Jak na věc


smlouva o pronájmu nebytových prostor

Informace o registraci v rejstříku:

     Pokud byste chtěli uzavírat smlouvy podle starého občanského zákoníku (zákon č. 40/1964 Sb.) je nutno přejít na staré stránky této aplikace a to na tento odkaz http://www.pravnipraxe.eu/staresmlouvy/smlouva-o-najmu-bytu.php.
     Zaregistrujte svůj e-mail a objevte 30 chyb v prvním roce podnikání, které mohou stát vaše podnikání život, pokud se z nich nyní nepoučíte. E-book dostanete e-mailem.
    Chystáte-li se vstupovat do smluvních vztahů např. prostřednictvím uzavření kupní smlouvy, je vhodné orientovat se v oblasti působnosti obchodního a...
    10 rozhovorů se zajímavými lidmi o jejich nápadech a firmách, které jsou v různém stupni zralosti, od startupů, až po byznys, který už nějaký ten čas funguje. Přečtěte si zdarma výběr z článků 5. ročníku Starting UP.
    Velmi podobná je smlouva pachtovní, která se však používá nejen na umožnění užívání věci, ale i braní užitků z věci (úrody). Pokud tedy chcete kus pozemku, abyste tam parkovali automobil, měla by se použít smlouva nájemní. Pokud ale chcete zahrádku, kde poroustou stromy a chcete z nich čřesat ovoce a pěstovat tam zeleninu, měla by se uzavírat smlouva pachtovní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00