Jak na věc


spustit rádio blaník

Proč mi nejde spustit živé vysílání ani pořady z archivu iVysílání?

    Pokud již nelze operační systém spustit v grafickém prostředí a ani přes kombinaci kláves "Shift + F8" se nedaří spustit rozhraní pro správu a opravy Windows 10, můžeme rozhraní pro správu a opravy spustit z instalačního DVD nebo flash disku. Návod jak na to najdete v další kapitole.
    Otevření pokročilého rozhraní pro správu a opravy Windows 10 můžeme otevřít stisknutím klávesové zkratky "Shift + F8" během startu operačního systému. V řadě případů ale Windows 10 startují tak rychle, že časové interval, do kterého se nutno trefit je pouhých 0,2s. Může se tedy stát, že touto kombinací kláves se Vám rozhraní pro opravy otevřít nepodaří.
    Rozhraní pro opravy lze také otevřít přímo v grafickém prostředí operačního systému. To provedete tak, že restartujete počítač a při tom držíte klávesu SHIFT.
     ... konkrétní stránku s videem pořadu v iVysílání. Naopak není dovoleno na svých ... jakékoliv technologie zobrazovat obsah iVysílání (či jeho části), tak aby byl vzbuzován ...
    K opravám můžeme také využít prostředí a nástroje pro opravu systému, které by se měly automaticky spustit po chybě načítání systému. Opravné nástroje můžeme také spustit ručně přímo z pevného disku nebo také i z instalačního disku Windows 10.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Jestliže již stávající operační systém nenaběhne ani v nouzovém režimu: Jak spustit Windows v nouzovém režimu a vy potřebujete z počítače nutně nějaká data, tak se je pokuste vykopírovat pomocí návodu: Jak vykopírovat data z nefunkčního stolního počítače nebo Jak vykopírovat data z nefunkčního notebooku.
    Pořady v iVysílání nejsou určené ke stahování. Proti ... videoarchivu zůstává trvale a lze je přehrát kdykoliv prostřednictvím webového ... cz nebo v mobilních aplikacích iVysílání (viz www.ceskatelevize.cz ...
    Z důvodu postupného ukončování podpory Adobe Flash Player modulu v jednotlivých internetových prohlížečích přešlo od pondělí 13. února iVysílání ČT na HTML5 Player. Pokud používáte operační systém Windows XP, jehož podpora byla samotným výrobcem společností Microsoft ukončena již v roce 2013, nebo Windows Vista (konec podpory), nejsme schopni garantovat kompatibilitu s přehrávačem HTML5. Teoreticky je možné, že na Windows XP či Vista by Adobe Flash Player mohl stále fungovat, ovšem pouze v prohlížeči Internet Explorer, garantovat to však nedokážeme. Doporučujeme Vám přejít na vyšší verzi OS Windows. Nápovědu k iVysílání České televize naleznete zde.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00