Jak na věc


stavby zobač pomezí

Vyhlášen již XV. ročník soutěže

    Informace ke stavbám, které jsou přihlášeny do soutěže, naleznete v bulletinu Stavba roku 2015 Zlínského kraje, který obdrží účastníci slavnostního vyhlášení výsledků soutěže. Prohlédnout si tento bulletin můžete již nyní v oddílu Soutěžící stavby.
    Fotografie staveb, přihlášených do letošního ročníku soutěže naleznete v oddílu Soutěžící stavby. Zde si současně můžete prohlédnout i bulletin, který přináší podrobnější informace ke každé stavbě.
    Prohlédněte si video prezentaci všech staveb z letošního ročníku soutěže a fotografie ze slavnostního vyhlášení, které se uskutečnilo 18. května 2017 v Domě kultury Vsetín. 
    Odborná komise soutěže „Stavba roku Zlínského kraje“ vyhlásila již XV. ročník této soutěže. Přihlášeny do ní mohou být stavby, které byly uvedeny do provozu rozhodnutím stavebního úřadu v roce 2016, nejpozději do 31.12.2016. Pokud jako investor, projektant nebo dodavatel máte zajímavou stavbu, kterou chcete představit široké odborné i laické veřejnosti, neváhejte a přihlaste ji. Přihlášku, včetně soutěžních pravidel, naleznete na těchto stránkách. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme. Na vaši účast se těší organizátoři soutěže.


XVI. ročník soutěže byl vyhlášen

    Vyhlašovatelé soutěže „Stavba roku Zlínského kraje“ zveřejnili soutěžní podmínky pro účast v již XVI. ročníku této soutěže. Přihlášeny do ní mohou být stavby, které byly uvedeny do provozu rozhodnutím stavebního úřadu v roce 2017, nejpozději do 31.12.2017. Pokud jako investor, projektant nebo dodavatel máte zajímavou stavbu, kterou chcete představit široké odborné i laické veřejnosti, neváhejte a přihlaste ji. Přihlášku, včetně soutěžních pravidel, naleznete na těchto stránkách. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme. Na vaši účast se těší organizátoři soutěže.
    Prohlédněte si fotografie ze slavnostního vyhlášení výsledků soutěže, které se se uskutečnilo 16. května 2019 ve velkém sále Domu kultury v Uherském Brodě.
    Prohlédněte si fotografie ze slavnostního vyhlášení výsledků soutěže, které se uskutečnilo 26. května 2016 v Otrokovicích, v sále Kongresového a kulturního centra Otrokovická BESEDA.
    Místem slavnostního vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku Zlínského kraje se letos stane město Uherské Hradiště. Ve středu 27. května 2015 od 18:00 hodin se v Klubu kultury dozvíme, kdo získá ocenění, v již XIII. ročníku této soutěže, za rok 2014.
    Program slavnostního vyhlášení výsledků soutěže obohatí svým vystoupením zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová. Dosud vydala více než 20 alb různých stylových žánrů. Většina z nich byla oceněna jako zlatá nebo platinová. Působí také jako autorka hudby a řada jejích skladeb se stala velkými hity.


03.12.2014 Nový ročník soutěže vyhlášen …

    Prohlédněte si fotografie ze slavnostního vyhlášení výsledků soutěže, které se se uskutečnilo 17. května 2018 v Otrokovicích, v sále Kongresového a kulturního centra Otrokovická BESEDA.
    Odborná komise soutěže „Stavba roku Zlínského kraje“ vyhlásila nový, již XIV. ročník soutěže. Ve vyhlášených kategoriích mohou být do soutěže přihlášeny stavby, které byly uvedeny do provozu rozhodnutím stavebního úřadu v roce 2015, nejpozději do 31.12.2015. Pokud jako investor, projektant nebo dodavatel máte zajímavou stavbu, kterou chcete představit široké laické i odborné veřejnosti, neváhejte a přihlaste ji. Přihlášku, včetně soutěžních pravidel, naleznete ke stažení na těchto stránkách. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme. Na vaši účast se těší organizátoři soutěže.
    Její zaměstnanci jsou zkušení obchodníci, technici, svářeči i montážníci. Ti všichni mají velmi bohaté zkušenosti s výrobou a montáží hal. Díky tomu mohou navrhnout optimální řešení i poradit v každém detailu a fázi realizace. Jejich cílem je spokojený zákazník nejen v průběhu přípravy a realizace montované haly, ale také dlouhá léta po předání díla.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00