Jak na věc


stk špára nymburk maršála koněva ceník

Za deště vyhrál Scheib, Pešek zklamal

    Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.
    Německý jezdec Markus Reiterberger se stal mistrem Evropy v kubatuře STK 1000 na rok 2018. Reiti tak potvrdil roli největšího favorita a v poslední sezóně této kubatury se stal historickým šampionem.
    Přihlášením dáváte ve smyslu ust. § 5 odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů.
    Svým vítězstvím v Portimau oddálil Roberto Tamburini předčasnou oslavu zisku evropského šampióna pro Němce Markuse Reiterbergera, který byl odmávnut v cíli jako třetí. Reiterberger tak má před finálem na Magny Cours náskok 18 bodů před dnešním vítězem.
    Po 20 odjetých sezónách zmizí ze závodních tratí kubatura STK 1000. V dosavadní historii pouze dva šampioni dokázali vyhrát dvakrát: Sylvain Barrier a James Ellison. Kdo se tedy stane 18. šampionem velkých stocků?, než bude tato kubatura definitivně pohřbena?


Stačí využít své smysly a selský rozum

    A další služby, na které jste zvyklí: technické prohlídky na osobní a dodávkové automobily do 3,5 tuny, motocykly, přívěsy, dovozové STK, opakované prohlídky, evidenční kontroly, měření emisí pro zážehové a vznětové motory včetně LPG a CNG.
    Letošní sezónou bylo zakončeno závodění kubatury STK 1000 v rámci MS-Superbike, které se v posledních sezónách jezdilo jako mistrovství Evropy této kubatury. Ovšem to neznamená, že tato zajímavá a divácky atraktivní kubatura definitivně zmizí ze závodních okruhů v Evropě.
    Kubatura STK 1000 bývá přezdívána s trochou nadsázky také jako mezinárodní mistrovství Itálie v Superstocích. A dnešní výsledek z Misana to jen potvrdil, neboť v Top-12 byli pouze 3 jezdci jiné národnosti.
    Sice už s «křížkem po funuse», ale přece jen se ke svému závodění na brněnském Masarykově okruhu vyjádřil také pražský závodník Karel Pešek, který v Brně startoval s «wild card» v kubatuře ME-STK 1000.
    Těsně před startem Superstock 1000 se nebe nad Brnem doslova otevřelo a tak se závěrečný závod na Masarykově okruhu jel kompletně na mokré trati. Favorizovaný Markus Reiterberger obsadil až 4. místo.


Kontrola emisí, technická kontrola, registrace vozidel a správa autoparku

    Z pěti dosud odjetých závodů «European Superstock 1000» vyhrál Němec Markus Reiterberger celkem třikrát, poražen byl v Imole italským «divočákem» Ferrarim a v Brně za mokra pak Chilanem Scheibem.
    Pro závod European Superstock 1000 Championshipu si v Misanu vyjel nejlepší startovní pozici Markus Reiterberger (alpha Racing-Van Zon-BMW) časem 1.36.122.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00