Pak je důležité po zaschnutí lepidla (většinou alespoň 24 hod. v návaznosti na vlhkost a teplotu vzduchu) neotálet s kotvením a hlavně použít ty správné kotvy v počtu nejméně 7 kusů na 1m2. Je třeba kotvit správně desky, hlavně u jejich hran, tím se předejde vyboulení desky, jejího kraje, hrany.
    Zde napište závazná objednávka nebo dotaz. Zasláním závazné objednávky z tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami, jimiž se řídí tento obchodní vztah a jenž jsou zveřejněny v této webové prezentaci.
    Online obchod VaseStavebniny.cz Vám nabízí stavebniny a stavební materiály nejvyšší kvality za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete jeden z nejširších sortimentů stavebnin na českém internetu. Veškerý stavební materiál rozvážíme vlastními auty z našich vlastních skladů.Díky dlouholetým zkušenostem v oboru stavebnictví Vám nabídneme přesně ten stavební produkt či materiál, který je pro Vaší stavbu nejvhodnější. Profesionální přístup při vyřizování Vašich objednávek a dotazů je samozřejmostí, stejně jako zázemí vlastního kamenného obchodu se stavebninami.


STYROTHERM PLUS 150, tl. 10mm 25m2/bal

    Ohledně realizace a použití polystyrenu fasádního Styrotherm Plus 70 je třeba si na některé postupy dát více pozor nežli u běžného bílého polystyrenu EPS 70 F fasádního. Je nadmíru jasné, že šedý povrch desek u Styrothermu Plus 70 bude více přitahovat sluneční paprsky a už u bílého polystyrenu se nedoporučuje nechávat dlouhodobě izolaci tohoto druhu na slunečním záření nechráněnou a všeobecně nikdo nedoporučuje zateplovat polystyrenem při teplotách nad 25°C. U šedého polystyrenu toto platí dvojnásob. Pokud tedy hodláte zateplovat šedým polystyrenem Styrotherm Plus 70 je třeba chránit nejen balíky proti slunečnímu záření, ale i nalepené desky na objektu. Proto je třeba objekt zaplachtovat a nebo zasíťovat tak, aby se plocha šedého polystyrenu nevystavila dlouhodobě slunci. Může se stát, že v oblasti hran dojde k tzv. zaoblení a tím k poškození desky jako takové, sice se nejedná o extrémní poškození, ale jednotlivé desky polystyrenu pak k sobě dokonale nepřiléhají a tepelná izolace není
    Zasláním závazné objednávky z tohoto formuláře vyjadřujete jednoznačný souhlas s našimi obchodními podmínkami, jimiž se řídí tento obchodní vztah a jenž jsou zveřejněny zde.
    V PŘÍPADĚ ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY UVÁDĚJTE JEDNOTKOVOU CENU POKUD BYLA NÁMI JIŽ NABÍDNUTA. Pro lepší přehlednost oddělujte jednotlivé zboží klávesou enter usnadní to naší orientaci v tomto textu.
    Závazná objednávka nebo dotaz na zboží? V případě zaslání závazné objednávky vyjadřujete jednoznačný souhlas našimi obchodními podmínkami. Tyto jsou zveřejněny u nás na www.tepelna-izolace.cz *
    Důležité je vepsat přesný název zboží, jeho rozměry (tloušťka v mm a počet m2, případně kusů podle druhu zboží). Případně cenu za dopravu pokud jste si ji u nás objednali. Veškeré ceny udávejte bez DPH. Následně vás budeme kontaktovat na zadané kontakty k projednání objednávky nebo vyřízení dotazu. Případně nás kontaktujte přímo na obchod@tepelna-izolace.cz


Zateplení šedým polystyrenem Styrotherm PLUS 70 na co dát pozor?

    Proto napadlo výrobce tepelných izolací použít Grafit do polystyrenu dnes známého jako Styrotherm PLUS 70 jako příměs a tím poměrně hodně vylepšil tepelně izolační schopnosti a účinky fasádního polystyrenu. Běžný fasádní polystyren EPS 70 F má součinitel tepelné vodivosti lambda 0,039, oproti tomu Styrotherm PLUS 70 má součinitel tepelné vodivosti lambda 0,0304, což je podstatný rozdíl, jen pro zajímavost tepelný odpor bílého polystyren EPS 70 F v tloušťce 150mm bude Rmat (m2 K/W) 3,95 a u šedého polystyrenu Styrotherm PLUS 70 je ve stejné tloušťce 150mm, tepelný odpor Rmat (m2 K/W) 4,55. Tato hodnota se s použitím správného zdiva vyšplhá na hodnoty nízkoenergetického až pasivního domu. Rozdíl je cca 3cm pomyslné tloušťky navíc díky grafitu přidanému do polystyrenu. Toliko ohledně představení a osvětlení výhod a proč Styrotherm Plus 70 použít.
    Tento formulář CJ izolace, s.r.o. slouží k závazné objednávce nebo k dotazu na vybrané zboží . Do formuláře vpište veškeré požadované informace ohledně vybraného zboží s cenami které jste akceptovali nebo se na ně dotazujete a další informace o firmě nebo fyzické osobě k vystavení faktury a doručení zboží pokud se jedná již o závaznou objednávku. Postup jak správně objednat také naleznete zde.
    Další radou je desky Styrotherm PLUS 70 co nejdříve překrýt stěrkou, aby byly chráněny před přímým slunečním zářením. Nejedná se tady o žádné hodiny a minuty, ale je třeba s tímto neotálet. Důležité je, pokud nebude prováděno kotvení se zapuštěním hmoždinek se záslepkami, je třeba talířky na povrchu desek co nejdříve zamáznout stěrkou, opět je důvodem sluneční záření, talířek kotvy by se mohl velmi ohřát a přes trn by se dostalo teplo do vrstvy fasády a kotva by se uvolnila v desce, vznikl by prostor kolem trnu a talířku a kotvení by nemělo ten správný účinek.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00