Jak na věc


sokol chvojenec fotbal

KOMENTÁŘ K VÍKENDU MLADŠÍCH ŽAČEK 22.-23.9.2018

     Oddíl TJ Sokol Svinov má více než 90.letou tradici v českém sportu Národní házená. Máme za sebou řadu úspěchů jak v soutěžích dospělých, tak v žákovských kategoriích. Snažíme se o propagaci našeho milovaného, ryze českého sportu mezi veřejností a hlavně dodat dětem, mladistvými a dospělým, sportovní průpravu v dnešní sedavé době.
    SOKOL GRAND PRIX de Gymnastique Brno je ojedinělý druh závodu v ČR, ale i v zahraničí. Soutěží mezi sebou 10 párů gymnastů a gymnastek. Jen ty nejlepší dvojice mužů a žen se probojují přes semifinálové kolo do finálového klání. Závod je výjimečný také tím, že se ho účastní závodníci, kteří se svými výkony řadí ke světové špičce!
    Jsme nově otevřená restaurace v Praze - Troji. Náš zkušený tým kuchařů vaří pouze z kvalitních a čerstvých surovin v moderní kuchyni odpovídající všem současným standardům. Svou polohou jsme výbornou destinací při návštěvě ZOO Praha, Trojského zámku a vůbec celé Troji. Zastavte se u nás na poctivý oběd nebo večeři. Těšíme se na Vás.


Turnaj minižactva ve Svinově 20.10.2018

    Jelikož se jedná o závod párů, tak o to komplikovanější je přilákat a zajistit kvalitní závodníky. Letošní ročník byl přes ztrátu některých párů kvůli zranění, podle diváckého ohlasu na vysoké úrovni a i ve finále, kdy se rozhodovalo mezi čtyřmi páry, nebylo do poslední chvíle rozhodnuto o výsledku. První místo obhájil s krásnou sestavou na koni na šíř gymnasta reprezentující Albánii – Matvey Petrov, v páru s výbornou holandskou gymnastkou Neto Tanishaley, která docvičila finálová bradla bez chyby i přesto, že si musela vypůjčit mozolníky od jiné závodnice z důvodu přetrhnutí jejího vlastního. Na druhém místě byl švýcarsko-holandský pár ve složení Marco Walter a Sanna Veerman, kde se opět ukázala kvalita nizozemských gymnastek. Třetí příčku vybojoval Daniel Ponížil a Aneta Holasová za Českou Republiku. Na čtvrtém místě byla domácí dvojice Lucie Jiříková a František Černý, kteří reprezentovali náš oddíl TJ Sokola Brno I, tak i Českou obec sokolskou.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Již po 22. se v brněnské hale Sokola Brno I uskutečnil mezinárodní závod smíšených párů ve sportovní gymnastice. Atraktivní sportovní podívaná přilákala ještě více diváků než předchozí ročníky a opravdu se bylo na co dívat. Mohli jsme vidět gymnasty a gymnastky z Ukrajiny, Švýcarska, Rakouska, Španělska, Albánie, Holandska a samozřejmě domácí reprezentanty z Česka.
    Hledáte vhodné místo pro Vaši soukromou akci? Rádi Vám pomůžeme s přípravou a organizací rodinných oslav nebo firemních večírků. Připravíme pro Vás speciální menu. Kapacita naší restaurace je 60 míst.


KOMENTÁŘ K VÍKENDU MUŽŮ 13.-14.10.2018

    Každé naše družstvo bylo složené z těch nejstarších ale i nejmladších hráčů. Síly jsme se snažili vyrovnat tak, ať se toho naučíme co nejvíce a zapojíme do hry opravdu všechny. A výsledek se dostavil, hlavní trenérka nestačila zírat, jak velký pokrok některé děti za poslední měsíc udělaly.
    V neděli 9.12 jsme v tělocvičně základní školy pořádali další turnaj přípravek. Tentokrát se zúčastnilo celkem 6 družstev – kromě tří svinovských ještě Vítkovice, Vracov a Pustějov. Jsme moc rádi za všechny soupeře, protože jedině tak si můžeme ověřit naše dovednosti a zlepšovat se. A tak si ceníme i účasti jihomoravského Vracova, který to k nám nemá úplně blízko.
    Tento memoriál se koná na počest Pavla Klabíka ml., kterého v jeho posledním zápase porazila zákeřná nemoc ve 33 letech. Organizují ho rodiny Klabíkova, Vlkova a Kopřivova. Akce je spojena se sbírkou pro Kliniku dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol.
    V sobotu 17.11.2018 se vydalo 1 družstvo naší přípravky na turnaj do Vracova. Pod vedením mladých trenérek Adri, Janči, Vevi a rodičů si děti přivezli úžasné 3. místo z celkového počtu 8 družstev. Ze základní skupiny dokonce postupovali z 1. místa, ve finálových zápasech už to sice nebylo ono, ale i tak svými výsledky všechny překvapili.


KOMENTÁŘ K ZÁPASU MUŽŮ 23.9.2018

    Prožijte svůj nezapomenutelný svatební den u nás. K přípravě hostiny přistupujeme s maximální péčí. Nabídku Vám připravíme podle Vašich individuálních představ a přání, at už se jedná o svatební menu, dort, výzdobu stolů nebo hudbu. Kapacita restaurace je 60 míst k sezení. Můžete také využít naší nabídky ubytování v hostelu nebo campu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12512
cache: 0024:00:00