Jak na věc


soňa tomečková

Luxusní svatební šaty Soni Hlaváčkové stály 3,5 milionu korun: půjčit si je můžete i vy za 30 000 korun!

    Velkou zálibou jsou pro Soňu Hlaváčkovou i zakázkové modely, převážně svatební a společenské šaty. Návrhářka vyniká svou empatií a dokáže se vcítit do přání své klientky, které pak odevzdává takové šaty, které perfektně ladí s jejím stylem, dokonale padnou a pozdvihnou její osobitost. Soňa doporučí barvy, střih i zdobení modelu tak, aby výsledný model byl naprosto perfektní.
    Soňa Hlaváčková tvoří menší, originální kolekce, které se exkluzivně prodávají v různých buticích. Každá země i každý region má odlišné zvyklosti a požadavky, jedná se tedy o neustálou originální tvorbu.
    Nová kolekce kreativního ředitele Riccarda Tisciho pro módní dům Burberry přinesla mnoho inovativních kousků. Mimoto také nabízí zcela nový pohled na moderní odívání.
    Barvou roku 2019 je korálová, to už víme. Poohlédli jsme se proto ke konci roku po trendech v tomto odstínu růžové a už teď víme, že vládnout bude nejenom prvnímu měsíci nového roku.
    Pověz mi, co čteš, a já ti řeknu, jaký jsi. Málokdo si uvědomí, že tento citát je aplikovatelný i jinak. Knihy jako dárek totiž mohou být nápovědou k tomu, co si o vás dárce myslí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00