Jak na věc


solární panely na ohřev vody k bazénu způsob zapoj

Předem Vám ZDARMA zpracujeme POPTÁVKU nebo spočítáme KALKULACI. Neváhejte se obrátit na naše odborníky.

    Naše firma prodává a montuje solární systémy SOL, které obsahují vysoko výkonné vakuové kolektory 58-1800 C01. Tyto kolektory prošly řadou evropských certifikačních procesů, kde byly ohodnoceny na výbornou a získaly značku „SOLAR KEYMARK". Dále byly oceněny, za bezproblémový provoz, německou pracovní stanicí SferaTec.
    Na instalaci solárního systému Vám postačí 4m2 rovné nebo šikmé střechy s orientací na jih a doporučeným odklonem do 10°. V případě šikmé střechy jsou solární panely instalovány přímo do latí, s maximální šetrností ke konstrukci střechy. Další možností je umístění přímo na omítku, s instalací do zdi. Vzhledem k profilu se není třeba obávat zátěže sněhem nebo větrem.
    Solární systémy na ohřev vody si u nás můžete vybrat ve variantách a výkonu podle počtu osob v rodinném domě pro který solární ohřev užitkové vody plánujete. Můžete si vybrat výkon solárního systému pro 1 až 2 osoby v domě nebo 3 až 6 osob.
    Solární systémy SOLMAX – systémy pro velkoplošné instalace solárních kolektorů a akumulačních nádrží pro větší objekty, jako jsou bazény, bytové domy a komerční objekty.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00