Jak na věc


srovnání spořících účtů

Rychlé srovnání spořících účtu s nejvyšším úrokem

    V minulém článku na téma srovnání spořících účtů s nejvyšším úrokem jsme se podívali na hrubé srovnání jak si ty nejlepší spořící účty aktuálně v roce 2016 vedou. Zajímala nás hlavně úroková sazba. V tomto novém článku na téma nejlepší spořící účty srovnání aktuálně se podíváme na ty nejlepší účty na spoření trošku blíže tak aby jste o jednotlivých účtech věděli co nejvíc důležitých informací a zjednodušilo vám to výběr.
    Zisky z úrokových sazeb téměř všech spořících účtů dostupných v české republice za posledních pár měsíců až dva roky opravdu klesly a stalo se tak i u populárního spořícího účtu ING Konto od ING Bank. V tabulce níže si můžete porovnat jednotlivé údaje u několika typů spořících účtů v České republice, nicméně jednoduchým srovnáním většinou vyjde to, že aktuálně výhodné je zejména spořící konto od ING bank, které neklade na své zákazníky žádná nepříjemná omezení.
    Má to vůbec nějaký smyls s úroky které dnes nabízejí. Odpověd zní ano - oproti jiným formám ukládání peněz se stále jedná o bezpečný, rychlý a mnohem zajímavější výnos. Problémem je, že se chovají značně neeticky když lákají stovky nových zákazníků a rázem snižují úrokovou sazbu.
    Airbank je na českém trhu od roku 2011. Jedná se o jedinou banku na českém trhu, kterou vlastní český vlastník – podnikatel Petr Kellner (nejbohatší čech) v rámci PPF holdingu.


Až 8 000 Kč ročně ušetříte za každého zaměstnance!

    Na tuzemském bankovním trhu se objevilo poněkud neobvyklé chování jinak konzervativní banky. Raiffeisen bank pročišťuje portfolio klientů hypotečních úvěrů a pro některé klienty významně zdražuje služby, to může znamenat odchod významné části klientů. Banka také propustila stovky svých zaměstnanců.
    Je v podstatě povinností každého občana mít bankovní účet. Bez bankovního účtu se neobejdete. Bohužel celá řada bankovních klientů používá účty, které jsou zbytečně drahé a přitom ani třeba nevyhovují jejich potřebám. Používání správné banky a výhodných bankovních produktů nejen ušetří tisíce korun ročně, ale usnadní a zpříjemní každodenní život.
    Na prvním místě v našem článku na téma nejlepší spořící účty srovnání aktuálně v roce 2016 se umístil spořící účet od ZUNO s názvem spoření plus. Momentálně nabízí úrokovou sazbu 1,1% ročně a navíc máte možnost získat i 300 Kč zdarma.
    Podívali jsme se na to zlaté jádro, momentálně nejlepších spořících účtů na českém trhu. Vybrali jsme pět nejlepších spořících účtů v tomto roce. Nejlepší spořící účty srovnání aktuálně 2016 si můžete projít níže.
    Mezi jejich produkty na poli spořících účtu patrí spořící účet eMax a eMax Plus. Spořící účet eMax získal v roce 2008 ocenění ve soutěži Zlatá koruna (Kategorie – Novinka roku)


Spořící účty srovnání – spořící účet mBank

    Expobank byla dříve pod názvem LBBW bank. LBBW bank, a. s. patří mezi jedny z největších bank v Německu. LBBW zkratka znamená – Landesbank Baden Würtemberg. V České republice působí od roku 1991 a značka LBBW je veřejnosti známá od roku 2008 (Předtím jako Bawag Bank CZ, a. s.)
    Měl jsem několik desítek tisíc na běžném účtu a převedením na ING konto se alespoň trochu úročí oproti klasickému vkladu v bance. Zatím jsem vážně spokojenej a nemám se službami ing problémy.
    Spořící účet od ING bank se v našem článku na téma spořící účty srovnání aktuálně umístil na posledním místě z jednoduchého důvodu a to nízké úrokové sazbě a nevýhodným podmínkám oproti konkurenci.
    Spořící účet od Raiffeisenbank se umístil momentálně na druhém místě co se nejvyšší úrokové sazby u spořících účtů týče. Raiffeisenbank nabízí stejnou výši úrokové sazby jako ZUNO, je tedy na vás, kterému účtu a bance dáte přednost.


