Jak na věc


spojovací lišta na lino

Kování spojovací 48 Zn (kování 50ks)

    Nabízíme klasické šestihranné šrouby, šrouby s imbusovou hlavou, radličné šrouby a také i vratové šrouby v mnoha délkách i velikostech. Šrouby s celým závitem, ale také i s častéčným závitem a buď s povrchové úpravě pozink, nerez nebo obyčejné šerné šrouby. Dodáváme šrouby v pevnosti 8.8 vyjmečně 10.9.
    Jelikož nadále rozšiřujeme sortiment, pak další položkou v naší nabídce jsou hliníkové žebříky jednodílné a hliníkové žebříky trojdílné a dalším sortimentem je zavlažovací program.
    Naše firma nabízí profesionální spojovací materiál - univerzální vruty do dřeva křížová hlava a TORX, šrouby metrické, matice, podložky, závitové tyče, hřebíky, hmoždinky, střešní farmářské šrouby do plechových krytin, šrouby a vruty do plechu, vysokopevnostní vruty pro dřevostavby, kombinované šrouby, vratové šrouby, podstavcové vruty, vruty do sádrokartonu, páskované vruty do sádrokartonu, páskované univerzální vruty do dřeva, klempířské šrouby a další spojovací materiál nejen pro profesionály, ale i pro běžné použití a jako novinku nabízíme i spojovací materiál pro dřevostavby - tesařské kování - úhelníky, spojovací desky, patky a další.


Kování spojovací X/55 hnědé DOPRODEJ

    Vyberte si z naší nabídky, pokud jste nenašli co jste potřebovali, neváhejte nás kontaktovat, námi prodávaný sortiment spojovacího materiálu je širší, než nabízíme na našem e-shopu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00