Jak na věc


strakonice

Prodej, zemědělská usedlost, Osek, 125 m²

    Nyní si prohlédněte sekci prodej domy Strakonice. Strakonice jsou známé průmyslové město, má tradici především průmysl textilní, strojírenský a pivovarnictví. Textilní průmysl zde zastupuje Fezko, a. s., které začalo roku 1812 vyrábět slavné Fezy. V dnešní době se zaměřuje hlavně na výrobu autotextilií. Také zde sídlí ČZ (neboli Česká zbrojovka). Strakonice získaly právo vařit pivo v roce 1367. Místní měšťanský pivovar se může pyšnit pivem značky Dudák. Punc jedinečnosti tomuto zlatému moku dodává fakt, že strakonické pivo Dudák je vařeno ženou – paní sládkovou Dagmar Vlkovou. Po tomto všem určitě nebudete moci odolat a prohlédněte si prodej domy Strakonice, kde si určitě přijdou na své i náročnější zájemci. Domy nabízíme v centru města, ale i v klidných krajových částech. Řadové, rohové, v bloku a samozřejmě i samostatně stojící. Získejte nový dům z nabídky prodej domy Strakonice.
    Římskokatolická farnost Strakonice srdečně zve na štědrovečerní bohoslužbu na které zazní Česká mše vánoční od Jakuba Jana Ryby v kostele sv. Prokopa ve Strakonicích - 24. 12. 2018 od 22.00 hodin.
    Krajský úřad Jihočeského kraje, odbor dopravy a silničního hospodářství v Českých Budějovicích stanovuje MěKS Strakonice přechodnou úpravu provozu na silnici I/22 v úseku od křižovatky Katovická x Husova po křižovatku most J. Palacha , Komenského, Bezděkovská ve Strakonicích z důvodů pořádání kulturní akce - Novoroční ohňostroj Strakonice.
    Z důvodu stavebních úprav dojde ve dnech 13. – 18. prosince 2018 k uzavření kanceláře cestovních dokladů v budově městského úřadu na adrese Na Stráži 137, Strakonice.
    Nepodařilo se Vám nalézt vhodný dům k prodeji v lokalitě Strakonice ? Prohlédněte si tedy nabídku domů v jedné z níže vybraných lokalit. Lokality byly vybrány na základě popularity při hledání.


PRODEJ KOMERČNÍHO OBJEKTU 1002M2 S VLASTNÍM PARKOVIŠTĚM V CENTRU MĚSTA STRAKONICE

    V Lidické ulici ve Strakonicích u vstupu do domova pro seniory se našel dámský prsten. Poctivý nálezce ho odevzdal na Městský úřad Strakonice, kde je uložen na podatelně a majitel si ho zde může vyzvednout.
    Vyhotovené cestovní doklady připravené k vyzvednutí  v tomto období si mohou občané převzít ve vedlejší kanceláři občanských průkazů, případně kdykoli po tomto termínu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00