#1 ZUNO spořící účet – spoření plus | 1,1 % + 300 Kč bonus

    Jestli se někomu povaluje nějaká ta stovka na běžném účtu a chtěl by ji alespoň trošku zhodnotit úrokem 1,75%,atˇ mrkne na ingkonto.cz nebo zavolá na bezplatnou linku 800 159 159.Mám tam účet několik let i já.Za zřízení,vedení účtu,za platební transakce ani za případné zrušení účtu opravdu nic neplatíte.Peníze máte kdykoliv k dispozici.Žádná výpovědní lhůta.Kdyby jste se rozhodli si účet zřídit, použijte prosím do smlouvy i můj kód 1310150.Pomůžete tím i mě.Díky.
    Bankovní účet je základní službou většiny bank. Bankovní účty jsou si u většiny bank poměrně podobné, ovšem rozdíly mezi nimi najdeme. Hlavním rozdílem jsou především bankovní poplatky neboli cena, jakou za bankovní účet zaplatíme. Správně zvolený bankovní účet nám nejen ušetří poměrně velké peníze na bankovních poplatcích, ale ušetří také čas a starosti. Je nutno brát účet v bance, jako základní stavební kámen bankovních služeb a proto s bankovním osobním účtem nevybíráme jen produkt, ale i banku, která nám takový účet povede.
    Velice povedená akce, kdy opravdu za jedinou registraci obdržíte bonus 50 Kč a navíc získáte možnost jak se dostat pod oficiální ceny v e-shopech a ušetřit tak při každém nákupu. Tento systém se nazývá cashback. Napsali jsme na tuto tématiku také článek – jak se dostat pod oficiální ceny v eshopech.


Nevýhody: shrnutí záporných stránek

    Banka Sberbank, dříve pod názvem Volksbank CZ, a. s. , nyní Sberbank CZ, a. s. Patří do skupiny Sberbank Europe AG, která patří do holdingu Sberbank, který celkem působí v 22 zemích. Svou činnost zahájili v ČR v roce 1994.
    Spořící účty srovnání: porovnání a zkušenosti se spořícími účty 2010. Výše úroků ze spoření na spořících účtech sice již není zdaleka tak zajímavá jako před několika lety, nicméně i nadále patří krátkodobé či dlouhodobé ukládání peněz na spořící účty mezi nejvýhodnější formy spoření. Potvrdí nám to i jednoduché srovnání výše úrokových sazeb na jiných typech bankovních účtů. Porovnáním konkrétních spořících účtů vybereme ten nejvhodnější...
    Nacházíme se v době doznívající ekonomické krize. Pokles zaznamenala celá ekonomika a postihl snad všechny oblasti finančního života a světa. Ani relativně stabilní bankovní instituce vystupují v České republice se recese a poklesu nevyhnuly. Několik bank, především západního světa, tyto vlny recese dokonce ani neustálo a zaniklo.


ING konto jsem si zavedl před pár dny

    Spořící účet od ING s názvem „ING Konto“ momentálně nabízí úrokovou sazbu ve výši 0,5 % a zvýhodněnou sazbu na 3 měsíce (1%) při zadání promo kódo (Kód: 4661763). Ale pozor, po skončení 3 měsíčního zvýhodnění se úroková sazba vrátí opět na 0,5 %.
    V případě, že nechceme jen ušetřit, ale hledáte solidní zhodnocení peněz, tak máte hned několik možností. Počítejme nyní především s těmi, které nejsou časově náročné. Zůstane nám jen několik možností. Úplně neznámější jsou nejrůznější spoření a spořicí účty. Ty ovšem mají poměrně nízké zhodnocení oproti jiným způsobům. Jsou však také nejbezpečnější. Pokud chceme naše peníze zhodnotit opravdu efektivně, měli bychom zvážit základní stavební kámen kapitalismu, tedy burzu a přesněji na burzovní trh. Burza v některých případech nabízí zhodnocení v řádech až stovek procent. Na druhou stranu, samozřejmě je nutné počítat také s občasnými ztrátami. Pokud nejsme odborníci, spíše proděláme. A právě proto vznikla finanční služba, které se nejčastěji říká podílové fondy.
    Věříme, že se vám tento článek na téma spořící účty srovnání aktuálně líbil a pomohl vám s vyběrem toho pravého účtu. Můžete se také podívat na výčer tabulky všech spořících účtu na článku spořící účet s nejvyšším úrokem.


