Jak na věc


spotřebiče do kuchyně

Domácí spotřebiče - Zajímavé stránky

    Pro docílení opravdu výtečné chuti kávy je nejvhodnější celá kávová zrna pomlít těsně před přípravou kávy. Éterické oleje a plyny dodávají kávě tu správnou chuť a vůni. Mlýnek nejen na kávu, ale i bylinky a mák.
    Akční cena, zlevněno z 1499,- na 999,- Ruční parní čistič Concept CP-1001 Steamer s bohatým příslušenstvím pro jeho široké využití v domácnosti, snadné a ekologické čistění různých povrchů ve vaší domácnosti
    I značka Concept nabízí velmi praktický víceúčelový kuchyňský hrnec, který v sobě skýtá 5 báječných funkcí, tedy 5 způsobů přípravy pokrmů: zdravé vaření v páře, bezpečné tlakové vaření, smažení, pomalé vaření a ohřev. Vaření pod tlakem je obecně mnohem rychlejší než běžná příprava jídel, čímž dochází k úspoře vašeho drahocenného času a elektrické energie. S tímto hrncem vás čeká zdravé, rychlé a bezpečné vaření.
    Tyčový mixér PRESSITO 800 W s 5letou zárukou na motor a širokou výbavou. ICE CREAM SOUP = široké spektrum přípravy pokrmů. Po použití stačí opláchnout nebo umýt v myčce nádobí.


Domácí spotřebiče - Další nastavení

    Vítáme Vás na stránkách internetového obchodu Domácí-spotřebiče.com, který se specializuje na prodej domácích spotřebičů značky Concept Zde naleznete veškeré domácí spotřebiče jako kuchyňské domácí spotřebiče Concept , vestavné spotřebiče a také vysavače Concept
    Řešíte každý centimetr v kuchyni? Nechcete mít kuchyň zastavěnou spotřebiči? Pak je pro vás ideální kombinovaná vestavná trouba, která v sobě ukrývá jak horkovzdušnou, tak i mikrovlnnou troubu.
    Nyní můžete pomocí indukce vařit moderně všude tam, kde oceníte úsporu elektrické energie, času a opravdu snadnou údržbu. A to bez nákupu nových hrnců, protože součástí vařiče je i univerzální nerezový hrnec s poklicí.
    Tyčový mixér Concept TM4630 se svým velmi bohatým vybavením vám nahradí kuchyňského robota. Ušetříte nejen místo na kuchyňské lince, ale i peníze. Navíc se pyšní elegantním designem a jednoduchostí ovládání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9109
cache: 0024:00:00