Jak na věc


soukromé základní školy praha

Apartmán pro 2 osoby + 2 pomocná lůžka N1

     We offer a wide range of vehicles for hire, from budget and luxury cars to vans. You can also choose between vehicles with automatic and manual transmission. From accessories we offer baby seats for all ages.
    Největší nabídka hotelů za nejnižší ceny v Chorvatsku! Ušetřete při plánování dovolené! Vyberte si ubytování v soukromém apartmánu a prožijte dovolenou v některém z překrásných městeček na chorvatském pobřeží!
    Pokud máte rádi soukromí a chcete si užít skvělou relaxaci, nabízíme Vám možnost pronájmu soukromé sauny v luxusním prostředí Wellness centra 4Comfort.
    Užijte si relaxační večírek v Soukromé sauně s volným vstupem do Saunového světa po dobu Vaší rezervace. Vhodné pro romantický večer, výročí, dámský večírek, oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, jako svatební dar nebo pro jakoukoliv příležitost. Informujte se u našeho personálu. Zorganizujeme Vám jedinečný zážitek.


Soukromý apartmán AVELINA - Pula

    Myslíte si, že by Vaše dovolená byla dokonalá v soukromém apartmánu u moře na překrásné Istrii? Istrie, zvláště zajímavá svými nesčetnými přírodními krásami, křišťálově čistým mořem, překrásnými písečnými plážemi a bezpočtem malých zátok je dokonalým místem pro bezstarostnou dovolenou. V naší nabídce máme bohatý výběr apartmánů k pronájmu na Istrii a rychlou a bezpečnou online rezervaci vybraného apartmánu. Vyberte si své soukromé ubytování na Istrii, rezervujte si apartmán online a prožijte svou dovolenou snů na Istrii.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00