Jak na věc


sruby a roubenky do milionu

Vlastnosti prvků kanadské technologie

    - Na výrobu a stavbu srubu se používá technologie řemeslné výroby, která je založena na vysokém podílu ruční práce a vychází z kanadských výrobních postupů, sruby dle standardů ILBA.
      Dovolte, abychom se Vám představili. Zabýváme se celoročně obyvatelnými stavbami srubových a roubených domů, chat, rekreačních objektů a dále zahradních domků, altánů, pergol a dalších srubových doplňků jakou jsou zahradní nábytek, prolézačky, houpačky a ostatní doplňky dle přání zákazníka. Záleží nám na dobře odvedené práci, na tom aby byl zákazník spokojen. Se sruby máme dlouholeté zkušenosti.
    Zajistíme stavbu srubového skeletu i kompletní stavbu srubu dle Vašich přání. Naši odborníci na dřevěné stavby mají se stavbou srubů mnoholeté zkušenosti, a proto se na nás můžete obrátit s plnou důvěrou.


Technologie výstavby srubu

      Odborně Vám poradíme při výběru velikosti kulatiny, protože každá stavba srubu v souvislosti s prostředím, ve kterém se bude srub nacházet, vyžaduje svůj rozměr, tak aby podpořila krásu vnějšího vzhledu srubu a sruby tak zíkaly svou nezaměnitelnou krásu. Veškerý materiál, který vyžadují sruby, jenž projde našima rukama, pečlivě kontrolujeme. Dostanete tak od nás vždy kvalitní výrobek - sruby a to za nízkou cenu, kdy tyto sruby odpovídají konkurenčně nízkým nákladům, typický pro sruby.
      Na přání navrhneme projekt pro stavbu srubu, který bude splňovat kritéria pro umístění na Vašem pozemku (v daném terénu). Pro sruby je důležitá jejich poloha a okolní prostředí. Snažíme se tak jít vstříc Vašim požadavkům, které na sruby kladete. Na naše stavby srubu dáváme doživotní servis, který je podložen smlouvou. Máme zkušenosti se sruby jak pro tuzemský, tak i zahraniční trh. Specializujeme se především na sruby.
    Vážení zákazníci, pro vzrůstající poptávku pro našich produktech pro Vás spouštíme tento eshop. Budeme zde prezentovat především kvalitní sruby, roubenky a chaty s projektem na klíč. Ale naleznete zde i montované dřevostavby, dřevěné ploty, palisády, kulatiny, krovy, trámy, prkna, stoly, komody, rustikální nábytek, zahradní nábytek, dětská hřiště a plotové prvky.


Stavíme sruby, srubové stavby a sruby na klíč

    Sruby na klíč patří mezi naše silné stránky a naše firma Vám ráda nabídne z naší nabídky ideální stavbu srubu stvořenou přímo pro Vás. Každý srub je svým způsobem originál a srubové stavby tak získavají své kouzlo. Srubové stavby získavají stále větší oblibě.
    Stavba srubu není naší jedinou službou v oblasti dřevostaveb. Provádíme také stavbu pergol, stavbu zahradních domků nebo stavbu dřevěných teras.
      Stavba srubu je prováděna výhradně z ručně odkorněné kulatiny, čímž si dřevo zachovává svou přirozenou hladkost a křivost, typickou pro sruby. Po většině obvodu kmene tak zůstávají nenarušené letokruhy, které vytvářejí husté vrstvy dřevní hmoty a kulatina tak lépe odolává dřevním škůdcům a ohni, životnost pro sruby se prodlužuje. Oproti trámu s obdélníkovým průřezem dosahuje kulatina výrazně vyšší životnosti a patří mezi základní výhody srubu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10164
cache: 0024:00:00