Jak na věc


střihy dlouhých vlasů

Trendy pánské účesy, které milují i ženy

    Lidé nás, zejména na sociálních sítích, svými příspěvky velmi ovlivňují. A my si to mnohdy ani neuvědomujeme. Jací jsou největší módní influenceři roku 2018?
    Maraton společenské zábavy je v plném proudu. Ve vašem šatníku jsou jedny krásnější šaty vedle druhých, ale nevíte, jaký k nim zvolit účes? Nechte se inspirovat!
    Ještě předtím, než započne nový rok, připomeneme si nejkontroverznější momenty 2018. Uplynulý rok byl totiž plný sporných a diskutovaných momentů v módním světě.
    Nizozemská supermodelka Doutzen Kroes se objevila v nové sportovní kampani pro značku Hunkemöller. Linie s názvem DK1985 představila funkční sportovní oděvy v růžovo-černém provedení.
    Každá žena se jistě dostala do situace, kdy stála před otevřenou skříní, která byla plná oblečení, ale i přesto celou situaci zhodnotila jako katastrofu. Jak i v zimě vytvořit stylový look?


Jane Birkin: V 72 letech stále krásnou módní ikonou

    Dlouhé vlasy sluší především plnoštíhlejším typům a typům s kulatým obličejem, protože opticky zeštíhlují, sedí také k výrazným rysům obličeje, neboť celkový dojem zjemňují, podobně jako u slečen sportovních postav, kterým dávají ženskost. Vhodné jsou i pro ženy, které otravuje vlasy každé ráno dlouze upravovat za pomoci stylingových prostředků (ovšem připlatit si za kvalitní šampon, kondicionér či výživnou kúru jim potíž nečiní). Dlouhé vlasy totiž, možná pro mnohé z vás trochu překvapivě, vyžadují méně péče, než vlasy krátké. Zejména pokud jde o čas, který jim musíte věnovat. Naopak ne příliš vhodné jsou ale dlouhé vlasy pro jemné typy, pro ženy, které používají výrazný make-up, pro ty které si barví vlasy asi stejně často, jako si mění ponožky, ty které se vyžívají v tunách stylingových přípravků, ale i pro ty které mají vlasy příliš jemné nebo náchylné k poškození. Dlouhé? Proč ne! Vlasy u žen znamenají mimo jiné také způsob jak zaujmout, zalíbit se, a často jsou přímo prostředkem
    Módní návrhy Gianni Versaceho obdivovali všichni - od módních kritiků až po celebrity světového formátu. Ve svých kolekcích propojoval svět módy se světem umění a hudby. To ale není jediné, v čem se odlišoval od ostatních návrhářů.
    Mám ráda dlouhé vlasy. Je to víc práce, více materiálu, ale také víc krásy. Respektuji slovo, jen kousek, když Vám na délce záleží. Pokud se vlasy dobře prostříhají, působí hustě a přitom nadlehčeně. Při potřebě změny se dají oživit různými typy střihy, i nová ofina udělá své, či obměnit techniku konečné úpravy vlasů. Pramínky melíru či přelivem docílíme krásných efektů.


Společenské účesy, které nikdy nevyjdou z módy

    Dlouhé vlasy jsou krásné a sexy, a třebaže vám posměváčci připomenou oblíbené „dlouhé vlasy krátký rozum“, nic na ně nedejte a svou chloubu si rozhodně nenechte ostříhat. Tedy, na krátko samozřejmě. Jemný zástřih nebo vytvarování účesu jsou samozřejmě povoleny, ba co více, vřele doporučujeme. Pokud samy nevíte, co by vám mohlo slušet nejlépe, porozhlédněte se mezi celebritami, které jsou tradičními vyznavači dlouhých kadeří (možná proto, že na péči o vlasy mají celý tým zaměstnanců, a bezesporu také proto, že na červeném koberci jsou dlouhé vlasy prostě fenomenální).
    Osvědčená klasika dlouhých vlasů je nadevše. Jsou krásné, přirozené, a navíc se z nich dá poměrně snadno a rychle vykouzlit nekonečné množství variací od ohonů, přes splétané copy až po drdoly, vždy podle daného účelu či příležitosti. Dlouhé kadeře jednoduše působí krásně, něžně a žensky, což se mužům samozřejmě zamlouvá a jsou snad tím nejklasičtějším a nejosvědčenějším stylem.
    Mezi nejznámější hvězdy s dlouhými kadeřemi patří například Jennifer Anniston, Sarah Michelle Gellar, nebo Natalie Portman. Obecně vedou vlasy lehce zvlněné, ale jsou i vyznavačky hřebíkově rovných. Pěšinka na straně či uprostřed závisí na tom, zda máte ofinu nebo sestříhané vlasy, a jakým způsobem. Ve skutečnosti je to ale vlastně jedno, in je u krásných dlouhých vlasů všechno, co vám jde k obličeji.
    Rozzářené oči plné neutuchajícího nadšení čekají na všechny, kteří objeví nálož kvalitní kosmetiky Elizabeth Arden v jejich ohromující dárkové kazetě World Of Color.


Zprávy z módy: Zlaté glóby 2019. Nejlépe a nejhůře oblečené hvězdy

    Ať už máte krátké, střední nebo dlouhé vlasy, stačí pár šikovných pohybů a je jisté, že budete vypadat skvěle. Máme pro vás několik jednoduchých tipů, jak dosáhnout perfektního účesu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00