Jak na věc


společnost unilever kosmetika dove

08 4 hodiny ZDARMA kancelář ke smlouvě

    Nákup již hotové (tzv. ready made) společnosti představuje ideální způsob k zahájení podnikání pro osoby, které nemají dostatek času pro založení firmy nebo mají obavy z prvotních formalit. Firmu získáváte ihned - po převodu okamžitě můžete jednat za Vaši novou společnost.
    Založení společnosti (s.r.o, a.s., SE) v současné době představuje adminitrativně a časově velmi náročný proces. To ale neplatí pro naše klienty. Za ně – za Vás – vše vyřídíme my.
    Evropská společnost - Societas Europea (SE) Jde o akciovou společnost založenou evropským právem. Budete-li mít sídlo na území ČR, bude se založení řídit naším právem. Společnost má nadnárodní charakter - zakladatelé tedy musí být subjekty nejméně ze dvou členských států EU.
    Jsme připraveni Vám maximálně asistovat při rychlém založení společnosti s.r.o. a a.s. dle Vašich individuálních požadavků. Připravíme všechny dokumenty, vyřídíme potřebné formality na úřadech, zajistíme registrace k žádaným daním, nachystáme živnostenská oprávnění.
    V obou případech je nejprve nutné kontaktovat notáře a požádat jej o sepsání notářského zápisu, kterým za stanovený poplatek dojde k založení společnosti. Následně je nutné:


05 plně vybavený kuchyňský kout

    Narozdíl od koupi ready-made společnosti však budete v případě založení Vaší vlastní společnosti muset splatit její základní kapitál, a proto někteří klienti upřednostňují koupi již založené ready-made společnosti se 100% splaceným základním kapitálem.
    Založíme Vám společnost dle Vašich požadavků, s Vašim názvem. Asistované založení společnosti je možné ve dvou variantách. Při zakládání společnosti s volnými živnostmi je společnost připravena k zápisu do 5 - ti hodin.
    Akciová společnost (a.s.) Základní kapitál a.s. je rozvržen na určitý počet akcií o určité jmenovité hodnotě. Vše jsme za vás zařídili - podíly dokonce můžete jednoduše převádět na další osoby.
    Na společnost FIRMIN s.r.o. jsme se obrátili s žádostí o sídlo společnosti a zároveň jsme měli zájem o změnu názvu naší společnosti společnosti. Kolektiv společnosti FIRMIN s.r.o. s námi jednal rychle, na profesionální úrovni a srozumitelně nám vždy vysvětlil jakýkoliv dotaz. S ohledem na vlastní zkušenost můžeme společnost FIRMIN s.r.o. jen doporučit a to především díky solidnosti a rychlosti nabízených služeb.


2. Nevybrali jste si? Založíme vám s.r.o. na míru!

    Nevíte si rady, která varianta je pro vás lepší?Nejste si jisti, jaký typ firmy je pro vás výhodnější? Podívejte se na naše srovnání ready made a nově založené s.r.o., kde najdete rozdíly a výhody obou řešení.
    SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI, SE, IČ 29137390, DIČ CZ29137390, se sídlem Pobřežní 394/12, 186 00, Praha 8, Karlín, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. H 932. SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI, SE neposkytují právní služby za úplatu. V případě, že jsou našimi klienty vyžadovány právní služby, obracíme se za tímto účelem na osoby oprávněné k jejich poskytování (advokáty, notáře atd.).
    Nabízíme nové založené ready made společnosti s plně splaceným základním kapitálem, které nikdy nevykonávaly žádnou činnost, nemají žádné závazky z obchodních vztahů, jsou zapsané do obchodního rejstříku a jsou připraveny k okamžitému fungování. Společnost ready made Vám umožní okamžitě zahájit podnikání bez zbytečné administrativy.
    Společnost s ručením omezeným (s.r.o.) Tuto právní formu u nás volí podnikatelé nejčastěji. Může mít jediného společníka a jednatele v jedné osobě. Základní kapitál už jsme za vás složili, majetek firmy je oddělen od vašeho osobního majetku.


02 přístup do školek, škol, zdravotnických zařízení

    Vítáme Vás na stránkách portálu zalozene-spolecnosti.cz. Zabýváme se komplexním servisem v oblasti zakládání a prodeje společností s.r.o. a a.s.. Máme připraveny ready made společnosti pro Váš rychlý start podnikání, nebo Vám pomůžeme založit společnost dle Vašich potřeb.
    Tato služba je u nás čím dál vyhledávanější. Vyhnete se kontrolám z finančního úřadu a ušetříte za pronájmy a administrativu spojenou s vlastní kanceláří. Nabízíme jen lukrativní adresy v Praze, které zaručují vašim klientům a věřitelům spolehlivost vaší firmy. Poskytneme kompletní servis - výběr pošty apod.
    Založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) nebo akciové společnosti (a.s.) představuje v České republice velmi časově a administrativně náročný proces.
    Z již založených firem jste nevybrali? Nevadí! Jsme připraveni založit vám společnost přímo podle vašich představ. Počítejte ale s tím, že služba založení firmy na míru, bude trvat o něco déle než nákup již hotové firmy.


01 Poskytujeme sídlo společnosti v Ostravě

    Rádi Vám pomůžeme a zajistíme za Vás veškeré formality spojené se zakládáním Vaší nové společnosti. Zaměřujeme se především na profesionalitu, bezchybnost a komplexnost poskytovaných služeb a na zajištění zápisu Vaší společnosti do obchodního rejstříku v co možná nejkratším termínu. Při poskytnutí vzájemné součinnosti je možné mít novou společnost zapsanou v obchodním rejstříku již do jednoho týdne.
    Svépomocí je tak založení nové společnosti možné v horizontu několika týdnů. S ready-made společností však všechny tyto povinnosti odpadají. Koupíte společnost již založenou, se splaceným základním kapitálem a připravenou k okamžitému podnikání. V nabídce je ready-made s.r.o., a.s. i další atraktivní právní formy.
    Po zápisu společnosti do obchodního rejstříku však vaše povinnosti nezbytné pro řádné uvedení společnosti „do chodu“ nekončí. Po zápisu společnosti do obchodního rejstříku je nutné:


3. Sjezd České asociace ambulantních kardiologů

    Pokud se obrátíte na nás, rádi za vás vyřídíme vše potřebné i pro založení společnosti zcela nové. Novou společnost tak můžete mít zapsanou v obchodním rejstříku již za 14 dní. Pokud však nechcete ztrácet zbytečně čas a začít podnikat okamžitě, doporučujeme koupi již hotové ready-made společnosti se zcela splaceným základním kapitálem. V takovém případě stačí jediná schůzka s námi a můžete začít podnikat. Nabízíme i oblíbenou službu poskytnutí sídla a poradenství ohledně webové prezentace, propagace firmy a mnoho dalšího.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00