Jak na věc


sportka zkontrolovat tiket

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Chcete vyhrát ještě více? Hrajte Sportku se Šancí. Za 20 korun zvyšujete svou šanci na zisk výhry. Pokud chcete hrát se Sportkou i hru Šance, nemusíte nic dělat. Pokud o Šanci nemáte zájem, křížkem označte políčko Šance „Ne“.
    Na sázence můžete uzavřít systémovou sázku (systém). Při tipování vyplníte pouze první sloupeček sázenky, a to kombinací 7 až 15 zvolených čísel a označíte počet tipovaných čísel v poli „Systém“. Vklad pro systémovou sázku je násobkem vkladu za jednu sázku a počtu tipovaných kombinací.
    ZÍTRA V PÁTEK 12.10.2018 PROBĚHNE MIMOŘÁDNÉ SLOSOVÁNÍ SPORTKY O SUPER JACKPOT 43 600 000! Výsledky mimořádného losování Sportky 12.10.2018 bude zde. Soutěž o Škoda Kodiaq Každý zákazník s plně registrovanou kartou Sazka Klubu, který splní do 28. října alespoň jednu z...
    Sportka je nejznámější a nejoblíbenější loterijní hra v České republice, jejíž historie sahá až do roku 1957. Losování probíhá každou středu a neděli. Pokud je mimořádné losování, to probíhá minimálně jednou za měsíc, losuje se v pátek. Sázenku získáte na mnoha...


V 14. sázkovém týdnu bylo taženo

    Multimilionářem se stáváte, pokud si správně tipnete všech šest vylosovaných čísel v prvním nebo druhém tahu hry Sportka a současně uhodnete poslední číslo z vylosovaného šestičíslí hry Šance.
    Uzavření sázky Sportky prostřednictvím sázenky: Pokud si chcete svá čísla vybrat anebo je i kombinovat s náhodnými tipy vyberte si sázenku s logem Sportka a postupujte následovně:
    Již příští pátek 29.6.2018 proběhne další kolo naší mimořádných losováních Sportky. Nyní se navíc bude hrát o Mercedes Benz GLA. A jeden takový může být i váš, pokud si vsadíte na mimořádného losování Sportky, v pátek 29. června. Abyste se zapojili, stačí si vsadit...
    Další variantou podání sázky Sportky bez použití sázenky je obnovení sázky. V tomto případě můžete požádat o opětovné vsazení stejné sázky ze staršího potvrzení o sázce (jsou vsazena stejná čísla včetně parametrů jako je předplatné, středa / neděle / mimořádná a vsazení Šance). Z potvrzení o sázce si také můžete nechat vygenerovat předpis sázky, který pak můžete používat stejně jako starší potvrzení o sázce.


V 44. sázkovém týdnu bylo taženo

    Možností je hned několik. Výhru si můžete zkontrolovat při televizním slosování na ČT1 ve středu nebo v neděli kolem osmé hodiny večer, na našich webových stránkách, na všech terminálech Sazky, na teletextu na ČT1 str. 781, prostřednictvím aplikace pro chytré telefony s Androidem nebo iOS, na infolince tel.: 266 12 11 55 nebo také ve vybraném denním tisku. Na vyzvednutí výher je 35 dní od slosování. V případě předplatného činí doba na vyzvednutí výher 35 dní od posledního slosování.
    Na sázence můžete uzavírat předplatné až na 12 týdnů. Pokud uzavíráte sázku na středeční slosování Sportky, vztahuje se předplatné pouze pro středeční slosování, pokud na nedělní slosování Sportky, vztahuje se předplatné pouze pro nedělní slosování. Pokud uzavíráte sázku na středeční i nedělní slosování Sportky, vztahuje se předplatné na obě slosování. Předplatné pro mimořádnou hru nelze uzavřít.
    Vklad za uzavřené předplatné je dán násobkem vkladu na jedno slosování a zvoleného počtu slosování. Počet slosování označíte proškrtnutím příslušné kolonky na sázence.
    Sportka Sportka je nejoblíbenější loterijní hrou v České republice. Její historie sáhá do roku 1957, kdy byla nejvyšší možná výhra 40. 000 Kč. Sportka je hra, ve které se její sázející snaží uhodnout 6 čísel ze 49, a získat tak vysokou peněžní výhru. Jackpot byl...


V 50. sázkovém týdnu bylo taženo

    Vtip o Sportce „Drahá, co bys udělala, kdybych vyhrál ve sportce?“ „Sebrala bych ti polovinu a odešla od tebe.“ „Uhádnul jsem 3 čísla … tady máš 50 korun a táhni!“ Děda vyhrál milion dolarů v loterii. Když se ho novináři ptali na dojmy, konstatoval: „No, co říct. Jsem...
    V případě, že podmínky pro vyplacení Bonusu splní více sázejících, tak se tato částka dělí počtem výherců. V případě, že se nikdo správně netrefí, bonus automaticky převedeme do dalšího slosování.
    Postup, jak sportku vsadit: Sázenku sportky najdete v prodejních místech Sazky- ve skoro každé trafice, na poště, u čerpací stanice a v dalších obchodech. Sázenka obsahuje 10 sloupců, každý po 49 číslech. V každém sloupci vyberte 6 čísel nebo zkuste náhodný tip. Když vyplníte všech 10 sloupců, můžete vyhrát Superjackpot. Nezapomeňte si zvolit den slosování- buď středu nebo neděli. Vyplněnou sázenku podejte v prodejních místech Sazky. Od obsluhy terminálu si převezměte potvrzení o sázce. Slouží jako doklad v případě výhry.


