Jak na věc


správy státních hmotných rezerv, sklad opava

Co vše nabízí naše správcovská firma?

    Kompletní služby v oblasti administrativního servisu, ekonomické služby, správu účetnictví a daní, technicko-provozní servis, údržbové práce, vše pro bezproblémový chod Vaší nemovitosti!
    Správa nemovitostí & bytových družstev spravuje rychle a správně, kontroluje, pomáhá a poradi v případě problémů, Zajišťujeme kompletní servis a jsme připraveni dle specifických potřeb a požadavků klienta zajistit také ostatní služby, které se správou nemovitostí a domů souvisí.
    Flexibilně reagujeme na stávající poptávku po kvalitních správcovských firmách, družstvům a SVJ nabízíme kvalitní služby správy objektů za bezkonkurenční ceny. Připravujeme rozšíření našich služeb i do hlavního města Prahy!
    Naší největší referencí, kterou se může naše správcovská firma pyšnit je skutečnost, že jsme nikdy nedostali výpověď ze smlouvy od našeho klienta! Zakládáme si na pečlivé práci a flexibilním přístupu pro naše klienty.


Jsme zkušený tým odborníků s praxí v oblasti správy nemovitostí a domů.

    Rychlá komunikace, flexibilita, minimální náklady, zkušený tým – tato čtyři hesla definují naši filozofii, se kterou nabízíme naše služby. Veškeré problémy a Vaše požadavky řešíme ihned bez zbytečného prodlení. Jsme vždy připraveni přizpůsobit svá řešení na míru Vašim potřebám, a to s ohledem na co nejefektivnější využití Vašich finančních prostředků. To vše v režii našeho erudovaného týmu, který již několik let spravuje nemovitosti v České republice. Spravujeme majetek, který v celkové hodnotě přesahuje 3 miliardy korun!
    Očividným přínosem svěření správy nemovitosti správcovské firmě je to, že vám odpadne mnoho starostí a probdělých nocí nad složitými formuláři a laikovi nesrozumitelnými právními formulacemi. Nicméně my považujeme za daleko důležitější přínos to, že správu domů provádí kvalifikovaní odborníci, kteří sledují aktuální změny a trendy v té oblasti, za níž zodpovídají, a mají proto široký přehled o možnostech řešení Vašich problémů. 
    Konkrétní cenová nabídka za služby správy nemovitostí se zasílá individuálně na základě Vaší poptávky. Určující je velikost spravovaného objektu a rozsah nabízených služeb.
    Naši významní klineti z řad bytových družstev, společenství vlastníků jednotek či přímých majitelů bytových domů, mají svoje nemovitosti rozprostřené téměř po celé Praze. Umíme efektovně spravovat téměř jakoukoliv nemovitost, využijte naši poptávku zde.


Správa nemovitostí Praha - správce domů, bytových družstev a společenství vlastníků jednotek

    Úkolem našeho týmu společnosti Správa nemovitostí & bytových družstev, je pomáhat Vám se správou Vašich nemovitostí a domů, ať už jste bytové družstvo, společenství vlastníků bytů a jednotek, či majitel. Zajistíme dohled nad správností a úplností všech potřebných dokumentů a účetnictví, obstaráme každodenní správu a údržbu nemovitosti, poradíme a pomůžeme Vám též v případě jakýchkoli problémů či nečekaných událostí v domě. Využijte rychlý poptávkový formulář kliknutím zde.
    Správcovství domů totiž už dávno není o drobných úpravách a mytí podlahy společných prostor v domě. Kvůli komplikovanosti legislativy a jejím neustálým změnám je již mnohdy třeba konzultovat jednotlivé kroky s právníky či účetními. Daleko úspornější a efektnější je proto využít služeb správcovské firmy, která již má své prověřené spolupracovníky, než oslovovat odborníky jednotlivě „na vlastní pěst“. Zatímco my jejich rady získáváme v rámci dlouhodobě výhodné spolupráce, vy musíte za konzultaci platit plnou hodinovou sazbu, jejíž výše rozhodně není zanedbatelná. 
    Otevřeli jsme pro Vás novou malou pobočku naší správcovské firmy na Praze 13. Bude vás tu mít na starosti naše paní manažerka Veronika Polinská. Přijďte nás navštívit na výbornou kávu a pohovořit s námi na téma: "s čím vším Vám může naše správcovská firma pomoci ?"


Správa nemovitostí a bytových družstev - kompletní servis a správce pro Vaše nemovitosti  

    Správa nemovitostí působí nyní zejména v Praze, ale je možné nabídnout naše služby správy domů i v ostatních městech České republiky. Stačí nám napsat Vaši poptávku, rádi Vám vypracujeme nabídku na správu Vašeho domu. 
    Naše služby jsme rozšířili o poskytování rozpočítání topných nákladů a vody pro bytové domy. V naší nabídce jsou velice kvalitní bytové vodoměry a RTN SIEMENS. Tyto vodoměry a rozdělovače topných nákladů montujeme a poskytujeme k nim veškerou technickou podporu. Dodáváme a pracujeme také s radiovými přenosy a komunikátory pro dálkový odečet těchto měřičů. Více informací s ceníkem naleznete ZDE.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00