Jak na věc


stallone silvestr úmrtí

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

    Always the Champ!Sylvester Gardenzio Stallone died early this morning because of the prostate cancer he was suffering from, the actor kept his disease a secret, but he couldn't do it in the end. Rest in peace! pic.twitter.com/AJohX8ztHE
    Aquaman, syn strážce majáku a královny moří z Atlantidy, se po svém uvedení v komiksové týmovce Liga spravedlnosti dočkal vlastního filmu, připomínajícím hodně barevnou, extravagantní a ujetou pohádku.
    Během loňského září se na Facebooku rozšířila zpráva, že byl Sylvester Stallone nalezen mrtev ve svém domě v Los Angeles. Později se ukázalo, že hoax rozšířil portál, který falešné zprávy o smrti celebrit rozšiřuje velmi často.
    Sociální sítě zaplnily zprávy, ve kterých se lidé loučí se Sylvestrem Stallonem. Fámy o skonu oblíbeného herce se znovu šíří světem, bizarní hoax se objevil už před 18 měsíci a nyní znovu hýbe společností.
    Zprávu o svém úmrtí vyvrátil v prvním případě Stallone ve chvíli, kdy sdílel fotku, na které pózuje se Sergejem Kovzalevem.
    Tentokrát ale někteří z uživatelů postupovali opatrněji a vzájemně pátrali po pravdě. Je Sylvester Stallone mrtvý, nebo Facebook zase lže, sdílel jeden z uživatelů.


V americkém zooparku roztrhal lev mladou ženu. Policie ho ...

    Další už díky minulé zkušenosti zprávu rovnou odmítli. Takže morbidní hoaxy zase začaly!! Sylvester Stallone NENÍ mrtvý!!!! napsala Barbara C., na Twitteru.
    Po roce a půl přišla další zpráva o smrti Stalloneho, která je opět falešná. Sly měl údajně umřít na rakovinu prostaty. Na Twitteru se okamžitě objevily obrázky vyjadřující soustrast rodině údajně zesnulého herce.
    A ani v tomto případě na sebe nenechala reakce dlouho čekat. Prosím ignorujte tuhle stupiditu.. Žiju, je mi dobře, jsem šťastný a zdravý.. Pořád bojuju! reagoval herec prostřednictvím Instagramu.
    Vždy bude šampion! Sylvester Gardenzio Stallone zemřel dnes brzy ráno kvůli rakovině prostaty, kterou trpěl, ale držel ji v tajnosti, to ale nemohl dělat až do konce. Odpočívej v pokoji!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9393
cache: 0024:00:00