Jak na věc


sokrates dan millman

Přípravné kurzy pro školní rok 2018/2019 již začaly, stále máte možnost podat přihlášku se slevou !!

    Specializujeme se především na výrobky pro povrchovou úpravu dřeva, ale máme i osvědčené značky pro údržbu kovových či minerálních povrchů. Zde najdete v mnoha názorných příkladech řadu osvědčených kombinací výrobků SOKRATES pro konkrétní typy aplikací.
     Dřevo je čistě přírodním produktem a před aplikací jakékoliv povrchové úpravy je nutno vzít v potaz řadu jeho specifických vlastností, druh, kvalitu, vlhkost, klimatické podmínky, kde bude příslušný ošetřený prvek umístěn, jaká bude jeho funkce, zátěž apod.
    Profesionálové používají řadu osvědčených kombinací výrobků SOKRATES pro různé typy aplikací. V mnoha názorných příkladech můžete vyhledat vhodný postup, který se nejvíce přibližuje vašemu požadavku. Zároveň zjistíte, které výrobky jsou použity, a pomocí kalkulátoru vypočtete jejich přibližnou spotřebu.
    K docílení požadovaného odstínu mohou být použity jako vrchní nátěr barvy Sokrates Colour, Email Professional, Sokrates Titan a další krycí barvy. Nejvyšší stupeň antikorozních účinků se docílí v kombinaci: Anticor + Titan. 


Jak správně vybrat nátěrovou hmotu SOKRATES

    Na tomto místě vám nabízíme pomoc při výběru toho správného výrobku. V článcích, jejichž autory jsou naši opravdoví profesionálové, najdete více informací o použití výrobku nebo o technikách správné aplikace. V archivu najdete články, které byly publikované v různých odborných časopisech. Stojí za to si je přečíst.
    Toto je skvělé místo, kde začít při výběru vhodné nátěrové hmoty. Můžete zde vyhledat vhodný typ nátěrové hmoty SOKRATES podle požadovaného cíle - zda má být výsledný povrch průsvitný či krycí, nezabarvený či barevný.
    Barva je odolná proti puchýřkování, je proto vhodná k použití na plechové střechy, oplechování budov, okapové svody, ocel. konstrukce apod. Barva obsahuje inhibitor bleskové koroze (ve vodě rozpustné látky, které eliminují korozní vliv vody při natírání).
    Nakladatelství SOKRATES® patří mezi největší a nejprogresivnější ve vydavatelské činnosti týkající se přípravy studentů pro přijímací řízení na vysoké a střední školy.více
    Pro obchodní partnery jsme spustili nový objednávkový systém i pro dotyková zařízení, je funkčí pod všemi operačními systémy (Windows, Android, iOS) a nevyžaduje instalaci.


Program GARANCE VRÁCENÍ ŠKOLNÉHO

    Pokud nebude student přijat na vybranou vysokou školu, na kterou se připravuje v rámci kurzu SOKRATES, bude mu vráceno celé školné, které za přípravu zaplatil. Veškeré materiály k výuce, včetně několika stovek přijímacích testů a dalších benefitů, mu samozřejmě zůstávají pro další přípravu. Veškeré informace k registraci do programu naleznete po rozkliknutí. Akce byla ukončena dne 30.9.2018!
    Sokrates Anticor je vodou ředitelná, základní antikorozní barva, jejíž nátěr ochrání kovové materiály a plochy před rzí a je vhodná jako podklad krycích vrchních barev. K výběru 3 základní barvy.
    Program garance vrácení školného SOKRATES je férový. Na FSS jsem se nedostala, ale vrátili mi peníze. Nakonec jsem ale díky přípravě Sokrates udělala přijímačky na politologii na filozofické fakultě a měla jsem to zadarmo.
    První přijímačky na lékařskou fakultu v Brně mi nevyšly. Druhý pokus po přípravě SOKRATES byl lepší, leč neúspěšný. Díky programu garance jsem dostala zpátky školné a mohla jsem se do kurzu přihlásit znova. A letos úspěch. Díky.
    Připravíme Vás také na přijímací zkoušky na právnické, lékařské, sociální, filozofické, pedagogické, ekonomické, veterinární nebo technické vysoké školy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11196
cache: 0024:00:00