Jak na věc


snížení hladiny podzemní vody

Zadní zvýšení Yamaha V-max 1200

    Maximální rozměr zásilky může být 70 cm x 50 cm x 50 cm, takže tuto službu si nevybírej v případě nadměrných a těžkých zásilek, např. pneumatiky, nájezdy, boxy, plasty na nárazník atd. (buď si změř podle dílu na své mašině nebo nás můžeš o rozměry kontaktovat).
    Pro silniční motocykly máme v nabídce kity pro snížení  podvozku (výšky) motocyklu od Italské značky WRP nebo Německé značky TRW-Lucas. Tyto kity ocení především jezdci menšího vzrůstu nebo motorkářky, kteří díky této chytré věcičce už nemusí mít obavy ze zastavení motocyklu a manipulaci na místě. Po namontování tohoto kitu již bezpečně dosáhne z motocyklu na zem skutečně každý, snížení se pohybuje od 15 do 40mm dle typu motocyklu. Homologovaný kit je speciálně připraven pro každý typ motocyklu a nehrozí, že by změnil radikálně jízdní vlastnosti. Kity jsou certifikované.
    Služba „Balík Do balíkovny“ ti umožňuje zaslání zásilky na pobočku Balíkovny, která tuto službu podporuje. Zde si ji můžeš vyzvednout již následující pracovní den po dni podání. Česká pošta zákazníka tě uvědomí o zásilce pomocí SMS nebo e-mailu. Tato služba je dostupná na více než 120 poštách a depech České pošty.


Zadní snížení Honda XL 650/700 V Transalp, 25 mm

    * Dodání viz Kdy mi balík přijde? Platí při objednání zboží v pracovní den do 13:00 hod. Jedná se o dobírkové balíky pokud zboží objednáš převodem, může být doba delší.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu
    Služba „Balík Na poštu“ ti umožňuje zaslat zásilku na libovolnou pobočku České pošty, která tuto službu podporuje. Zde si ji pak můžeš vyzvednout již následující pracovní den po dni podání. Česká pošta tě uvědomí o zásilce pomocí SMS nebo e-mailu. Tato služba je dostupná na více než 2 800 pobočkách České pošty.
     Některé zboží lze dodat do 24 hodin k tobě domů. V těchto situacích je nutná domluva. Více informací na telefonu 737 945 871. Časy jsou pouze informačního charakteru.


Snižovací sada XL 125 Varadero / XR 125 L

    Nejdříve ti přijde SMS, že následující den ti budou doručovat balík. Nezastihl tě doručovatel České pošty? Nic se neděje. Tvoje zásilka zůstane na tvé dodací poště uložena 7 dnů. Nestihnete-li jí vyzvednout, zásilka se nám vrátí zpět. Samozřejmě i to se může stát, když zapomenete. Zásilku ti i v tomto případě můžeme opět vyexpedovat a odeslat.
    Při objednání zboží v pracovní den do 13:00 hod je zboží připraveno k vyzvednutí na výdejním místě do 24 hodin (tedy následující pracovní den). Je možné se i individuálně domluvit na telefonním čísle: 737 945 871.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00