Jak na věc


statni hrady a zamky v ceskem raji

3. PŘÍSLUŠENSTVÍ

    Specializuje se na legislativu, analytiku a metodiku a mezinárodní justiční spolupráci v trestních věcech. Hovoří plynně anglicky, německy a francouzsky a dohovoří se též rusky.
    Standardní česká vlajka je vyrobena z materiálu Easyflag. Tento materiál je nejpoužívanější lesklý vlajkový materiál o hmotnosti cca 120g/m2, jehož struktura polyesterových vláken zaručuje vysokou odolnost proti natržení.
    2004 - 2010 - národní člen České republiky v Evropské jednotce pro justiční spolupráci (Eurojust), předsedající týmu Evropského zatýkacího rozkazu, člen administrativního a zahraničního týmu, člen bezpečnostního výboru
    U velikostí menších než 30 x 45 cm a větších než je 150 x 225 cm kontaktujte pro PŘESNÉ NACENĚNÍ našeho obchodního zástupce. (Neplatí u vlajek ČR a EU, tam jsou ceny přesné).
    Vlajka je vyrobena z materiálu o hmotnosti 160g/m2 a je určena do extrémního větrného prostředí. Vlajky z tohoto materiálu se dodávají do skandinávských zemí a tam, kde je požadována douhodobá odolnost v povětrnosti například do obchodních center apod.


Standardně šité uchycení státních vlajek:

    Použité materiál a technologie výroby zaručuje perfektní reprezentativní vzhled, lesk materiálu i tisku!! Vlaječka perfektně drží tvar na stojánku, nekroutí se. Pozor na konkurenční garážové výrobky, ze slepené bavlněné tkaniny, knihařského plátna, které, se kroutí, jsou matné a nevzhledné.
    Na přání lze zhotovit státní vlajky a vlaječky o libovolném rozměru v libovolném provedení. Kalkulace sdělíme obratem.
    Státní vlaječky jsou vyrobeny: z PES saténového hedvábí Satinette, technologií sítotisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku. Naše firma jako jediná v ČR používá k výrobě vlaječek PES satén Satinette. Vlaječka je obšita bílou kroucenou šňůrkou a opatřena tunýlkem pro navlečení na stojánek nebo sponkou pro zavěšení na háček stojánku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9567
cache: 0024:00:00