Jak na věc


sokol chvojenec fotbal

Zlíchov „B“ – TJ Sokol Bílá Hora „B“ 2:0 (muži B)

    Jsme nově otevřená restaurace v Praze - Troji. Náš zkušený tým kuchařů vaří pouze z kvalitních a čerstvých surovin v moderní kuchyni odpovídající všem současným standardům. Svou polohou jsme výbornou destinací při návštěvě ZOO Praha, Trojského zámku a vůbec celé Troji. Zastavte se u nás na poctivý oběd nebo večeři. Těšíme se na Vás.
    Jelikož se jedná o závod párů, tak o to komplikovanější je přilákat a zajistit kvalitní závodníky. Letošní ročník byl přes ztrátu některých párů kvůli zranění, podle diváckého ohlasu na vysoké úrovni a i ve finále, kdy se rozhodovalo mezi čtyřmi páry, nebylo do poslední chvíle rozhodnuto o výsledku. První místo obhájil s krásnou sestavou na koni na šíř gymnasta reprezentující Albánii – Matvey Petrov, v páru s výbornou holandskou gymnastkou Neto Tanishaley, která docvičila finálová bradla bez chyby i přesto, že si musela vypůjčit mozolníky od jiné závodnice z důvodu přetrhnutí jejího vlastního. Na druhém místě byl švýcarsko-holandský pár ve složení Marco Walter a Sanna Veerman, kde se opět ukázala kvalita nizozemských gymnastek. Třetí příčku vybojoval Daniel Ponížil a Aneta Holasová za Českou Republiku. Na čtvrtém místě byla domácí dvojice Lucie Jiříková a František Černý, kteří reprezentovali náš oddíl TJ Sokola Brno I, tak i Českou obec sokolskou.


Turnaj Miniházené v Polance 16.10.2018

     Oddíl TJ Sokol Svinov má více než 90.letou tradici v českém sportu Národní házená. Máme za sebou řadu úspěchů jak v soutěžích dospělých, tak v žákovských kategoriích. Snažíme se o propagaci našeho milovaného, ryze českého sportu mezi veřejností a hlavně dodat dětem, mladistvými a dospělým, sportovní průpravu v dnešní sedavé době.
    V neděli 9.12 jsme v tělocvičně základní školy pořádali další turnaj přípravek. Tentokrát se zúčastnilo celkem 6 družstev – kromě tří svinovských ještě Vítkovice, Vracov a Pustějov. Jsme moc rádi za všechny soupeře, protože jedině tak si můžeme ověřit naše dovednosti a zlepšovat se. A tak si ceníme i účasti jihomoravského Vracova, který to k nám nemá úplně blízko.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    V sobotu 17.11.2018 se vydalo 1 družstvo naší přípravky na turnaj do Vracova. Pod vedením mladých trenérek Adri, Janči, Vevi a rodičů si děti přivezli úžasné 3. místo z celkového počtu 8 družstev. Ze základní skupiny dokonce postupovali z 1. místa, ve finálových zápasech už to sice nebylo ono, ale i tak svými výsledky všechny překvapili.


Turnaj minižactva ve Svinově 9.12.2018

    Tento memoriál se koná na počest Pavla Klabíka ml., kterého v jeho posledním zápase porazila zákeřná nemoc ve 33 letech. Organizují ho rodiny Klabíkova, Vlkova a Kopřivova. Akce je spojena se sbírkou pro Kliniku dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol.
    Prožijte svůj nezapomenutelný svatební den u nás. K přípravě hostiny přistupujeme s maximální péčí. Nabídku Vám připravíme podle Vašich individuálních představ a přání, at už se jedná o svatební menu, dort, výzdobu stolů nebo hudbu. Kapacita restaurace je 60 míst k sezení. Můžete také využít naší nabídky ubytování v hostelu nebo campu.
    Každé naše družstvo bylo složené z těch nejstarších ale i nejmladších hráčů. Síly jsme se snažili vyrovnat tak, ať se toho naučíme co nejvíce a zapojíme do hry opravdu všechny. A výsledek se dostavil, hlavní trenérka nestačila zírat, jak velký pokrok některé děti za poslední měsíc udělaly.
    SOKOL GRAND PRIX de Gymnastique Brno je ojedinělý druh závodu v ČR, ale i v zahraničí. Soutěží mezi sebou 10 párů gymnastů a gymnastek. Jen ty nejlepší dvojice mužů a žen se probojují přes semifinálové kolo do finálového klání. Závod je výjimečný také tím, že se ho účastní závodníci, kteří se svými výkony řadí ke světové špičce!


KOMENTÁŘ K ZÁPASU STARŠÍCH ŽAČEK 13.10.2018

    Hledáte vhodné místo pro Vaši soukromou akci? Rádi Vám pomůžeme s přípravou a organizací rodinných oslav nebo firemních večírků. Připravíme pro Vás speciální menu. Kapacita naší restaurace je 60 míst.
    Již po 22. se v brněnské hale Sokola Brno I uskutečnil mezinárodní závod smíšených párů ve sportovní gymnastice. Atraktivní sportovní podívaná přilákala ještě více diváků než předchozí ročníky a opravdu se bylo na co dívat. Mohli jsme vidět gymnasty a gymnastky z Ukrajiny, Švýcarska, Rakouska, Španělska, Albánie, Holandska a samozřejmě domácí reprezentanty z Česka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00