Jak na věc


stavby zobač pomezí

XVI. ročník soutěže byl vyhlášen

    Odborná komise soutěže „Stavba roku Zlínského kraje“ vyhlásila na svém zasedání dne 2.12.2014 nový, již XIII. ročník soutěže. Ve vyhlášených kategoriích mohou být do soutěže přihlášeny stavby, které byly uvedeny do provozu rozhodnutím stavebního úřadu v roce 2014, nejpozději do 31.12.2014. Pokud jako investor, projektant nebo dodavatel máte zajímavou stavbu, kterou chcete představit široké laické i odborné veřejnosti, neváhejte a přihlaste ji. Přihlášku, včetně soutěžních pravidel, naleznete ke stažení na těchto stránkách. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme. Na vaši účast se těší organizátoři soutěže.
    Doprovodnou akcí soutěže Stavba roku ZK je i letos soutěž studentů středních průmyslových škol, oboru stavebnictví, ze Zlínského kraje – „Studentská práce roku“. Studenti zpracovávají architektonickou studii dostavby proluky v Uherském Hradišti, v ulici Na Splávku. Polyfunkční objekt bude sloužit zejména pro bytové jednotky, ale i pro komerční aktivity, včetně parkovacích ploch.
    Fotografie staveb, přihlášených do letošního ročníku soutěže naleznete v oddílu Soutěžící stavby. Zde si současně můžete prohlédnout i bulletin, který přináší podrobnější informace ke každé stavbě.
    Místem slavnostního vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku Zlínského kraje se letos stane město Uherské Hradiště. Ve středu 27. května 2015 od 18:00 hodin se v Klubu kultury dozvíme, kdo získá ocenění, v již XIII. ročníku této soutěže, za rok 2014.


03.12.2014 Nový ročník soutěže vyhlášen …

    Odborná komise soutěže „Stavba roku Zlínského kraje“ vyhlásila nový, již XIV. ročník soutěže. Ve vyhlášených kategoriích mohou být do soutěže přihlášeny stavby, které byly uvedeny do provozu rozhodnutím stavebního úřadu v roce 2015, nejpozději do 31.12.2015. Pokud jako investor, projektant nebo dodavatel máte zajímavou stavbu, kterou chcete představit široké laické i odborné veřejnosti, neváhejte a přihlaste ji. Přihlášku, včetně soutěžních pravidel, naleznete ke stažení na těchto stránkách. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme. Na vaši účast se těší organizátoři soutěže.
    Stavby přihlášené do letošního ročníku soutěže si můžete prohlédnout v sekci Soutěžící stavby. Zde naleznete i bulletin, který přináší podrobnější informace ke každé stavbě.
    Prohlédněte si video prezentaci všech staveb z letošního ročníku soutěže a fotografie ze slavnostního vyhlášení, které se uskutečnilo 18. května 2017 v Domě kultury Vsetín. 
    Program slavnostního vyhlášení výsledků soutěže obohatí svým vystoupením zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová. Dosud vydala více než 20 alb různých stylových žánrů. Většina z nich byla oceněna jako zlatá nebo platinová. Působí také jako autorka hudby a řada jejích skladeb se stala velkými hity.
    V kulturním programu vystoupí nejznámější české smyčcové trio INFLAGRANTI. Zahraje originální úpravy a parafráze slavných světových melodií z klasiky i rocku.


Vyhlášen již XV. ročník soutěže

    Do letošního ročníku soutěže "Stavba roku 2014 ZK" je přihlášeno celkem 42 staveb, které soutěží v sedmi kategoriích. Tento počet je v celorepublikovém srovnání obdobných soutěží, i v letošním roce rekordní, aniž by se úroveň kvality staveb snižovala. To vypovídá o prestiži a oblibě této soutěže u stavebních firem. Stavby si můžete prohlédnout v sekci soutěžící stavby.
    Její zaměstnanci jsou zkušení obchodníci, technici, svářeči i montážníci. Ti všichni mají velmi bohaté zkušenosti s výrobou a montáží hal. Díky tomu mohou navrhnout optimální řešení i poradit v každém detailu a fázi realizace. Jejich cílem je spokojený zákazník nejen v průběhu přípravy a realizace montované haly, ale také dlouhá léta po předání díla.
    I v letošním ročníku soutěže Stavba roku Zlínského kraje je její součástí soutěž studentů středních průmyslových škol, oboru stavebnictví ze Zlínského kraje, Studentská práce roku 2015“. Celkem je přihlášeno 14 prací, které si můžete prohlédnout v sekci studentská práce roku.
    Do soutěže "Studentská práce roku" je přihlášeno celkem 13 prací, z nichž bylo vyhodnoceno 6, které budou na slavnostním vyhlášení výsledků oceněny diplomem a finančním obnosem. Studentské práce si můžete prohlédnout v sekci studentská práce roku.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00