Jak na věc


stavební spoření úrok

Stavební firma, rodinný dům, bytový dům, regenerace, občanská vybavenost, správa nemovitostí - STATING s.r.o.

    Dnes téměř v celé ČR provádíme kompletní dodávky pro průmyslové haly a areály, skladovací objekty, administrativní budovy, zemědělské stavby a logistická centra. Náš hlavní cíl jste vy - budoucí spokojený zákazník. Chápeme, že vaše firma se potřebuje soustředit především na co nejefektivnější výrobu. více informacíProto je pro nás dodržení daného časového harmonogramu a dojednaných nákladů při výstavbě průmyslových staveb prioritní záležitostí.
    Stavba je často o snu. Proto by její realizace, měla být radost. Často však není. Stavebník -investor zjišťuje, že samotná stavba není největší problém. A že to, co se na začátku nepromyslí, na konci se již nedožene. Aby se do realizace vaší stavby vrátila radost, aby se naplnil sen bez nočních můr, je tady naše služba. Bez ohledu na to, zda jde o průmyslovou stavbuvíce informací, nebo o rodinný dům, pomůžeme vám projít celou cestu.
    Stavební výtahy s označením 1500 Z/ZP umožňují přesun materiálů až do celkové hmotnosti 1500 Kg. Označení ZP, stejně jako u předchozího typu, znamená, že i tento výtah je přizpůsoben k přepravě osob.


STATING s.r.o. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

    Správa nemovitostí Majordomus je službou zaměřenou nejen na správu, ale také na údržbu nemovitostí. Hlavními cíli služby jsou zbavit vlastníka starostí a zákonných povinností ohledně péče o budovy, její účetnictví a předejít vzniku neplánovaných výdajů. Chcete si být jisti, že je vše správně zrevidované dle vyhlášek? Nechcete se trápit s dlužníky? více informacíSpráva nemovitostí Majordomus za Vás přebere zákonné odpovědnosti vlastníka. Vyzkoušejte ji!
    Výstavbou rodinných domů se zabýváme již od roku 2002. Chápeme, že pro většinu lidí je výstavba rodinného domu největší životní investicí, a právě proto je spojená s obavami z možných rizik, před kterými se snažíme naše klienty chránit. Věříme, že kvalita a spolehlivost by měly být normou a ne za příplatek! Stavíme proto rodinné domy více informacíza dobrou cenu a s maximálním důrazem na dodržování dohod, se týkají termínů, či cen.
    Stavební společnost s.r.o. Hostinné se zaměřuje především na generální dodávky staveb, včetně rekonstrukcí, oprav a demolic v oboru pozemního stavitelství, a to jak na stavby bytové a občanské, tak i na stavby průmyslové a památkově chráněné objekty. V posledních letech rozšířila svoji činnost též o provádění zpevněných ploch. Stavební práce zajišťuje především vlastními zaměstnanci. Obory přidružené stavební výroby u staveb na klíč zajišťuje výhradně s osvědčenými firmami.


Zateplování a revitalizace bytových domů

    Hledáte dotace na zateplení? Chcete snížit účty za energie? Rádi byste zhodnotili a omladili váš bytový dům? Vyzkoušejte si nás! Zakládáme si na upřímném jednání a na minimalizaci omezení během revitalizací a zateplování. Domníváme se, že rychlost výstavby a ohleduplnost našich pracovníků vůči nájemníkům je základem úspěšné revitalizace. více informacíPřijďte se podívat na naše probíhající stavby! Zeptejte se našich klientů.
    Stavební výtahy GEDA 200 standard, 250 comfort a 250 fixlift jsou praktickým pomocníkem na menších stavbách. Nacházejí své uplatnění zejména při výstavbě rodinných domů, zjednodušují práci tesařům, klempířům, pokrývačům apod. Vynikají spolehlivostí a jednoduchostí konstrukce. 


Od roku 1991 naplňujeme Vaše představy

    Dlouhodobě působíme na stavebním trhu. Především ve východočeském regionu. Věnujeme se pozemním stavbám – od rodinných domů po průmyslové stavby. Vedle toho nabízíme služby, které by měly zákazníkům ulehčit život – správu nemovitostí a pomoc s úřady. Na nejistém stavebním trhu se snažíme uspět otevřeností a spolehlivostí. Věříme, že vzájemná důvěra se nerodí, ale buduje. Proto necháváme naše klienty vidět nám pod pokličku“. Poskytujeme jim pomocí aplikace Moje stavba ON-LINE stejná data o stavbě, jako máme sami. A ukazujeme jim naše rozestavěné stavby, nejen ty „výběrové“ reference. Chceme, aby zákazník stavby rodinného domu, stejně jako průmyslové haly, byl spokojený nejen s odvedenou prací, ale i s přístupem a jednáním ze strany zástupců firmy. Naše sliby se snažíme dokázat. Obraťte se na nás a my uděláme maximum pro vaši spokojenost.
    Dnes se v této oblasti realizují především stavby pro veřejné zadavatele poptávané dle zákona o zadávání veřejných zakázek. Zejména je zájem o zateplování a revitalizace - stavební úpravy vedoucí ke snížení energetické náročnosti budov. Budujeme však i sportoviště a jiné stavby pro vyžití volného času. Hledáte levného a spolehlivého dodavatele? více informacíChcete mít jistotu, že budete mít kvalitní a formálně správnou nabídku? Prosíme, oslovte nás!
    Stavební výtahy GEDA 500 Z/ZP se v posledních letech osvědčily jako spolehlivý partner pro stavaře. Nákladní plošina s nosností až 500kg nabízí místo pro dvě velká kolečka nebo dvě velké palety, stejně jako jiných materiálů. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00