V 25. sázkovém týdnu bylo taženo

    Každý, kdo chce Sportku hrát, má tři základní možnosti podání sázky. První a základní je vsazení prostřednictvím k tomu určené sázenky. Druhou možností je vsazení náhodným tipem, o který hráč požádá obsluhu sázkového terminálu. Třetí možností je obnovení sázky z předpisu sázky nebo ze staršího potvrzení o sázce. Všechny možnosti jsou rovnocenné a všechny sázky takto uzavřené mají před slosováním stejnou šanci na to, že budou výherní.
    Čísla, která budou tažená, jsou pro vás bránou do světa milionářů. Když jste si vsadili, rozhodně nechcete čekat až do pozdního večera, kdy se budete moci podívat na záznamy na internetu či opakovaná televizní tažení. Proto myslete na to, že vše můžete prozkoumat i online, a to i za pomocí vašeho mobilního telefonu. Bude to rozhodně rychlejší a vhodnější, než čekat na pozdější chvíli. Zkuste to i vy a neváhejte se dozvědět, zdali právě vy jste se nestali milionáři.
    Sázkaři Sportky a dalších her od Sazky znovu dostali další možnost na výhru. Celý říjen poběží exkluzivní soutěž o nadupanou čtyřkolku Škoda Kodiaq. Akce je určena pro stávající a všechny nové členy Sazka Klubu, kteří se nyní registrují. Každý zákazník s plně...


V 37. sázkovém týdnu bylo taženo

    V roce 2018 se má celkem uskutečnit 20 mimořádných pátečních losování. Třináct slosování již proběhlo, ale stále pře námi 7 možností zkusit štěstí: Termíny zbylých 7 mimořádných losování Sportky 2018 Pátek  17. 8. 2018 Pátek 14. 9. 2018 Pátek 12. 10. 2018 Pátek 9. 11....
    Podle nejnovější celosvětové analýzy se zdá, že některá čísla jsou "šťastnější" a bývají tažena mnohem častěji než jiná - 16 je zdaleka nejčastěji tažené a 18 je nejvíce vzácné za poslední rok, při srovnání několika celosvětových loterií. Šestice nejtaženějších čísel...
    Křížkem označte v prvním sloupečku vámi vybraných 6 čísel. Pokud chcete zvýšit svou šanci, označte více sloupečků, ve kterých si tipnete dalších 6 čísel. Výběr čísel můžete také nechat náhodě, v tomto případě nevyplňujete čísla, ale pouze zaškrtnete kolonku „N“ pod následujícím sloupečkem. Sloupečky se tipují postupně a nelze je vynechávat.
    O pohádkový Superjackpot hrajete vždy, když si vsadíte plnou sázenku (10 sloupců) a zároveň i hru Šance. (případně systémovou sázku od systému 8 do systému 15 a zároveň i hru Šance). Nezáleží přitom, jestli použijete svoji sázenku nebo využijete náhodný tip.


Sportka 9.11.2018 pátek – výsledky a kontrola tiketu pro mimořádné losování

    Věříte na osud? Pak to nechte na náhodu a se Sportkou hrajte i hru Šance. Nemusíte nic dělat – o vaši výhře rozhoduje číslo sázenky. A i v Šanci si můžete sáhnout na miliony. Pokud hru Šance nechce hrát, zaškrtne Ne v příslušné kolonce na sázence. Jestliže nevyužíváte na vsazení svoji sázenku, jednoduše stačí říct obsluze, že nemáte o hru Šance zájem.
    Sportku losujeme zpravidla dvakrát týdně – ve středu a v neděli. V středečním i nedělním slosování se výherní čísla losují hned dvakrát, tím máte automaticky dvojnásobnou šanci na výhru.
    Kdo by neznal tradiční českou Sportku? Právě tato loterie vytvořila již několik desítek, ba stovek milionářů napříč naši republikou. Pokud byste se rádi přidali k nim, pak jistě bedlivě sázíte, tipujete a čekáte na výsledky. Ty jsou pro vás často velmi důležité, protože někdy máte určitě pocit, že jste vyhráli. K tomu, abyste vše mohli pohodlně a rychle zkontrolovat, slouží Sportka výsledky a kontrola tiketu online. To bude vaše záchrana v situacích, kdy nejste u televizních obrazovek, abyste veškerá tažená čísla mohli sledovat z pohodlí domova.


V 9. sázkovém týdnu bylo taženo

    Do oblíbené státní účtenkové loterie lidé mohou registrovat účtenky, které jim vydal prodejce. Z nákupu například pouhého rohlíku za 2,5 Kč nebo počítače za 20 000 Kč máte stejnou šanci na výhru hlavní i menší ceny Výhry v účtenkové loterii Paní Zuzana si koupila...
    Vyhrát 100 x 2 miliony je možné i bez uhodnutí sázených čísel. Sázkaři Sportky znovu dostali větší možnost na výhru milionů. Kromě správného tipnutí čísel 1. pořadí (6 čísel) a někdy i 2. pořadí (5 + 1 číslo dodatkové) lze vyhrát miliony, přesněji 2 000 000 korun, i v...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00