Jak na věc


sparta praha ženy fotbal žákyně

Sparta - Tatran 2:7 (0:3, 1:1, 1:3) záznam

    Jsme hrdí na to, že naši odchovanci jsou nejen úspěšní ve vrcholovém florbalu, ale zároveň zůstávají opravdovou součástí sparťanské rodiny a jako trenéři předávají své zkušenosti svým následovníkům. Prostředí, ve kterém pracujeme a sportujeme je pro nás jednou z priorit. Pořádáme (nejen) pro své členy mnoho sportovních i mimosportovních akcí, spolupracujeme s partnery v ČR i zahraničí.
    Holešovice jsou rájnáš chrám se tam nacházírudá vlna sparťanskátribuny vždy zaplaví
    potichu Je nejlepší, je nejlepší, Spartička je nejlepší,Spartička je prostě ze všech,Spartička je nejlepší.(nahlas s bubny a tleskáním)Je nejlepší, je nejlepší, Spartička je nejlepší,Spartička je prostě ze všech,Spartička je nejlepší.
    Za minulého režimu se používalo okřídlené přísloví: Kdo nekrade, okrádá rodinu. V případě venkovních zápasů to lze parafrázovat na: Kdo nesází proti Spartě, okrádá rodinu. Každému, kdo sleduje letenský klub dlouhodobě, muselo být jasné, že je velice nepravděpodobný scénář, ve kterém si Sparta ze Zlína domů do Prahy odveze jakékoliv body. Předem je nutné konstatovat, že matné výkony na hřištích soupeře nelze spojovat výhradně s osobou dočasného trenéra Zdeňka Ščasného. Jedná se o chronický...
    Oficiální stránky hokejových fanoušků (SHS) klubu HC Sparta Praha je nezávislá platforma fungující od roku 2009. V roce 2012 se web spojil s oficiálním Fanclubem hokejové Sparty.


Partneři klubu. Děkujeme za podporu!

    Stejně jako během loňské zimy víme, že se s největší pravděpodobností rozloučíme s dalším titulem. Letos je situace ještě o to horší, že už nebojujeme ani o druhé místo, ale před jarem nově vyhlásíme atak na 3. příčku a vítězství v poháru. Pro Spartu dost nedůstojné ambice. Sparta si meziročně v tomto ohledu opět pohoršila a propad tak nadále pokračuje. Můj blog nebude o tom, si do Sparty kriticky kopnout, ale cílem je říct, co za změny bych od Sparty očekával. Současný trenér Zdeněk...
    Naše hodnoty jsou založeny na pracovitosti, odborných znalostech a klubové komunitě. Soustředíme se na práci s mládeží – chceme, aby každý, kdo chce sportovat a hrát florbal, našel v našem klubu své místo a stal se plnohodnotnou součástí naší organizace. Máme kompletní strukturu chlapeckých i dívčích týmů, organizujeme individuální tréninky pro talentované hráče.
    (s bubnem a tleskáním)Ájéželezná Sparta je, železná Sparta je, PrahaléaléPrahalé, Prahalé, Prahalé
    Na Spartě nás pojí jedna víra, kdo je soupeř to nás nezajímá,když dneska prohrajem,hned zítra vyhrajem,navždy věrni Spartě zůstanem!
    Sparto ty jsi pro nás stejně nejlepší,Sparto ty jsi pro nás stejně nejlepší,Sparto ty jsi pro nás stejně nejlepší,proto my tě milujem.
    Jdeme svou vlastní cestou. Naší vizí je vytvoření prostředí, ve kterém se skloubí klubová příslušnost se sportovním a osobnostním rozvojem hráčů a hráček, ze kterých chceme vychovávat špičkové sportovce a silné osobnosti.


Hej hej Sparta Praha (zrychlované tleskání)

    Adam Hložek nastoupil do CEE Cupu v den svých 16. narozenin, a přestože se na turnaji potkal i se soupeři, kteří byli starší o více než tři roky, počínal si naprosto suverénně.
    Sparťané doplatili v posledním zápase letošního roku především na neproměňování svých šancí a také na špatný start do utkání, kdy po chvilce prohrávali 0:2.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00