Spořící účty srovnání: porovnání a zkušenosti se spořícími účty 2010

    Zde je výčet momentálně šesti nejlepších spořících účtů na našem trhu v České republice. Níže uvidíte přehledné informace ke každému z těchto šesti nejlepších. Věříme, že vám toto srovnání pomůže s výběrem toho správného spořícího účtu s nejvyšším úrokem.
    Vzhledem k momentální ekonomické situaci se banky neustále snaží nalákat více klientů, což pro Vás může být velmi výhodné. Pro Vaši lepší orientaci ve velkém množství nabízených produktů, jsme pro Vás připravili jednoduché srovnání spořících účtů.
    Připravili jsme pro naše čtenáře ještě dva bonusové kupóny, které může vesměs vyhodit každý a věříme, že budou vhod. První kupón se týka akce kdy můžete získat 500 Kč zdarma za založení běžného účtu od mBank, který je bez poplatků a díky druhé akci získate 50 Kč prakticky na jedno kliknutí a s tím i řadu slev a výhod téměř do všech internetových obchodů na trhu, což může pro řadu lidí znamenat značnou úsporu financí při nakupování.


Fotografie produktu (fotogalerie)

    mBank působí na poli bankovníctví v České republice od roku 2007 . mBank přišli s konceptem tzv. „low-cost“, neboli nízko-nákladového bankovnictví. Tohoto statusu dosahují tím, že nevlastní žádné kamenné klientské pobočky, niceméně mBank má určitá obchodní místa, stánky, ve kterých je možné si sjednávat produkty, případně zjišťovat informace na osobní bázi.
    Většina lidí, zná ten nepříjemný pocit, když si chce například do bytu koupit nový nábytek či si dokonce pořídit nový vůz a bohužel nemá momentálně dostatek financí. Potom je nemožné zrealizovat své plány, sny a cíle. Naštěstí existují půjčky s rozumným úrokem, které jsou řešením této situace.
    Oficiálně spadá banka mBank pod polskou společnost s názvem BRE Bank S.A. Sídlo mají v Praze 2 na ulici Jugoslávská 1. ( Identifikační číslo této banky je 27 94 35 45 )
    Zajímají vás aktuální ceny produktů, jejichž recenze a články čtete zde? Pro porovnání nabídek a cen, seznam prodejců, informace o zboží skladem a další info o dostupnosti můžete použít portál heureka.cz, který nabízí srovnání cen a hodnocení produktů internetových obchodů v ČR včetně cen, hodnocení e-shopu, zkušeností.


#2 Raiffeisenbank spořící účet – eKonto Flexi | 1,1 %

    Proč si staří nějakým způsobem nezpříjemnit a nezjednodušit? Existuje pár možností, jak na to. Jedna z nich je penzijní připojištění. Pozor, nesplést si penzijní připojištění s důchodovým pojištěním, což se mnoha lidem stává. Také většina dnešních mladých lidí těmto věcem ohledně financí nevěnuje pozornost a to je zásadní chyba, které by mohli později litovat. A proto je tento článek určen pro všechny věkové kategorie nad 18 let.
    Jste student. Ať už bydlíte u rodičů, na koleji nebo jinde, potřebujete trochu nezávislosti, a to i té finanční. I přesto, že peníze z brigády nepokryjí všechny vaše výdaje, na studentském účtu budou vaše finance prostě „jen vaše“ bez toho, aby někdo věděl, kolik jste v září utratili za učebnice a v prosinci za vánoční dárky.
    Dnes má svou banku téměř každý svéprávný občan. Otázkou je, kolik z vás má banku, která doopravdy vyhovuje vašim požadavkům a každodenním potřebám. Existuje vůbec taková banka? Používání ideální banky nejen dokáže ušetřit tisíce korun za rok, ale usnadní život a to někdy v značné míře.
    V tomto článku se podíváme na spořící účet mBank a jeho recenzi. Pokud uvažujete o sjednání spořícího účtu u této společnosti, tak doporučujeme si o tomto účtu zjistit co nejvíce informací. My jsme pro vás ty nejdůležitější informace sepsali do této recenze.


Přidejte komentář Zrušit odpověď na komentář

    [hana-code-insert name=’textova_prava‘ /]Tento účet není klasický „spořící“ , jelikož je zde menší úroková sazba než u účtu eMax – plus, který jsme popisovali výše. Je zde ale vyšší úrok než u běžného účtu od mBank.
    Úrokové sazby úvěrů jsou momentálně na minimu a snimi klesají také úrokové sazby na spořícíh účtech a spořeních. Je důležité být v obraze a porovnat si ty nejlepší nabídky na trhu, z toho důvodu jsme pro vás připravili tento článek na téme spořící účty srovnání aktuálně v roce 2016. Snažíme se aby článek a srovnání bylo stále aktuální. Pokud narazíte na nějakou změnu v podmínkách, prosíme napište nám to do diskuze níže. Nejprve se podívejme na to, které účty se aktuálně umísťují v nejlepší šestici spořících účtů v České republice.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00