Jak na věc


solná jeskyně letňany praha letňany bludovická

12+1 způsob využití kokosového oleje

    Obyčejná mořská voda obsahuje asi 3,5 % soli, Mrtvé moře jí obsahuje skoro desetinásobek. Mrtvé moře vzniklo v časti Velké příkopové propadliny El Ghor a tvoří obrovskou nádrž, v které proudí voda. Mrtvé moře je zásobované především řekou Jordán (80% vody) a několika vysokohorskými prameny ...
    Panenský kokosový olej je až neuvěřitelně univerzální. Dá se využít nejen jako potravina nebo doplněk stravy, ale také jako přírodní tělová i vlasová kosmetika. Jeho široké využití vás jistě překvapí. A nejlepší na tom je, že vám stačí jen jedno balení kokosového oleje. Protože je panenský, čistě přírodní a bez jakýchkoliv příměsí, můžete si natírat pokožku stejným olejem, který si večer přidáte do salátu. Více zde


Využijte naši předobjednávkový akci s 30% slevou!:

    * Slevu z permanentky může využít max. 1 osoba v doprovodu předplatitele.** Permanentky jsou nepřenosné.*** Platnost permanentky je 2 měsíce**** Upřesnění:za SENIORA - je považována osoba: - starší 62 let - osoba mladší 62let, která pobírá plný invalidní, popř. starobní důchod ( po předložení dokladu)ZTP - po předložení platné karty ZTPza STUDENTA- je považována studující osoba ve věku 18-26 let ( po předložení dokladu o studiu)V případě uplatnění slevových kuponů 1+1 - je výchozí cenou plný jednorázový vstup pro dospělé (bez rozdílu věku)- slevu lze uplatnit pouze jednorázově ( pro 2 osoby současně, v 1 termínu)
    Prof. MUDr. Jiří Homolka, DrSc.přednosta I. plicní kliniky 1. LF UK a VFNLéčivé účinky soli jsou známé celá staletí, dnes se k tomuto zdroji zdraví vracíme. Příkladem je léčba, jakou podstupovali pacienti v 30. letech 19. stol. v solném dole Wieliczka v Polsku, kde se od roku 1958 už běžně léčilo astma, choroby horních a dolních dýchacích cest a alergická onemocnění.
    Zrealizujte saunu svých snů! Finské sauny, infra sauny, parní sauny, bio sauny, kombinované sauny, solné sauny, sauna domky špičkové kvality přímo od výrobce sauny.  Hlavní činností iSauna sauna manufaktury je výroba a kompletní realizace individuální sauny, kombi sauny, infra sauny a finské sauny, parní sauny, bio sauny, venkovní ​​sauny, sauna domku, himálajské solné kabiny, solné sauny, solné mateřské školy.


Solná lampa elektrická - Ohnivý pohár broušený

    Léčba solí zvaná haloterapie je perfektní pro celkovou relaxaci těla i mysli a také k posílení imunity. Pravidelná inhalace solných částeček může mít pozitivní vliv na celou řadu zdravotních neduhů, jako jsou třeba záněty dutin a průdušek, astma, akné nebo další kožní problémy, příznivě působí také na trávící a oběhovou soustavu.
    Blahodárný vliv haloterapie a dokonalý relax zažijete ve zcela nové wellness zóně Solné prohřívárně. Krátký odpočinek ve vyhřáté solné prohřívárně pomůže vašemu tělu zrelaxovat a zároveň má i příznivé zdravotní účinky.
    Sůl patří mezi ty věci v naší kuchyni, které používáme denně. Ano, v mnoha případech je ze zdravotních důvodů doporučováno její umírněné používání. I tak je však sůl velmi důležitá pro zdraví a neměla by být proto zcela vyřazena z naší stravy. Musíme ji ale používat správně.Bohužel se ukázalo, že běžná stolní sůl, která se obvykle vyskytuje v našich kuchyních či v restauracích po celém světě, má málo co do činění s přírodní solí. Tato sůl bývá většinou vysoce rafinovaná. Je to téměř čistý chlorid sodný (97% a více), často s přidanými chemikáliemi jako jsou protispékavé látky a sorbenty. Ale existují druhy soli jako je např. mořská sůl nebo himalájská růžová sůl, které mají neuvěřitelné přínosy pro naše zdraví. Více


Tipy na nákup z kategorie zdravý domov

    Nejstarší známá zpráva o použití soli v medicíně sahá do 3. tisíciletí před naším letopočtem a pochází pravděpodobně od slavného egyptského stavitele a lékaře Imhotepa. Ten popsal, že sůl vysušuje infikovanou ránu a tím může zánět vyléčit. Z Egypta pochází několik receptů, ve kterých se používá sůl...
    V minulosti trpělo nedostatkem soli množství lidí, žijící hlavně v krajinách, které ležely daleko od mořského pobřeží. Přísun soli získávali jen prostřednictvím rostlinné a živočišné výživy. Sůl taktéž sloužila jako jediný účinný konzervační prostředek na udržení zásob potravin po dobu zimních měsíců...
    SOLNÁ JESKYNĚ SOLANKA je solná inhalační jeskyně vybudovaná speciální jedinečnou ekotechnologií, která je chráněna evropským patentem, a to ze solí z Mrtvého moře (Jordánsko, Izrael),kamenné soli Halitu ( Pákistán, Polsko, Rumunsko), mořské soli ( Slovinsko).Minerální látky obsažené v použitých solích pomáhají při léčbě :


iSauna Design sauna na míru, komfortní sauna domek, sauna wellness a interiérové trendy

    Sauny, infra sauny, bio sauny, parní sauny, kombinované sauny, solné sauny, sauna domky iSauna manufaktury, obnovených forem mohou být ozdobou bytů i zahrad. Na jednom metrem čtverečním umíme zajistit až čtyři služby: himalájská solná sauna, infra sauna, finská sauna, parní sauna / parní kabina, tím můžeme ušetřit místo i peníze. Při rozvoji sauny jsme kladali velmi důležitý důraz při funkčnosti i na vzhled, díky tomu finské sauny, infra sauny, kombinované sauny, solné sauny, sauna domky iSauna sauna manufaktury poskytují jedinečný zážitek a relaxaci vedle funkce ochrany zdraví.  Díky naší výrobní technologie jsme schopni realizovat jakékoliv unikátní představy zákazníků, vzhledem k danosti místa. S naším poradenstvím Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení ať už je to interiérová sauna, nebo venkovní sauna, sauna domek.
    Nová zóna je tvořena odpočívárnou a inhalační kabinou. Do inhalační kabiny je vstřikován solný aerosol vytvářející mořské mikroklima podobné tomu u Mrtvého moře. Vlhkost vzduchu v kabině je kolem 50 %, teplota dosahuje 20 – 25 °C, aby měla haloterapie co největší účinek. Atmosféru dokresluje příjemná hudba a tlumené osvětlení. Tyto podmínky přispívají k uvolňování potřebných minerálů ze soli, které návštěvník jednak vdechuje, ale také vstřebává prostřednictvím kůže. Po pobytu v inhalační kabině můžete relaxovat v odpočívárně vybavené lehátky, vyhřáté až na 38°C a obložené himalájskou solí.
    Solnou prohřívárnu najdete v bazénové hale a vstup do ní je jednorázový. Za dvacetipětiminutový pobyt zaplatíte 49 Kč, částka je vám načtena přímo na čip. Doporučená délka pobytu v solné kabině je deset minut, následovat by měl zhruba stejně dlouhý odpočinek na lehátku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00